UFO X3 فوق العاده | CollectionDX

UFO X3 فوق العاده

نمی توان تاثیری که یوفو روبات گراندایزر در اروپا در دهه های 70 و 80 داشت دست کم گرفت. او محبوب ترین ربات فوق العاده در قاره بود و بزرگترین طرفدارانش در ایتالیا بود. پس از آن منطقی است که بیشتر بوتلگ های Grendizer از آنجا آمده اند.

بررسی توسط JoshB

Fantastic UFO X3 به اندازه کافی متفاوت است که از نظر فنی یک بوتلگ نباشد، اما 100% از محبوبیت Grendizer الهام گرفته شده و برای کسب درآمد از آن ساخته شده است. این اسباب بازی توسط Fratelli Restuccia که در بسته بندی به اختصار F.lli Restuccia نامیده می شود، تولید شده است.

UFO X3 فوق العاده

آنتن پشتی بسیار شکننده است!

UFO X3 فوق العاده

UFO X3 فوق العاده

خود اسباب بازی وحشی است. گرندایزر را دوباره تجسم می کند، اما همچنان ویژگی های اساسی طراحی را حفظ می کند. بدنه پلاستیکی قرمز دارای برچسب‌های رنگارنگ و قطعات شفاف است که البته مکانیسم‌های چرخشی آن نیز وجود دارد. یک کلید در کنار اسباب‌بازی را می‌پیچد و پس از رها کردن، اسباب‌بازی در یک الگوی تصادفی در اطراف سطح پرسه می‌زند در حالی که ملخ را در بالا می‌چرخاند. در واقع کاملا آشفته است.

UFO X3 فوق العاده

UFO X3 فوق العاده

حتما ویدیوی تعبیه شده را تماشا کنید تا آن را در عمل ببینید!

منبع: https://www.collectiondx.com/toy_review/fratelli_restuccia/fantastic_ufo_x3

UFO X3 فوق العاده

همچنین عبارت “Funzionante A Molla” را خواهید دید که به معنای “بهار عملیاتی شده” یا آنچه ما به عنوان Wind-Up می شناسیم.

UFO X3 فوق العاده

UFO X3 فوق العاده

جعبه فوق‌العاده است، با عکس‌های فوق‌العاده از اسباب‌بازی که می‌بینید تفاوت زیادی با اسباب‌بازی واقعی دارد. نکته جالب در مورد این اسباب‌بازی این است که روکش از پیش ساخته شده است تا امکان نمایش روی صفحه را فراهم کند.

  روایتی از یک خبر | تشدید تحرکات نظامی در شرق آسیا؛ قدرت‌نمایی چین مقابل ژاپن
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با