Silverhawks Ultimates: Windhammer توسط Super7

موج بعدی Super7 سیلورهاوکز رسیده است و من مشتاقم آن را بررسی کنم، اما هنوز کارهای ناتمامی با موج اولیه دارم، پس بیایید امروز با نگاهی به استاد عناصر The Limbo Galaxy، Windhammer، کارها را جمع بندی کنیم! من قبلاً Mon-Star، Bluegrass، و Steelwill را بررسی کرده‌ام، بنابراین در صورت نیاز راحت باشید!

مثل همیشه، بسته بندی این فیگورها فوق العاده است. تبهکاران یک آستین فویل قرمز دریافت می‌کنند که از جعبه پنجره بلند می‌شود تا شکل و همه چیزهای درون آن آشکار شود. Windhammer یک چهره زیبا است، اما بسته بندی او به اندازه این دو است سیلورهاوکز از موج، و بسیار کوچک در مقایسه با Mon-Star. و در حالی که چیزهای خوبی در این بسته وجود دارد، هنوز هم به نظر می رسد که او در موارد اضافی کمی سبک تر از همتایان موجی خود است. شاید به این دلیل است که او تنها چهره ای در این موج است که رفیق پرنده ای ندارد.

اوه، محصولات نرم افزاری! بله، ویندامر با پوشیدن تونیک پارچه‌ای می‌آید، که به خوبی از لباسی شبیه گونی کرفس که در کارتون پوشیده بود، استفاده می‌کند. در واقع، مطمئناً بسیار بهتر از تونیک پلاستیکی حجاری شده روی پیکره اصلی کنر به نظر می رسد. این تونیک در کمر با یک کمربند پلاستیکی قهوه‌ای محکم شده است و به جای یک گانگستر کهکشانی به او چیزی شبیه به قرون وسطایی می‌دهد. پلاستیک فیروزه ای پر جنب و جوشی که برای پوست او استفاده شده است، در واقع به چهره کنر نزدیکتر است تا ظاهر کارتونی، که بیشتر خاکستری بود. من آن را دوست دارم، اما به نظرم انتخاب جالبی است زیرا بیشتر این چهره‌ها زیبایی‌شناسی کارتونی را بیش از اسباب‌بازی‌های قدیمی در آغوش گرفته‌اند. من مطلقاً نمی‌دانم الهام‌بخش طراحی شخصیت ویندامر چیست، اما او مطمئناً ظاهر جالبی دارد و به ماهیت نازک گروه Mon-Star کمک کرده است.

مجسمه سر به آن نقطه شیرین بین احمقانه و وحشتناک برخورد می کند. او تا حدودی اجنه و تا حدودی غرغره است و به نظر می رسد که به همان اندازه در خانه باشد و در سیاه چال های یک DD کمپین به عنوان بیدادگر در فضا. مجسمه سازی در اینجا عالی است و یک تن شخصیت در آن لیوان زشت وجود دارد. چشم های زرد برآمده، لب بالایی پف کرده، دندان های نیش دار و گوش های نوک تیز بلند همگی به چهره ای کمک می کنند که به راحتی نمی توان آن را فراموش کرد. پرتره با آبشار مسخره ای از موهای بلوند کثیف که تا باسن او می رسد، نشانه گذاری شده است.

شما همچنین یک پرتره دوم را دریافت می کنید که در آن کوف فراوان او به پهلو دمیده شده و دهانش باز است تا دندان های بیشتری را نشان دهد. این سر برای نمایش ویندامر در حال فراخوانی قدرت عنصری خود و تحریک بادها عالی است!

قاب chonky Windhammer اتصالات بسیار خوبی را ارائه می دهد و من خوشحالم که بگویم هیچ مشکلی با اتصالات گیر کرده یا هیچ مشکلی نداشتم. به نظر می رسد که Limbo Mob تاکنون از نیاز به سشوار فرار کرده است. من دوست داشتم دامنه حرکتی در آن آرنج‌ها کمی بیشتر شود، اما به دلیل ماهیچه‌های تراشیده شده، او نمی‌تواند کاملاً 90 درجه بکشد. همانطور که انتظار می رود، شما یک پاسل کامل از عقربه با این شکل دریافت می کنید، در مجموع پنج جفت. این شامل مشت‌ها، اشاره‌گرها و دو جفت لوازم جانبی است که دست‌هایشان را گرفته‌اند، با تغییرات جزئی در گرفتن. دست‌ها به راحتی عوض می‌شوند، و من از بازی کردن با این مرد بسیار لذت بردم.

لوازم جانبی اصلی Windhammer چنگال تنظیم علامت تجاری او است که از آن برای فراخوانی قدرت باد و رعد و برق استفاده می کند. این شگفت‌انگیزتر است، زیرا می‌تواند به نوعی این کار را در خلاء فضا انجام دهد. من وسوسه می شوم که بپرسم چگونه کار می کند، اما بعد از آن کمی کثیف به من یادآوری می شود که پیشنهاد می کند با خودم تکرار کنم: “این فقط یک نمایش است، من واقعاً باید استراحت کنم” چنگال تنظیم تقریباً یک وسیله جانبی ساده است که می توانید تهیه کنید، با روکش خاکستری تیره، و یک قطعه تنومند بدون هیچ نشانه ای از خم شدن یا تاب برداشتن است. اما، لذت واقعی با این قطعه در قسمت های افکت است!

اول از همه، شما یک سوش انرژی زرد شفاف دارید که توهم حرکت واقعاً پویا را ایجاد می کند.

بعد، یک جلوه رعد و برق زرد شفاف وجود دارد که واقعا جالب به نظر می رسد. از این می توان برای اجازه دادن به Windhammer برای فراخوانی رعد و برق برای سرخ کردن استفاده کرد سیلورهاوکز در مسیر خود مرده اند

و در نهایت، یک قسمت اثر سنگ و باد دریافت می کنید که به Windhammer اجازه می دهد تا آن را دفن کند سیلورهاوکز در بهمنی از سنگ های فضایی این قطعه چیزی بود که قبل از در دست گرفتن فیگور کمتر به آن علاقه داشتم، اما در واقع یکی از موارد مورد علاقه من بود. اثر واقعاً به خوبی انجام شده است.

Windhammer کاملاً فوق العاده ظاهر شد! او ممکن است با شخصیت ترین شخصیت در کارتون نبود، اما دیدن او در یک دعوا همیشه سرگرم کننده بود، و قسمت های افکت گنجانده شده واقعاً این را به زیبایی بیان می کنند. مجسمه‌سازی و رنگ‌آمیزی در اینجا هر دو در نقطه‌نظر هستند و من فکر می‌کنم تصمیم برای همراهی با محصولات نرم این رقم را بسیار بالا برد. و این موج را به رختخواب می‌آورد، با دو سیلورهاوکز و دو لیمبو مابستر در قفسه. هفته آینده، با نگاهی به خود کوئیک سیلور شروع به کندوکاو در موج بعدی خواهم کرد!

منبع: https://figurefanzero.com/2023/06/12/silverhawks-ultimates-windhammer-by-super7/