My Shiny Toy Robots: Miniseries Review: Ultraman Regulos

قوانین اولترامن

حتی در میان پانتئون اولتراهای کمتر شناخته شده به میز آورده شده در طول Ultra Galaxy Fight: The Destined Crossroad، تولیدات سوبورایا هنوز زمان لازم برای معرفی یک قهرمان کاملاً جدید Ultra را به طرفداران پیدا کردم – قوانین اولترامن. این Ultra مبتنی بر هنرهای رزمی با پیشینه بسیار کمی در سری وب شروع به کار کرد، اما پیوندهای واضحی به هر دو نشان داد. اولترامان لئو و آسترا و همچنین به طور مشابه شرور جدید شیطان مطلق. با توجه به اینکه تسوبورایا ظاهراً در سال 2023 از نبردهای Ultras علیه Absolutions در حال استراحت است، در عوض آنها سرانجام با قوانین اولترامن مینی سریال این مجموعه وب که مجموعاً شش قسمت دارد، در هر دو قسمت پخش شد کانال یوتیوب Tsuburaya و اتصال Ultraman با صدای ژاپنی و انگلیسی (و همچنین بسیاری از زبان‌های زیرنویس) – یک بار دیگر تعهد خود را به گسترش کلمه اولترامن سرتاسر جهان.

جنگجویان سبک جانور CosmoSpica و Regulos

Ultraman Regulos قبل از اینکه توسط Absolutians اسیر شود، در سیاره D60 با آرامش زندگی می کرد. Regulos که بدون هیچ خاطره ای به جز نام خود به آنجا رسید، توسط جنگجویان Cosmo Beast پذیرفته شد و در هنر رزمی مقدس آنها – Cosmo Beast Style – آموزش دید. همراه با Cosmo Beast Fighters، Regulos در کنار دانش آموز همکار دیاس و همچنین گهگاه با Ultraman Leo به تمرین پرداختند.

اما پس از اینکه ماگما بیگانه سیاره L77 و ظاهرا لئو و آسترا را به همراه آن نابود کرد، شروران سپس توجه خود را به سمت D60 معطوف کردند. اگرچه جنگنده‌های Cosmo Beast می‌توانند با آن‌ها مبارزه کنند، Regulos قول می‌دهد قوی‌تر شود و انتقام L77 را بگیرد. Regulos که به دنبال آموزگاری تحت یک Beast Fighter اخراج شده است، سفر خود را برای تبدیل شدن به وارث واقعی Cosmo Beast Style آغاز می کند.

آتشفشانوارث سبک Cosmo Beast

با Ultra Galaxy Fight مینی‌سریال‌ها تقریباً به نقطه‌ی عبور برای همه جهان‌ها و ابعاد موازی که اولترامن اسطوره ها، قوانین اولترامن در مقایسه، رویکردی به مراتب ساده تر است. در حالی که این ایده که این باید چیزی باشد که در سطح پایه می تواند به راحتی توسط تازه واردان قابل درک باشد همچنان باقی مانده است، تمام صحنه های کوتاه میدان چپ، تماس های چند سری و ارجاعات مبهم با هدف طرفداران “سخت تر” از بین رفته اند. در عوض این کاراکتری را دنبال می کند که داستانش کاملاً نانوشته است، حتی بیشتر از آن Ultra Galaxy Fightبازیکن ستاره دیگر Ultraman Ribut. این یک داستان بسیار ساده است که چیز زیادی را در غافلگیری ارائه نمی دهد، اما در عین حال از مرزهای زمان اجرا (محدود) خود فراتر نمی رود. با این حال، تسوبورایا در تلاش برای راه اندازی این شخصیت کاملاً جدید در قالب مینی سریال خودش، قطعاً جاه طلبی نشان می دهد و مطمئناً علاقه کافی به Regulos ایجاد می کند که او به راحتی می تواند زندگی خود را از طریق مینی سریال های دوره ای ماجراجویی هایش داشته باشد.

  Unveiling The Hottest Toys of the Year on The Today Show

واقعا اغراق نیست اگر بگوییم قوانین اولترامن یک لوح سفید نیز هست. او مینی سریال را به عنوان یک فرد فراموش شده شروع می کند، و اتفاقاتی که در ادامه می آید مستقیماً به معرفی او می رسد. چهارراه مقدر. باز هم این یک داستان کاملاً ساده و کلیشه ای است، اما کل حال و هوای این غریبه که گذشته اش یک رمز و راز کامل است و اکنون در تراژدی غوطه ور شده است، برای حال و هوای کلاسیک هنرهای رزمی TsuPro با این شخصیت به خوبی کار می کند. Regulos جالب است که اغلب ما نمی بینیم که یک Ultraman بدون میزبان انسانی تعریف می شود. اگر چه Ultra Galaxy Fight سریال ممکن است عنصر انسانی را از بین ببرد، تقریباً تمام اولتراهایی که در آن ظاهر می‌شوند در ابتدا در کنار یک انسان شریک یا آلتر ایگو مشخص شده‌اند. با توجه به مواردی مانند Zero و Ribut، Regulos اولین کسی نیست که 100% Ultra است، اما هنوز هم یک اتفاق نادر است. همانطور که در حال حاضر وجود دارد، تفاوت های ظریف بیشتری نیز برای Regulos وجود دارد – علیرغم اینکه یک قهرمان است، انتقام انگیزه بزرگی هم در اینجا و هم ظاهراً فراتر از داستان ارائه شده است.

اولترامان لئورگولوس مقابل توبان

جایگاه Regulos به عنوان یک جنگنده مبتنی بر هنرهای رزمی نیز در مورد طراحی رقص خوب عمل می کند، که قطعاً تمرکز بسیار بیشتری روی تکنیک نسبت به سال های اخیر Ultraman دارد. مطمئناً هنوز تعداد زیادی حملات ویژه با گرافیک‌های فانتزی روی صفحه وجود دارد، اما کمتر به تغییرات پرتو و موارد مشابه با تأکید بسیار بیشتر بر جریان ضربه‌ها و ضربات وارده توجه می‌شود. اگرچه شاید نمایش شگفت انگیزی از مهارت هنرهای رزمی نباشد، سکانس آغازین هر قسمت به شما ایده خوبی از آنچه از نمایش و شخصیت انتظار دارید می دهد. از نظر بصری به طور کلی، مینی سریال با قبلی فاصله زیادی ندارد Ultra Galaxy Fight اقساط – این همان مفهوم بازیگران کت و شلوار است که در برابر پس‌زمینه‌های مختلف صفحه سبز قرار می‌گیرند که بینندگان تا به حال با آن آشنا هستند. درست مثل همیشه کار می کند و عناصر بیگانه تر را برجسته می کند اولترامن فرنچایز برخلاف بازی‌های مضحک زمینی قسمت‌های سری اصلی. فرکانسی که ما این مجموعه‌های وب را دریافت می‌کنیم واقعاً به این سمت کمک کرده است اولترامنو در حالی که چنین چیزی مطمئناً هرگز نمی تواند جایگزین یک سریال اصلی شود، ماهیت مختصرتر آنها (و همچنین تداوم سنگین تر) آنها را به خوبی متعادل می کند.

  All Play Is Learning (And Learning Can Be Fun) – The Toy Guy


با اينكه قوانین اولترامن به‌عنوان یک داستان مستقل کاملاً کار می‌کند، و پیوندهایی با ابعاد گسترده‌تر دارد اولترامن اساطیر از طریق Ultraman Leo. در حالی که ظاهر کوتاه شخصیت در فیلم صرفاً مانند اشاره کردن به موتیف مشترک هنرهای رزمی او به نظر می رسد، داستان Regulos با داستان Leo در هم آمیخته می شود و نشان می دهد که این جنبه دیگری از عواقب پس از نابودی L77 است. زمانی که ما به عنوان طرفدار می دانیم لئو یک ماگما بیگانه را به زمین تعقیب کرد، در حالی که آسترا مدتی اسیر آنها شد، رگولوس معتقد است که دوستانش مرده اند. از تعاملات قبلی آنها مشخص بود که Regulos با لئو و آسترا پیوندهایی دارد، اما برای تقویت ریشه های خود چندین دهه بعد اولترامان لئو برای اولین بار پخش شد و آن را به نیروی محرکه داستان تبدیل کرد (بدون هیچ اطلاع قبلی از لئو واقعاً لازم است) یک سورپرایز بسیار دلپذیر است.

این به نوبه خود ماگمای بیگانه را وارد داستان می کند و وضعیت آنها به عنوان یک نژاد شرور از جنگ افروزان ادامه دارد. ماگما بر روی خط باریکی بین راهزنان و فاتحان مشخص می شود، که باعث می شود محدوده خوبی نسبت به آنهایی که در این مینی سریال برجسته شده است. در حالی که کاپیتان‌های ارتش تهاجم و “برادر و برادران دوزخ” یوروب و لاوا بیشتر در سمت قبلی قرار می‌گیرند، رهبر زره پوش آنها Volcan احساس می‌کند که تهدیدی بسیار معتبرتر است. حتی بدون اطلاع قبلی از حضور قبلی ماگما بیگانه در اولترامن تاریخ، قوانین اولترامن خلاصه خوبی از آنها به عنوان یک نژاد و همچنین سطح فردیت آنها ارائه می دهد – که از نظر ظاهری در دوره های تکراری بسیار کمتر رایج است. اولترامن نژادهای بیگانه

استاد اشاره کنماگما بیگانه

صرفاً روی D60 به معنای معرفی چندین کاراکتر جدید است که به پیدا کردن ریشه های Regulos کمک می کند. آنها بازیگران اصلی این بازی البته Cosmo Beast Fighters هستند که از Master Alude، Instructor Phoros، Spica، Tubahn، Albeo و Pharood تشکیل شده است. هر کدام Cosmo Beast مخصوص به خود را دارند که با آن پیوند خورده اند و سبک مبارزه خود را از آن گرفته اند، و همچنین بر اساس طراحی حیوانات گفته شده است. در حالی که بیشتر این شخصیت ها کمی بیشتر از کهن الگوهای هنرهای رزمی سنتی شما (استاد پیر خردمند، مربی سخت گیر، مطرود و غیره) هستند، در یک محیط کوتاه و ساده مانند این، دستیابی به شخصیت های آنها را بسیار آسان تر می کند. پویایی خوبی بین فوروس و توبان ایجاد می‌شود، در حالی که اسپیکا از این نظر کاملاً منحصربه‌فرد است که ممکن است به عنوان پشتیبان زن اجباری برای Regulos عمل کند، او همچنین بزرگ‌تر اوست. تنوع طرح‌های شخصیت‌ها در اینجا (حتی اگر آنها عمدتاً فقط ماسک‌های حیوانات بیگانه و لباس‌های اصلی هنرهای رزمی باشند) همچنین به مینی سریال طعم متمایزتری نسبت به تعداد زیادی از اولتراها (یا شخصیت‌های فوق‌العاده‌مانند) می‌دهند. Ultra Galaxy Fight سلسله. برای بسیاری از این شخصیت‌ها، متاسفانه، این یک کار تمام شده است، زیرا از آنها برای ساختن منشأ غم‌انگیزتری برای Ultraman Regulos استفاده می‌شود. در حالی که هر شانسی وجود دارد که آنها بتوانند روزی راه خود را به اولترامن بیابند، به نظر می رسد کوتاه مدت هم آنها و هم Regulos را تغییر می دهد تا دومی را به طور کامل از شخصیت هایی که او را شکل می دهند جدا کنند.

  چین روابط با اندونزی را راهبردی و نمونه ای از همکاری خوب کشورهای بزرگ و درحال توسعه دانست

خود Regulos تنها شخصیتی نیست که این مینی‌سریال این فرصت را داشت تا داستانی از آن ارائه دهد، بنابراین حیف است که آسان‌ترین مسیر را در مورد Absolute Diavolo انتخاب کند. در حالی که از همان ابتدا کاملاً مشخص است که دیاس در واقع دیاولو است، داستان این که چگونه Granted با توجه به همه شخصیت‌های دیگر که در این کار حضور دارند، زمان زیادی برای اختصاص دادن به دیاس وجود ندارد، اما مطمئناً نکته‌ای از پتانسیل وجود دارد. در اولین حضورش در اینجا با این حال، او به سرعت برای بقیه قسمت‌ها کنار گذاشته می‌شود، فقط برای اینکه آخرالزمان به سرعت نشان دهد که او یک شرور بوده است. با توجه به اینکه بیشتر بر تراژدی داستان Regulos تأکید می‌کند، این یک افشای وحشتناک نیست، اما باعث می‌شود که پویایی آن‌ها احساس تک‌تکتری داشته باشد، زیرا تمام زمانی که با هم تمرین کرده‌اند، واقعاً چیزی نیست. بین این Ultra Galaxy Fight سریال Tsuburaya تمام تلاش خود را می کند تا Absolutians را به یک تهدید معتبر تبدیل کند، اما هیچ عمقی فراتر از “آنها واقعا قوی هستند” برای آنها وجود ندارد. قوانین اولترامن فرصتی بود تا به دیاولو سطح شخصیت پردازی که تایتان مطلق در آن وارد شده بود بدهد مقدر چهارراه، فرصتی که متاسفانه از دست رفت.

دیاسشیطان مطلق
قوانین اولترامن داستانی نسبتاً ساده و در عین حال لذت بخش برای قهرمان جدید Ultra است. زمینه خوبی برای Regulos فراهم می کند در حالی که بسیاری از سوالات را برای قسمت های بعدی بی پاسخ می گذارد، و در حالی که متأسفانه بعید است که اکثر این شخصیت ها دوباره دیده شوند، آنچه از آنها به دست می آوریم، هم خاطره انگیز و هم برای توسعه شخصیت عنوان محوری است. تقریباً مطمئن است که این آخرین باری نخواهد بود که Ultraman Regulos می بینیم، اما شیرجه با طراوت دوباره به Ultras مبتنی بر هنرهای رزمی بیشتر نشان می دهد که پیشنهادات انفرادی بیشتری مانند این به همان اندازه معمولی مورد استقبال قرار خواهند گرفت. Ultra Galaxy Fight ظواهر



منبع: http://www.myshinytoyrobots.com/2023/06/Ultraman-Regulos-review.html