SH Figarts Kamen Rider Shadowmoon

SH Figuarts Kamen Rider Shadowmoon 01

تاریخ انتشار: آوریل 2023

RRP: 8250 ین

با SH Figuarts Kamen Rider Black Sun همزمان با عرضه این سریال در آمازون پرایم در نوامبر سال گذشته، سوال بزرگ این بود که چه مدت طول می کشد تا پادشاه قرن دیگر به او ملحق شود. ماه سایه کاملا تعمیرات اساسی برای آفتاب سیاه کامن رایدرکه از همه مهمتر در نهایت با عنوان “کامن سوار” شناخته شد. پنج ماه بعد، و SH Figarts Kamen Rider Shadowmoon به عنوان یک منتشر شد اختصاصی وب Tamashii برای آغاز عصر جدیدی برای گورگوم و کایجین به طور یکسان.
SH Figuarts Kamen Rider Shadowmoon Box 01

دومین آفتاب سیاه کامن رایدر شکلی که در این خط منتشر می شود و اولین انحصاری وب Tamashii، SH Figuarts Kamen Rider Shadowmoon در بسته بندی مشابه طراحی شده با Black Sun عرضه می شود – به طور قابل توجهی صفحه نمایش پنجره در پشت را با یک تصویر بزرگ زیبا از او که در نبرد با سیاه قفل شده است تعویض می کند. آفتاب. طرح رنگ کلی بسته بندی نیز کمی تغییر کرده است و رنگ آبی و هایلایت های نارنجی را با درخشش سبز مناسب تری عوض کرده است. در جلوی جعبه یک تصویر بزرگ و زیبا از این فیگور در حالت خمیده (منعکس کننده بسته بندی خود Black Sun) در کنار آفتاب سیاه کامن رایدرآرم، Bandai، Tamashii web و SH Figurts. کناره ها تصاویر بیشتری از این فیگور دارند و سپس داخل آن (به همراه تمام لوازم جانبی آن) روی سینی پلاستیکی معمولی قرار می گیرند. مانند بلک سان، تکه های پشتی پاهای ملخ که روی تنه نصب شده اند، از بدنه اصلی جدا شده و نیاز به اتصال دارند.

SH Figuarts Kamen Rider Shadowmoon 02

اگرچه کامن رایدر بلک کاملاً مورد بازطراحی قرار گرفت خورشید سیاه، منصفانه است که بگوییم Shadowmoon یک انحراف چشمگیرتر از نسخه اصلی 1988 است. تقریباً تمام عناصر مکانیکی طراحی از بین رفته اند و با یک هیولای کاملاً ارگانیک جایگزین شده اند که بسیار در نظر گرفته شده است که یانگ به یین بلک سان باشد. با این حال، چندین عنصر از Shadow Moon اصلی هنوز وجود دارد، که مهمترین آنها طرح رنگ نقره ای و مشکی با هایلایت های سبز روشن است. تنها سرنخ منشا او به عنوان یک سوارکار مکانیکی تر، تسمه های خاکستری تیره تری است که روی بدنش می چرخد، که همگی جزئیات پیچ مانند خود را دارند. پاشنه‌های خار مانند طرح اصلی به برآمدگی‌های تیغه‌مانند بر روی ساق‌های او جهش یافته است. با این حال، در بالای طراحی، پاهای ملخ غول پیکری هستند که در اطراف تنه او می چرخند و سپس به عنوان تیغه های شانه های آویزان عمل می کنند – شبیه اما به طور قابل توجهی بزرگتر از آنهایی که در Black Sun وجود دارند. تا آنجایی که طراحی مجدد انجام می شود، به زیبایی کار می کند خورشید سیاه زیبایی شناسی کلی، و این از کسی می آید که فکر می کند ماه سایه اصلی یکی از بهترین ها در تمام دوران است. آمد سواران طرح های کت و شلوار تا آنجایی که خود شکل ظاهر می شود، Bandai در کوچک کردن تمام جزئیات کت و شلوار کار بسیار خوبی انجام داده است، و رنگ نقره ای واقعاً به نشان دادن همه چیز کمک می کند. نسبتاً در مقایسه با نسخه‌های اخیر SH Figuarts کمی بد به نظر می‌رسد، اما می‌توان استدلال کرد که در طراحی کاملاً ارگانیک مانند این کاملاً واضح نیست. به علاوه با Black Sun کاملاً مقیاس می شود، هر دو از یک دلار ساخته شده اند. یک بار دیگر چند نادرستی در مجسمه سازی سر وجود دارد (مخصوصاً شکل چشم ها)، که نادیده گرفتن آن کمی سخت تر از خورشید سیاه است، با توجه به اینکه چگونه این یکی آنقدرها هم که از در خارج نشده بود، اما برای خراب کردن ظاهر کلی کافی نیست. مجسمه سر به جای چشم‌های سبز روشن، دارای چشم‌های ترکیبی آبی پیش‌فرض است، که منطقی است (همین کار در مورد خورشید سیاه انجام شد) اما کاملاً تأثیر مشابهی ندارد. کاملاً خوب به نظر می رسد، اما با Shadow Moon اصلی یکی از چیزهای کلیدی که شما را به داخل کشاند، آن چشمان سبز نافذ بود. هایلایت های سبز متالیک در سرتاسر بدنه و Moon Driver تا حدودی به کاهش آن کمک می کند، اما به همان اندازه که مشخص نیست، یکسان نیست.

SH Figuarts Kamen Rider Shadowmoon 11

مفصل بندی تقریباً مشابه سیاه پوست است، که با توجه به این که این دو بدن تا حد زیادی یکسان هستند، جای تعجب ندارد. در مجموع ویژگی های Shadowmoon.

  مازاد حساب جاری ژاپن در سال ۲۰۲۲ به یک دوم کاهش یافت

– سر و گردن توپی مفصلی

– شانه‌های لولای چرخشی، باسن و مچ پا (کشویی).

– شانه های مفصل پروانه ای

– آرنج و زانو لولای دوتایی

– قسمت های انگشتی لولای تکی

– چرخش دوسر بازو و ران

بالشتک‌های شانه‌ها همگی از طریق اتصالات با پین برجسته به هم متصل می‌شوند تا به آن‌ها مفصل‌بندی بیشتری بدون اتصال بازو بدهند. به طور کلی، تقریباً همان چیزی است که از نسخه SH Figuarts انتظار دارید – واقعاً هیچ چیز شگفت‌انگیزی انجام نمی‌دهد، اما در عین حال تقریباً هر چیزی را که می‌خواهید به شما می‌دهد. با این حال، طراحی باسن در این مرد به دلایل متعددی بهترین نیست. واضح‌ترین آنها این است که محافظ‌های برآمده لگن بر حرکت مفصل بیرونی تأثیر می‌گذارند، حتی با چرخاندن ران به آنجا تا کمی آن را کاهش دهد. به طور قابل توجهی، هر چند قسمت کشویی باسن در این نسخه بسیار قابل توجه است، و بدون ژست گیری دقیق، ایجاد شکاف های بسیار ناخوشایند بین قسمت های فاق و پا بسیار آسان است. مستقیم است زیرا اگرچه از نظر فنی با آنچه در خورشید سیاه وجود دارد تفاوتی ندارد، اما بسیار واضح تر به نظر می رسد – احتمالاً به این دلیل که رنگ نقره ای اطراف مفاصل آن را بیشتر برجسته می کند؟ زانوها قادر به خم شدن کامل هستند، اما به نقطه ای می رسد که با میخ های ساق پا برخورد می کنند. خوشبختانه اینها پلاستیک نرم هستند و باید بدون شکستگی به طرفین خم شوند. با این حال، همه چیزهای دیگر در اینجا بسیار خوب است، و دوباره مانند خورشید سیاه، برخی مفاصل مچ پا واقعا قوی در کمک به تعادل فیگور در همه حالت‌های اکشن کار بسیار خوبی انجام می‌دهند.

SH Figuarts Kamen Rider Shadowmoon 23

با اثبات اینکه چقدر این دو چقدر شبیه هم هستند، تعداد لوازم جانبی Kamen Rider Shadowmoon با لوازم جانبی Black Sun یکسان است. در مجموع او با چهار جفت دست اضافی (مشت های بسته، نگه داشتن سلاح و دو جفت دست در حالت باز)، شمشیر “Century King Shadow Blade”، یک دستگیره جایگزین برای شمشیر با میخ های کمتر (که باعث می شود راحت تر در آن قرار بگیرد) می آید. دست ها) و دو قسمت سینه متناوب. به این ترتیب، می‌توانید Shadowmoon را با هر دو پا، یک پا کنده‌شده برای ایجاد شمشیر (از نظر دقت صفحه نمایش، سمت مناسبی برای انعکاس Black Sun است، اما هر دو امکان‌پذیر است) یا ظاهری تمیز با هر دو پا حذف کنید. . به لطف خریدی که می‌توانید روی آن پاهای غول‌پیکر شانه بگیرید، تعویض قسمت‌های سینه در اینجا بسیار آسان‌تر از Black Sun است، با این که قطعات محکم روی آن‌ها بسته می‌شوند، اما همچنین به اندازه کافی ساده برای جدا کردن آن‌ها هستند.

تا آنجا که تعداد لوازم جانبی استاندارد پیش می‌رود که قطعاً همه اصول اولیه را پوشش می‌دهد، اما باز هم خوب بود که کمی بیشتر در اینجا گنجانده شده بود فقط تا انتشار کمی “کامل‌تر” به نظر برسد. حذف Satan Saber واقعاً آنقدرها هم بزرگ نیست، زیرا به ویژه Shadowmoon در آن اهمیت کمتری داشت. خورشید سیاه، اما من واقعاً آرزو می کنم که آن سر جایگزین با چشمان سبز در اینجا گنجانده شود تا در آینده نوبوهیکو آکیزوکی شکل. به ویژه از آنجایی که عکس‌های پیش‌نمایش سر شکل چشم‌های دقیق‌تری نسبت به صفحه نمایش دارند، احساس می‌کند. حذف لوازم جانبی با Black Sun کمی قابل درک تر بود، زیرا انتشار او با خود سریال همزمان بود، اما Shadowmoon تقریباً شش ماه بعد از آن عرضه می شود. این فقط نمونه دیگری از پخش لوازم جانبی باندای در چندین نسخه است، چیزی که من هرگز از ابتدا طرفدار آن نبودم – حتی اگر نسخه های متعددی از یک شخصیت باشد، مهم نیست که چقدر متفاوت باشند.
SH Figuarts Kamen Rider Shadowmoon 39

SH Figarts Kamen Rider Shadowmoon یک قطعه همراه ضروری برای خورشید سیاه کامن رایدر است، اما به دلایلی متوجه نشدم که با وجود اینکه تا حد زیادی یکسان هستند، از این فیگور لذت نمی برم. شاید تا حدودی این هزینه اضافی ناشی از وضعیت انحصاری وب Tamashii باشد، اما به نظر می‌رسد همه ایرادات کوچک در اینجا کمی بیشتر می‌شوند. نسبت‌های نازک‌تر، باسن‌های مشکل‌ساز، حذف لوازم جانبی صرفاً برای گنجاندن آن‌ها با سایر فیگورها – هیچ‌کدام تا آنجا پیش نمی‌روند که انتشار را خراب می‌کنند، اما همگی در جلوگیری از آن نقش دارند. با این حال، نمی توان انکار کرد که او با Black Sun عالی به نظر می رسد، و قطعا جذابیت هایی در آن طراحی فوق العاده ارگانیک وجود دارد.

  سازمان همکاری شانگهای: برای کمک به حل بحران اوکراین آماده ایممنبع: http://www.myshinytoyrobots.com/2023/07/SH-Figuarts-Kamen-Rider-Shadowmoon.html