My Shiny Toy Robots: Toybox Review: Revoltech Zurg (Toy Story)

Revoltech Emperor Zurg 01

تاریخ انتشار: مارس 2023

RRP: 11880 ین

حتی بدون حضور در اولین داستان اسباب بازی فیلم، نام “امپراتور زورگفوراً به من چسبید. در میان همه چیزهای خارق العاده دیگری که در فیلم می گذرد، می خواستم بیشتر در مورد آن بدانم Buzz Lightyear دشمن قسم خورده و زمانی که بالاخره در آن ظاهر شد داستان اسباب بازی 2 ناامید نشدم. این عشق همچنان ادامه داشت Buzz Light Year of Star Command کارتون (جایی که وین نایت او را به طرز درخشانی صداگذاری کرد) و چرخش رنجر فضایی Buzz Lightyear سواری در پارک های دیزنی نه چندان 2022 Buzz Lightyear فیلم، اما هر چه کمتر در مورد آن صحبت شود بهتر است. با این حال، با وجود این عشق، من هرگز یک اسباب بازی زورگ خوب نداشتم، بنابراین طبیعی است کایودو وقتی آنها اعلام کردند رویاهایم را به حقیقت تبدیل کردند Revoltech Zurg (داستان اسباب بازی) به عنوان بخشی از خط Revoltech به Woody و Buzz می پیوندد. علیرغم اکران نه چندان طولانی پس از فیلم انفرادی باز، این رقم بر اساس ظاهر اصلی زورگ به عنوان دشمن قسم خورده اتحاد کهکشانی است.

Revoltech Emperor Zurg Box 01

Revoltech Zurg در بسته بندی نسبتا استاندارد عرضه می شود، اما با طراحی ورزشی که فوراً برای هر کسی که با آن بزرگ شده است نوستالژیک خواهد بود. داستان اسباب بازی فیلم های. این جعبه آبی آسمانی است که الگوی ابری دیوارهای اتاق خواب اندی را به همراه دارد داستان اسباب بازی لوگو و نام کاراکتر عجیب است که آخرین مورد با فونت نسبتاً سبک غرب وحشی است، که شاید کمی برای Zurg مناسب نباشد، اما من فکر می کنم با کل کار می کند. داستان اسباب بازی زیبایی شناختی کناره‌ها و پشت جعبه دارای تصاویر متعددی از زورگ در حالت‌های مختلف با و بدون امضای Ion Blaster است، و حتی چند عکس با Revoltech Buzz Lightyear (که اکنون احساس می‌کنم پس از خرید Zurg نیاز به ردیابی او دارم) نیز وجود دارد. داخل شکل و لوازم جانبی به‌خوبی روی یک سینی پلاستیکی قالب‌گیری شده قرار گرفته‌اند و پایه نمایشگر همراه در زیر آن در یک کیسه پلاستیکی تقسیم‌بندی شده چسبانده شده است.

Revoltech Emperor Zurg Box 06

یکی از چیزهایی که همیشه دوست دارم این است که بسته بندی شامل یک کارت پشتیبان مضمون باشد، و Kaiyodo واقعاً با Zurg’s به موفقیت دست پیدا کند. با وجود اینکه جعبه خود یک کلاسیک (تا حدودی نامناسب) دارد داستان اسباب بازی از نظر زیبایی شناختی، کارت پشتیبان یک ماکت CGI از امپراتوری زورگ است که با برج ها، سفینه های فضایی و تصاویر زورگ که فرمان اطاعت می دهد، کامل می شود. نه تنها عالی به نظر می رسد، بلکه یک پس زمینه دیورامای عالی برای عکس ها نیز ایجاد می کند.

Revoltech Emperor Zurg 02

Revoltech Zurg به غیر از کوچک‌تر بودن از اسباب‌بازی «واقعی» که در فیلم ظاهر شد، یک کپی تقریباً کامل از نحوه ظاهر شدن این شخصیت در فیلم است. داستان اسباب بازی 2. کایودو علاوه بر اینکه مجسمه‌سازی، رنگ‌ها و پرداخت فیگور را کامل نشان می‌دهد، به تمام جزئیات دیگری که در فیلم داشت نیز توجه زیادی داشته است – حتی پنجره «اینجا را نگاه کن» در پشت سر او وجود دارد که می‌توانید آن را ببینید. جهان در Zorg-Vision! اما به همان اندازه که آن جزئیات کوچک زیبا هستند، پایان کلی شکل است که واقعاً چشمگیر است. رنگ بنفش متالیک براق بدنه اصلی بسیار زیباست، و سپس با آن نواحی متالیک قرمز، نقره ای و فلزی برجسته می شود. شنل دارای رنگ‌های صاف و زیبا است که کنتراست ایجاد می‌کند، و البته آن مجسمه‌سازی تهدیدآمیز سر فقط برای تکمیل همه چیز وجود دارد. در حالی که این یک طراحی پیچیده نیست و نه زورگ شخصیتی است که خیلی در آن ظاهر شده است داستان اسباب بازی 2، فقط چیزی در مورد طراحی زورگ وجود دارد که او را بلافاصله متمایز می کند. در حالی که رقم Revoltech ممکن است بر اساس آن باشد داستان اسباب بازی 2 اسباب‌بازی، برای هر کسی که می‌خواهد نماینده امپراتور زورگ «واقعی» باشد، به همان اندازه خوب کار می‌کند. Buzz Lightyear داستان.

Revoltech Emperor Zurg 11

مسلماً زورگ بر اساس طراحی او هرگز قرار نبود با بیانی ترین اسباب بازی در ابتدا باشد، اما Kaiyodo در بارگذاری آن با مفاصل کافی برای تناسب با سبک ژست پویا خط Revoltech کار بسیار خوبی انجام داده است. در مجموع زورگ دارای اتصالات لولای چرخان امضای خط “هفتار” در مناطق زیر است.

  What To Teach A Two-Year-Olds: Essential Lessons

– سر

– شانه ها

– آرنج

– مچ دست

– انگشتان (شست، انگشت اشاره و سه انگشت باقیمانده)

– کمر

– کیپ

این فیگور دارای پدهای شانه‌ای لولایی نیز می‌باشد. در حالی که نیمه پایینی جامد ممکن است به این معنی باشد که هیچ مفصل پا برای صحبت کردن وجود ندارد، پایه شکل دارای سه چرخ چرخان آزاد است که به آن اجازه می‌دهد روی سطوح سر بخورد (و همچنین صفحه نمایش دقیقی برای نحوه ظاهر شدن اسباب‌بازی در بدنه است. فیلم نیز). اگرچه در سال‌های اخیر، بسیاری احساس می‌کنند که سبک متمایز اتصالات کلیکی Revoltech قدیمی شده است، جالب است که چگونه بسیاری از مواردی که در اینجا ارائه می‌شوند، طیف بسیار نرمی از حرکات را ارائه می‌دهند. شانه‌ها به‌خوبی طراحی شده‌اند و دو مفصل در داخل به هم متصل شده‌اند، به گونه‌ای که حرکتی شبیه به مفصل پروانه‌ای را فراهم می‌کند. در غیاب هر چیز پیچیده، دیدن دست‌های مفصلی که در ترکیب قرار می‌گیرند نیز خوب است، بنابراین زورگ می‌تواند مانند هر ابرشروری که شایسته این عنوان است، اشاره کند و به شکلی دیوانه‌وار بایستد. در اکثر سناریوها، من همیشه شنل کالای نرم را روی یک پلاستیک سخت می زنم، اما در اینجا مورد دوم به اسباب بازی روی صفحه نمایش بسیار صادق تر است. زیاد حرکت نمی کند (در واقع فقط بالا و پایین می رود)، اما چهار مفصل کوچکی که آن را به بدنه نگه می دارند به طرز شگفت انگیزی قوی هستند. هیچ چیز به خصوص در این نسخه غافلگیر کننده نیست، اما هر کاری که از آن انتظار دارید را انجام می دهد و در کل آن را به خوبی انجام می دهد.

Revoltech Emperor Zurg 23

امپراطور زورگ از نظر کمیت از نظر لوازم جانبی نسبتاً سبک است، اما تعداد کمی از لوازم جانبی که او دارد مطمئناً خوب است. همراه با پایه صفحه نمایش پلاستیکی شفاف مفصلی استاندارد، زورگ با Ion Blaster خود، یک توپ یونی شل و یک قطعه دستگیره جایگزین برای بلستر که دست راست Zurg را روی آن قالب‌گیری کرده است، ارائه می‌شود. رویداد اصلی در اینجا Ion Blaster است که به نظر می‌رسد اگر چهار مفصل هفت تیر به لوله‌ای که تفنگ و کوله پشتی را به هم وصل می‌کند نبود، مستقیماً از فیلم بیرون پریده است. Ion Blaster یک قطعه کاملاً زیبا است، از کوله پشتی پلاستیکی شفاف با توپ های یونی داخلی گرفته تا تفنگ سه لول با تنظیم قدرت قابل تنظیم. اتصال Ion Blaster شامل بیرون آوردن قطعه پلاگین از شنل زورگ است تا کوله پشتی بتواند در آن جا شود، تفنگ را در دست او قرار داده و سپس برای حمایت بیشتر، مفصل اضافی روی دسته را روی مچ زورگ وصل کنید. در حالی که می‌توانید دست مفصل زورگ را دور ماشه بپیچید، استفاده از دستگیره متناوب با دست قالب‌گیری شده بسیار ساده‌تر است. همانطور که گفته شد، برداشتن دستگیره استاندارد از کانن در ابتدا بسیار دشوار است و به کمی کار نیاز دارد (ترجیحاً با هوای گرم از سشوار یا مقداری آب گرم). در حالی که یون کانن در دست زورگ عالی به نظر می رسد، وزن بسیار زیاد سلاح نیز عامل مهمی در لذت کلی آن است. حتی با وجود مفاصل نسبتاً سفت آرنج و شانه زورگ، تقریباً غیرممکن است که زورگ آن را به تنهایی بدون واژگون شدن نگه دارد. دقیقاً به همین دلیل است که یک پایه نمایش گنجانده شده است و شامل یک قطعه پنجه مفصلی برای قرار دادن لوله ها به جای وصل شدن مستقیم به خود اسلحه است.

  شمارش معکوس گشودن سفارت‌خانه‌ها در تهران و ریاض

در مورد قطعه توپ یونی چیز بسیار کمتری برای گفتن وجود دارد. این فقط یک توپ زرد است، و حتی اگر زورگ می تواند آن را از نظر فنی در دست خود طبق برگه دستورالعمل نگه دارد، حتی برای او در نظر گرفته نشده است. سوراخ کوچکی در توپ وجود دارد که نشان می‌دهد می‌توان آن را روی دست ثابت کرد، با این برگه که می‌توان از آن با Revoltech Buzz یا Woody استفاده کرد. عالی است اگر می خواهید صحنه گرفتن را از نو خلق کنید داستان اسباب بازی 2، اما برای چیزهای دیگر خوب نیست.

Revoltech Emperor Zurg 38

Revoltech Zurg (داستان اسباب بازی) یکی از موردانتظارترین چهره های من در سال 2023 بود، و Kaiyodo در اکثر موارد کاملاً اسباب بازی رده بالای Emperor Zurg را که همیشه آرزویش را داشتم تحویل داده است. مجسمه‌سازی، رنگ‌ها و روکش اسباب‌بازی چیزی کم‌تر از کمال است، و حتی اجرای مفاصل امضاکننده Revoltech در کل بدن تأثیر مخربی بر آن نداشته است. اگرچه این شکل بدون ایراد نیست، اما باید گفت که این واقعیت که این چهره برای نگه داشتن Ion Blaster بدون کمک پایه تلاش می کند یک شکایت نسبتاً جزئی است. یکی از موارد بسیار بزرگتر این است که انکار این رقم بسیار گران است. واقعاً ظاهر فوق‌العاده‌ای دارد، اما با توجه به محدودیت‌های طراحی، یا Kaiyodo بسیار جسورانه است که قیمت خرده‌فروشی 11880 ین (82 دلار / 65 پوند) را برای این یا آن قیمت دریافت می‌کند، هزینه‌ای جدی برای صدور مجوز دیزنی دارد. گفته می‌شود، زورگ شخصیتی نیست که بتوانیم در آن نقش داشته باشیم هر اغلب اوقات، بنابراین تا زمانی که کسی چیز بهتری ارائه ندهد، از پول من خوش آمدید.

  آمریکا حضور نیروهایش در تایوان علیه چین را گسترش می‌دهدمنبع: http://www.myshinytoyrobots.com/2023/06/Revoltech-Zurg-Toy-Story.html