My Shiny Toy Robots: Special Review: Geats Extra: Kamen Rider PunkJack

Geats Extra: Kamen Rider PunkJack

کامن رایدر گیتز یک سری با Riders بسیار متفاوت است (و با توجه به اینکه هنوز چند ماه از آن باقی مانده است، به طور بالقوه بیشتر در راه است)، بنابراین وقتی نوبت به اسپین آف های مختلف می رسد آمد سواران طرفداران با آن رفتار می کنند منطقی است که شروعی برای پوشش موارد ضروری داشته باشند. اول از کلوب هواداران توئی توکوساتسو‘s گیتسویژه محور است Geats Extra: Kamen Rider PunkJack، که با هدف پر کردن اطلاعات اضافی درباره جایزه بزرگ Desire و همچنین اضافه کردن زمینه های اضافی در پشت بازگشت Rider در قسمت 35 است. این ویژه شامل یک قسمت 27 دقیقه ای است و در کنار قسمت آینده اعلام شده است. Geats Extra: Kamen Rider Tycoon با Kamen Rider Shinobi ملاقات می کند.

Niramu با Win ملاقات می کندقلب آب و هوا

وین هارویا که در بیمارستان به دنبال خود تخریبی و مرگ ظاهری خود بیدار می شود، این فرصت را پیدا می کند تا خاطرات خود را از جایزه بزرگ Desire توسط تهیه کننده آن Niramu به دست آورد. هارویا با لمس هسته شناسه پانک جک، به گذشته خود و نحوه حضورش در جایزه بزرگ Desire فکر می کند.

هارویا که پس از انحلال گروهش Weather Hearts در روزهای سختی قرار می گیرد، به عنوان کارمند عملیاتی برای DGP توسط پدربزرگش – که به نوبه خود حامی بازی ها بود – کار می کند. پس از تماشای درگیر شدن دوست و هم گروه سابقش، او شروع به ناامیدی از آنچه بازی ها نشان می دهند، می شود. اما پس از قیام کارکنان تشنه قدرت، هررویا توسط گیروری انتخاب می‌شود تا هسته ID خود را به دست آورد – زمانی که DGP به Ace Ukiyo نگاه می‌کند، تبدیل به Kamen Rider PunkJack می‌شود.

برنده هارویاکامن رایدر پانک جک

در مجموعه‌ای با تعداد بیشتری از رایدرهای علوفه توپ نسبت به قبل، محبوبیت Kamen Rider PunkJack مانند چیزی شگفت‌انگیز بود. او نه تنها به اندازه کافی خوب عمل کرد که بعداً در سریال بازگشت، بلکه به این ویژگی بسیار خاص نیز دست یافت. اما در حالی که طبیعت پر هیاهو و در عین حال فریبنده این شخصیت قطعا تاثیرگذار بوده است، منصفانه است که بگوییم ظاهر او در گیتس سریال اصلی در پس زمینه نسبتاً سبک است. حتی بازگشت او در قسمت 35 واقعاً با جزئیات زیادی روبرو نیست. همه چیز بدون آن کاملاً منطقی است، اما چنین ویژه فرصت خوبی برای پر کردن آن جاهای خالی است. با این حال آنچه مهمتر است، داستان مستقیم Win Harerurya است – اینکه چگونه او بخشی از DGP شد و در نهایت به Kamen Rider PunkJack تبدیل شد. این ویژه به عنوان یک فلاش بک گفته می شود و هارویا در حالی که خاطرات خود را دوباره به دست می آورد و در مورد رویدادهای خاص اظهار نظر می کند، داستان را بازتاب می دهد. این یک دستگاه کادربندی خوب برای کسی است که به معنای واقعی کلمه این چیزها را در حالی که بیننده تماشا می کند به خاطر می آورد و بدون زحمت بین رویدادهایی که قبل از آن اتفاق افتاده است حرکت می کند. کامن رایدر گیتز، در قسمت های گذشته سریال و سرعت بخشیدن به آنها برای بازگشت پانک جک. پیش از این پانک جک شخصیتی بود که محبوبیتش اساساً بر اساس شخصیت قوی بود، اما این عنصر تراژدی به او اضافه می کند و همچنین یک نگرش ضد اقتدار و روح پانک راک متناسب با نام رایدر به او اضافه می کند.

  Traveler Rynevo EMD Analyst

داستان پس زمینه Hareruya توسط برخی از شخصیت های مکمل بزرگ، یعنی گروه او Weather Hearts تکمیل می شود. گیتس افراد معمولی مانند Niramu، Girori و Tsumuri نیز برای سواری همراه هستند، اما قطعاً این هم گروه او هیروکی است که ما به اصل احساسی داستان پی می بریم. حتی با داشتن یک دوست دختر و یک نوزاد در راه، هیروکی یکی از اعضای Weather Hearts است که می‌خواست به راه خود ادامه دهد و هرگز اجازه نداد عشقش به موسیقی بمیرد. این میل است که او را به DGP هدایت می کند، و به نوبه خود چگونه هاررویا می آید تا بفهمد چه اتفاقی برای آرزوهای کسانی می افتد که تاج خدای آرزو را بر سر نمی گذارند. این بینش کمی بیشتر در مورد تمام آرزوهای برآورده نشده و همچنین خود الهه آرزو می دهد، احساسات پانک جک را تقویت می کند و او را در مسیری که طی می کند هدایت می کند. برای شخصیت‌هایی که صرفاً به یک ویژه 27 دقیقه‌ای تنزل داده شده‌اند و چیزهای دیگر در جریان است، به‌ویژه خوب کار شده‌اند، و Weather Hearts همچنین به بازیگر Hareruya، Tsubasa Sakiyama این شانس را می‌دهد تا توانایی‌های خود را به‌عنوان یک خواننده و موسیقی‌دان برجسته نشان دهد.

هیروکی آمامیاجو

اما حتی اگر به طور خاص از طرفداران پانک جک یا شخصیت های اصلی ارائه شده در ویژه نباشید، چه چیزی باعث می شود این قسمت از Geats Extra جذاب این است که چگونه برخی از اطلاعات پشت صحنه در مورد نحوه مدیریت واقعی Desire Grand Prix را به هم می زند. در حالی که در سریال ما چیزهای زیادی در مورد حامیان مالی و بخش‌های بالاتر نمایش می‌بینیم و می‌شنویم، در عوض همه چیز در مورد کارگران سطح زمین است – همانهایی که همه آشفتگی‌ها را تمیز می‌کنند و اطمینان می‌دهند که کارها تا حد امکان روان است. با دیدن اینکه هارویا این کار را انجام می‌دهد، فرصتی است تا برخی از فلاش‌بک‌هایی را که قبلاً در خود سریال دیده‌ایم (مانند مرگ تورو دوست میچیناگا) دوباره چارچوب‌بندی و متن‌سازی کنیم. همچنین فرصتی برای دیدن برخی از جزئیات دقیق است، مانند اینکه دقیقاً چه اتفاقی می‌افتد وقتی حافظه بازیکن پاک می‌شود، چه اتفاقی می‌افتد اگر بازیکنی AWOL برود و چگونه خدمه پاکسازی اعزام می‌شوند اگر کسی در حمله جاماتو بمیرد. اینها همه چیزهایی هستند که به هر حال می توان از سری اصلی درخشید، بنابراین لزوماً نیازی به نمایش در آنجا نیست، اما در یک اسپین آف مانند این یک لایه اضافی به آن اضافه می کند. گیتس که تجربه کلی را بدون تبدیل شدن به مشاهده ضروری افزایش می دهد.

  چین‌ستیزی آمریکا در شرق؛ بایدن میزبان سران کشورهای اقیانوسیه

در نهایت، یکی از چیزهای بزرگ در مورد کامن رایدر گیتز این است که به لطف روشی که Entry Raise Forms کار می کند، واقعاً تلاش زیادی برای ارائه رایدرهای جدید لازم نیست – بنابراین کامن رایدر پانک جک قادر است چند ایده جالب را بدون نیاز به انجام هیچ کاری جدی در ترکیب قرار دهد یا فقط باید آن را مانند یک کیت فقیر بیرون بیاورد. اول کامن رایدر بوچی، شکل سوار هیروکی با مضمون دالماسی است که کلاه خود صرفاً رنگ آمیزی مجدد از Kamen Rider Groovy است (به نوبه خود یک ابزار مجدد از Kamen Rider Lopo). با توجه به اینکه Groovy تقریباً چشمک می زند و شما آن را از دست خواهید داد، در بیداد بوفا، نگاه بهتری به این کلاه ایمنی با طرح رنگ تیز و جدید داشته باشید. در مرحله دوم، فرم‌های “Guard Rider” کارکنان DGP وجود دارد که به سادگی کلاه‌های کنترل ذهن Kamen Rider Glare را مجدداً به رنگ مشکی یکدست‌تر رنگ می‌کنند تا با بقیه کت و شلوار هماهنگ شود. این اساسی است، اما برای یک یونیفرم عمومی کارکنان واقعا خوب کار می کند. در نهایت خاص واقعاً به هیچ یک از اینها نیاز ندارد، زیرا دیدن PunkJack در عمل با Beat Buckle به اندازه کافی راضی کننده است. اگرچه Buckle به طور طبیعی همیشه ابتدا با Na-Go مرتبط می شود، اما آنقدر با PunkJack کار می کند که دوباره کاملاً جدید به نظر می رسد. کمی هم افزایی خوب از Bandai و Toei در اینجا نیز ادامه دارد، با انتشار SH Figuarts از PunkJack (که شامل قطعاتی برای هر دو فرم Monster و Beat است) که به تازگی پیش‌سفارش شده است و هر چه وسوسه‌انگیزتر به نظر می‌رسد.

کامن رایدر بوچیسواران نگهبان

با لحن ویژه Toei Tokusatsu Fanclub، هدف و کیفیت اغلب می تواند بسیار متفاوت باشد، اما Geats Extra: Kamen Rider PunkJack ممکن است به تازگی فرمول کامل را شکسته باشد. این یک برنامه ویژه است که بر روی یک شخصیت مورد علاقه طرفداران تمرکز می کند، و زمینه و پس زمینه اضافی را برای آنها و داستان گسترده تر ارائه می دهد. کامن رایدر گیتز ضمن اینکه چیزی را که واقعاً باید در سریال به درستی ذکر می شد، وارد نمی کرد. تنها در یک قسمت، در داستان سرایی خود نیز موجز است و از استقبال خود نمی گذرد. به خوبی می‌تواند هر باکس را در مورد آنچه که یک TTFC ویژه باید به دست آورد، علامت بزند، به طوری که حتی کسانی که به‌طور خاص طرفدار پانک‌جک نیستند، توسط روح پانک راک Win Hareruya برنده می‌شوند. اگر Toei برای دیگری برنامه ریزی ویژه دارد گیتس سواران با این کیفیت، پس همه چیز برای ما هواداران خوب به نظر می رسد.

  کره شمالی از موتور سوخت جامد با رانش بالا رونمایی کردمنبع: http://www.myshinytoyrobots.com/2023/06/Geats-Extra-Kamen-Rider-PunkJack.html