Tamagotchi Uni جدید یک حیوان خانگی مجازی آشنا را به روشی منحصر به فرد باز می گرداند

Tamagotchi Uni جدید از Bandai Namco Toys & Collectibles America یک دستگاه “بی نظیر، متحد و جهانی” است که برای نسل جدید در دنیای دیجیتال مدرن ایجاد شده است. با این چرخش جدید روی یک حیوان خانگی مجازی آشنا و بیش از 20 کاراکتر برای پرورش – هم مورد علاقه طرفداران و هم شخصیت‌های جدید – هدف تاماگوچی برقراری ارتباط بین طرفداران در سطح جهانی است.

با Tamagotchi Uni، بچه‌های 6 سال به بالا اکنون می‌توانند از طریق Tamaverse، متاورز دنیای Tamagotchi، با هم بازی کنند. Tamaverse شامل Tama Arena، Tama Parties، Tama Fashion و Tama Travel است – که سرگرمی را در سطح جهانی گسترش می دهد. بچه‌ها می‌توانند با شخصیت‌هایی از سراسر جهان آشنا شوند، از مدهای جهانی نمونه‌برداری کنند، سبک UniTama خود را به اشتراک بگذارند، و با دوستان خود به ماجراجویی‌های جهانگردی بروند. Tamagotchi Uni یک تجربه منحصر به فرد را برای طرفداران ارائه می دهد، از جمله فعالیت های DIY، کاوش با شخصیت Tamagotchi خود، و یک پلت فرم اجتماعی درون دستگاه.

Tamagotchi Uni تجربه حیوان خانگی مجازی را برای طرفداران با گزینه های شخصیت های متعدد شخصی می کند و به حیوانات خانگی تاماگوچی اجازه می دهد تا ظاهر، شخصیت و سرگرمی های متفاوتی داشته باشند. قابلیت اتصال به Wi-Fi به طرفداران این فرصت را می‌دهد تا با دوستان خود ارتباط برقرار کنند، شخصیت‌های آن‌ها را به روش‌های منحصربه‌فرد شخصی‌سازی کنند و به محتوا و به‌روزرسانی‌های قابل دانلود دسترسی داشته باشند. طرفداران می توانند آیتم های خود را رد و بدل کنند و حتی از یکدیگر خواستگاری کنند!

  G.I. Joe Classified 1982 Checklist Fan Made Renders by Roel Robles

Tamagotchi Uni در پوسته های بنفش یا صورتی عرضه می شود. | منبع: Bandai Namco

Charli D’Amelio، کارآفرین و ستاره تلویزیونی محبوب TikTok، سفیر جهانی Tamagotchi Uni است. او می‌گوید: «من یک طرفدار بزرگ تاماگوچی هستم و بسیار هیجان‌زده هستم که بتوانم با این برند شریک شوم تا یک دستگاه کاملاً جدید طراحی شده برای نسل جدید را عرضه کنم. Tamagotchi Uni یک تجربه کاملاً جدید است و به طرفداران این فرصت را می‌دهد تا بازی را به شیوه‌ای جدید هیجان‌انگیز و تعاملی سفارشی کنند. اواخر این ماه، Charli D’Amelio با مجموعه‌ای از ویدیوهای TikTok، محتوای اینستاگرام، مطبوعات و مصاحبه‌ها و پیش‌نمایش رویداد رسانه‌ای/اینفلوئنسر اختصاصی در شهر نیویورک، راه‌اندازی جهانی را آغاز خواهد کرد.

Tamagotchi Uni در پوسته‌های بنفش یا صورتی همراه با مچ بند پوشیدنی موجود است که بچه‌ها می‌توانند آن را از بازی به لوازم جانبی تبدیل کنند. طرفداران می توانند سبک های مورد علاقه خود را از مچ بند رنگی گرفته تا بند بند انتخاب کنند.

Tamagotchi Uni اکنون برای پیش‌سفارش در آمازون در دسترس است و از ۱۵ جولای در خرده‌فروشان انبوه عرضه خواهد شد.


TAMAGOTCHI UNI

Tamagotchi Uni به بچه ها اجازه می دهد تا UniTama منحصر به فرد را پرورش دهند و با دوستان خود در Tamaverse ارتباط برقرار کنند.
  Masters of the Universe New Eternia by Mattel

منبع: https://thetoyinsider.com/tamagotchi-uni-launch/