Marvel Legends (GotG v3): Nebula and Rocket توسط Hasbro

این یک دوشنبه دیگر مارول این هفته است، در حالی که من در حال کار بر روی موج جدید Build-A-Russian-Space-Pooch Wave of هستم که به تازگی منتشر شده است. افسانه های مارول. تا کنون من Star-Lord، Drax، و Mantis را از مجموعه BAF، و همچنین Deluxe Groot را بررسی کرده ام، که مسلماً یک نسخه جانبی است اما هنوز بخشی از گروه است. امروز دارم نگهبانان را با سحابی و موشک تمام می‌کنم، و این فقط دو چهره دیگر به‌علاوه BAF باقی می‌ماند.

من حرفم را در مورد این بسته بندی گفته ام. من آن را به اندازه کافی دوست دارم، اما از دیدن پایان این جعبه های بدون پنجره نیز خوشحال خواهم شد. همچنین من را گیج می‌کند که چرا هاسبرو شکل‌های این موج را مانند گذشته در پشت فهرست نکرده است، اما من موج را در یک شات خریدم، بنابراین حدس می‌زنم مهم نبود. در مورد شخصیت ها، بیایید صادق باشیم، آن را نگهبانان 3 اگر بخواهیم خط خاصی از دیالوگ های سمور را باور کنیم، فیلم راکت و شاید حتی سه گانه او بود. در مورد سحابی، من از آن زمان بسیار بیشتر از او لذت برده ام پایان بازی و جالب بود که ببینم او در این نقش بزرگتر می شود، حتی بیش از خواهرش گامورا، که آشکارا در این موج چهره ها غایب است. به هر حال… بیایید با سحابی شروع کنیم!

این هاسبرو است، بنابراین من انتظار داشتم که Nebula با مانتیس جسد مشترکی داشته باشد و مطمئناً همینطور است. با این حال، با توجه به حجم مجسمه سازی جدید در این موج، نمی توانم بگویم که واقعا آنها را مقصر می دانم. من این بدن یونیفرم روی آخوندک را دوست داشتم و اینجا را نیز به همان اندازه دوست دارم. برخی از جزئیات حجاری شده عالی در لباس وجود دارد و آبی و قرمز به زیبایی ظاهر می شوند. کمربند جدا از بدن است و دور کمر زیبا و محکم است.

البته، شما یک بازوی تازه تراشیده شده با جزئیات بسیار جالبی دارید که شبیه نوعی بافت عضلانی مصنوعی است. مانند بازوی معمولی، بدون سنجاق در آرنج است و خمیدگی بسیار محکمی دارد که من آن را دوست دارم.

مجسمه سر عالی است و منعکس کننده تفاوت های آخرین باری است که او را در خط Legends به عنوان بخشی از موج Mantis BAF دیدیم. مجسمه اینجا کمی نرم است اما خوب کار می کند. با این حال، مطمئن نیستم که آن را بیشتر از رنگ متالیک و تجارت چشم Borg مانند که در نسخه قبلی ادامه دارد، دوست داشته باشم. با این حال، این سیب و پرتقال است، زیرا ما با دو نسخه متفاوت برای شخصیت روبرو هستیم. من فقط می گویم آنچه در اینجا به دست آوردیم خوب است و آن را به حال خود رها کنید.

Nebula در بخش لوازم جانبی بسیار خوب ظاهر می شود، زیرا او کمتر از سه سلاح دارد. اولین مورد این تپانچه کوچک است که طراحی جالبی دارد، اما احتمالاً کمترین جذابیت در بین سلاح ها را دارد. همچنین، آنقدر کوچک است که تقریباً با دستمال کاغذی که در آن پیچیده شده بود، آن را بیرون انداختم.

مورد بعدی یک شمشیر برای بازوی سایبرنتیک او است. این یکی فقط با تعویض دست میخکوب می شود و مقداری عالی می دهد ترمیناتور 2 ارتعاشات این مجسمه دارای الگوی سایبری سینوی بازو است و مقداری رنگ نارنجی روی لبه‌ها دارد. شمشیر واقعاً مرا وادار می‌کند که ای کاش یک دست راست به او می‌دادند تا بتواند هم تفنگ و هم شمشیر را در دست بگیرد، اما هنوز هم خیلی باحال است.

و در نهایت، یک تفنگ بزرگ خوب دریافت می کنید. در پلاستیک خاکستری ریخته شده است و من آن را دوست دارم. او نیز می تواند آن را به خوبی نگه دارد. ای کاش سوراخ بشکه را سیاه می‌کردند، اما می‌توانستم جلوتر بروم و آن را با شارپی برطرف کنم. خوب، بیایید به Rocket Racoon برویم!

آره! او در نهایت از نام کامل در فیلم استفاده می کند و راکون درونی خود را در آغوش می گیرد که شنیدن آن لذت بخش بود. و بله، این به راحتی بهترین است افسانه ها موشک من هنوز دیده ام. به علاوه، او در لباس فرم کوچکش بسیار شایان ستایش به نظر می رسد! تقریباً تمام جزئیات از کوچک شدن به اندازه راکون جان سالم به در بردند، از جمله نشان نگهبانان روی سینه و کمربند. رنگ‌ها همچنان در اینجا عالی به نظر می‌رسند، اگرچه قرمز کمی خاموش‌تر است. یونیفرم حتی یک سوراخ در قنداق دارد که در آن دم کرکی او بیرون زده است.

مفصل بندی در اینجا برای چنین بدنه کوچکی بسیار چشمگیر است. شما لولاهای چرخشی در شانه ها، آرنج ها، زانوها و مچ پا دارید. مفصل ران به صورت توپی است، در ران ها مفاصل چرخشی و در زیر سینه و گردن مفاصل توپی وجود دارد. او می تواند کمی سخت باشد تا بتواند روی پاهای کوچکش تعادل داشته باشد، اما همیشه می توانید از دم برای حمایت در یک فشار استفاده کنید.

مجسمه سر تا حد زیادی بهترین چیزی است که برای Rocket در این مقیاس دیده ایم. من از میزان جزئیات در دندان های آشکار او شگفت زده شده ام.

راکت با یک وسیله جانبی همراه است و آن انفجار بزرگی است که از اولین فیلم با خود حمل کرده است. این یک طراحی جالب و پیچیده است. همچنین طوری ساخته شده است که با دست های کوچک راکت به خوبی کار می کند و دارای حلقه ای است که دور و زیر شانه او می رود.

با تشکیل تیم اصلی Guardians، باید بگویم که این یک موج فوق العاده بوده است. من برای پیش‌سفارش اینها به جای انتظار برای ترخیص، کمی تردید داشتم، اما خوشحالم که ماشه را فشار دادم، زیرا اینها در یکی از قفسه‌های من یک نقطه نمایشگر عالی خواهند داشت. اما ما هنوز دو چهره دیگر در موج داریم که باید بررسی کنیم و BAF، بنابراین برای یک دوشنبه مارول دیگر در هفته آینده به عقب برمی گردیم تا نگاهی به آنها بیندازیم!

منبع: https://figurefanzero.com/2023/06/26/marvel-legends-gotg-v3-nebula-and-rocket-by-hasbro/