Marvel Legends Spider-Man Series Retro The Rose

عکس های مقایسه

اسلحه ها همان اسلحه هایی هستند که با Pretty Boy عرضه شدند. متأسفانه او نمی تواند هر دوی آنها را همزمان بگیرد، زیرا فقط یک دست دارد… این کار برای هاسبرو گیج کننده است… بسیار خسته کننده است.

در اینجا نگاهی به Marvel Legends The Rose داریم.

هر گل سرخی خار دارد. در حالی که این رز هیچ خار واقعی ندارد، مشکلاتی دارد. یکی از آنها اندازه سر اوست. فکر کنم خیلی کوچیکه شکایت دیگر این است که او فقط یک دست دارد. و او با دو اسلحه می آید… خوب پس ممکن است همیشه دو اسلحه حمل نکند. اما او مطمئناً یک گل رز را در یکی از آنها نگه می دارد. دو دست گرفتن لازم است. از جنبه مثبت همه چیز او بدن جدیدی دارد. یا حداقل دست و پاهای جدید. من شگفت زده هستم که آنها بدون سنجاق هستند. مطمئن نیستم که بالاتنه جدید باشد. برداشتن ژاکت کمی دردناک است و من نمی خواستم این کار را انجام دهم. کت دکمه دار نو است و روی یقه آن گل رز حجاری شده است. من کفش مجلسی سیاه و سفید را دوست دارم. کلاسیک. عقربه‌ها از MCU Baron Zemo دوباره استفاده می‌کنند.

روی سر MCU بارون زمو امتحان شد. کار می کند. من از قیافه خوشم میاد احساس کلاسیک تری در او وجود دارد. او نیز بسیار تهدید آمیز به نظر می رسد.

تجهیزات جانبی. او با یک گل رز، یک دست راست، یک دست اشاره گر انگشت چپ و دو تفنگ می آید.

مفصل بندی. او دارای گردن لولا توپی، شانه‌های لولای توپی، چرخان دوسر بازو، آرنج‌های مفاصل دو سر، مچ‌های لولای چرخان برای مشت‌ها، کرانچ شکم (به احتمال زیاد)، چرخش کمر، باسن توپ، چرخش ران، زانوهای دو مفصل‌دار و لولا مچ پا و محور است. دو دست دیگر دارای لولای چرخان و بالا و پایین هستند. من مطمئن نیستم که آیا او واقعاً کرانچ شکم دارد یا خیر. با ژاکت او به سختی می توانم در ناحیه شکم حرکت کنم. همچنین ژاکت مانع از بالا بردن پاهایش می شود. بنابراین او برای ایستادن در برخی از حالت ها کمی مشکل خواهد داشت.

گل رز مجسمه خوبی برای خود دارد. بنابراین، همچنین برگها، می توانید الگوی روی آنها را مشخص کنید. او نمی تواند آن را به درستی نگه دارد. ساقه خیلی نازک است. چیز خوبی است که برگها از هم باز می شوند تا حداقل بتوانیم آن را در دست او قرار دهیم. اگر دوست دارید این کار را انجام دهید، می‌توان آن را در دست اشاره‌گر انگشت او فرو کرد.

گل رز کاملاً ماسک شده است. می توانید درزها و همچنین چند چین و چروک روی آن را مشخص کنید. او در اینجا یک گیره فلزی تفنگ براق پوشیده است، بنابراین حدس می‌زنم ظاهرش بر اساس نسخه مدرن‌تر باشد. آن هم پس از زنده شدن او. یادم می آید که قبل از آن عینک زده بود.

رز میتونست بهتر باشه باید ببینم آیا می توانم سر سایز بهتری برایش پیدا کنم. با تشکر برای مشاهده!

منبع: http://comeseetoys.blogspot.com/2023/06/marvel-legends-spider-man-retro-series.html