Marvel Legends (GotG v3) Groot و Star-Lord توسط Hasbro

چطور در مورد ما یک دوشنبه مارول خوب مانند روزهای خوب گذشته، نه؟ در ابتدای سال گفتم که دارم عقب می کشم افسانه های مارول ارقام، و من بیشتر به آن پایبند بوده ام. را نگهبانان جلد 3 موج اولین موج کاملی است که من در سال جاری دریافت کردم، و این اولین باری است که در واقع یک موج را انجام می دهم. افسانه های مارول بررسی از ژانویه! من قرار است در طول یک ماه آینده کل مجموعه و Build-A-Figure Cosmo را پوشش دهم، و امروز با Deluxe Groot و خود Star-Lord شروع می کنم. پس بیایید با هم به آسمان همیشه و زیبا پرواز کنیم!

این ارقام در بسته بندی بدون پلاستیک Hasbro آمده است، که به معنای بدون پنجره است، و بله، به زودی به جعبه های پنجره باز خواهیم گشت. Groot از نظر فنی بخشی از آن نیست نگهبانان 3 Wave و در حالی که Star-Lord هست، او با قطعه ای برای ساخت Cosmo نمی آید. چقدر از فیلم خوشم آمد؟ من آن را تا حدی دوست داشتم، اما می توانستم با کمترین پورن بدبختی حیوانات این کار را انجام دهم. من قدردانی می کنم که آنها سعی داشتند به داستان راکت وزن و تراژدی بدهند، اما واقعاً با لحن فیلم به هم ریخته بود. من مخصوصاً حیواناتی را که از طریق سایبرنتیک پیوند زده شده بودند بسیار احمقانه و ناراحت کننده دیدم و ای کاش آن ها را به ابتدای فیلم محدود می کردند تا به راحتی از کنار آن گذشتند. همینطور که هست، شک دارم که زیاد آن را دوباره تماشا کنم. بیایید با گروت شروع کنیم!

خوب، پس بدون شک این نسخه کمترین علاقه من از Groot از نظر طراحی است. اگر من Groots را رتبه بندی کنم، آنها تقریباً از اول با نسخه اصلی شروع می کنند و تا زمانی که به این یکی می رسیم، از میزان مطلوبیت من کاسته می شود. در فیلمی که از نظر خلاقیت بصری کلی کاملاً خیره کننده بود، این گروت فقط شبیه یک مرد با کت و شلوار لاستیکی به نظر می رسید. او همچنین شخصیت زیادی نداشت، اما هر چه بود. برداشت Hasbro از این نسخه با توجه به آنچه که آنها باید با آن کار می کردند خوب است، و آنها مطمئناً برای مجسمه سازی تلاش کردند، اما من نمی دانم. او بیشتر شبیه یک مجسمه شکلاتی است تا یک فرد درختی. جزئیات زیادی وجود دارد، و من از چشمه‌های عجیبی که اینجا و آنجا بیرون می‌آیند و تکه‌های خزه و سبزه قدردانی می‌کنم. آنها کار بسیار جالبی را در ترکیب ماهیچه و پوست انجام دادند تا کاملا ارگانیک به نظر برسد، اما مانند نسخه روی صفحه، این بیشتر به نظر من شبیه یک گروت متحرک به نظر می رسد تا یک انیمیشن از یک گروت MCU فیلم

پرتره تقریب بسیار خوبی از فیلم است، اما چیزی در این طراحی وجود دارد که من واقعاً آن را دوست ندارم. همانطور که گفته شد، آنها واقعاً کار خوبی روی چشم انجام دادند. آنها به خوبی چاپ شده اند و در واقع به نظر می رسند که جرقه ای از زندگی در آنها وجود دارد.

بیان در اینجا بسیار خوب است، و علیرغم آناتومی عجیب و غریبش، او بیشتر چیزهایی را که ما به دیدن آن در یک استاندارد عادت کرده ایم، انجام می دهد. افسانه ها شکل. پوست شانه به شدت مانع از حرکت در آنجا نمی شود، و من از دامنه حرکت آن آرنج ها بسیار راضی بودم. بیشتر مفاصل به خوبی با مجسمه مخلوط شده اند، اگرچه باسن توپی شکل کمی خودنمایی می کند. گروت با دو دسته دست می آید: مشت و آرام.

گروت با یک جفت بال می آید که در سومین پرده فیلم در حالی که از The Great Evolutionary فرار می کرد دیدیم که آنها را خم کرد. بال ها دو تکه هستند که به هم متصل می شوند و سپس به سوراخ پشت او می روند. هیچ بیانی وجود ندارد، و در حالی که مجسمه مناسب است، از تم زیبایی شناختی بسیار کارتونی این شکل پیروی می کند. آنها خوب به نظر می رسند، اما من فکر می کنم اکثر مردم می خواستند بازوهای اضافی را با اسلحه داشته باشند.

و در نهایت، Groot با نسخه کودکی Rocket عرضه می شود که یک اکسسوری بامزه است، اما همچنین به نظر می رسد که از شکلات ساخته شده است و هیچ چیزی شبیه Rocket بچه در فیلم نیست.

گروت واقعاً شخصیت بدی نیست، اما او هم عالی نیست. من فکر می کنم بیشتر تقصیرها متوجه طراحی فیلم می شود که خیلی جالب نیست. همانطور که گفته شد، من بازوهای اضافی را برای ایجاد حالت عصبانیت کامل او ترجیح می دادم، به خصوص که آنها این نسخه لوکس را ساختند. جهنم، در ابتدا قیمت آن 50 دلار بود قبل از اینکه به 40 دلار برسد، و در هر صورت این خیلی زیاد است. بیایید به Star-Lord برویم.

بی درنگ، گرفتن چهره ای از ارباب ستاره در یونیفرم عالی است، اما همانطور که این فیلم می دهد، آن را نیز از بین می برد. و هنگامی که کویل در نهایت یونیفرم نگهبانان را به تن می کند، کلاه خود را نیز گم می کند. این است MCU ها معادل لوسی که در آخرین لحظه فوتبال را از چارلی براون دور کرد. اکنون، با توجه به آنچه گفته شد، من واقعاً این رقم را زیاد می کنم. این مجسمه دارای اندکی از پوشش پانل است که ما از آن انتظار داریم MCU لباس، اما ترکیب آبی و قرمز به سادگی زرق و برق دار است. دستان او کمی درشت به نظر می رسند، اما بقیه چیزها درجه یک هستند. این کمربند در واقع یک مجسمه جداگانه است که توسط این فیگور پوشیده شده است و نشان روی سینه او حجاری شده و همچنین طلایی رنگ شده است.

پرتره بسیار خوب است، و من فکر می کنم می توان با اطمینان گفت که این بهترین شبیه به کریس پرت است که هاسبرو به ما داده است. دیوانه وار است که فکر کنیم آنها چقدر از رقم فیلم اصلی فاصله گرفته اند. چاپ روی ریش با بزرگنمایی کمی خراب می شود، اما با شکل در دست خوب به نظر می رسد.

و با مرد استاندارد افسانه ها بیان، بازی Star-Lord بسیار سرگرم کننده است. من احتمالاً یک مفصل توپی زیر سینه را به لولای شکم کرانچ ترجیح می دادم، اما این فقط من هستم DC Multiverse ارقام و بازگشت به افسانه های مارول. خوبه. یکی از چیزهایی که احساس کردم عجیب بود این بود که سنجاق ها چقدر در زانو قرار دارند. آنها آنقدر عمیق قرار گرفته اند که تقریباً به نظر می رسد سیاه هستند.

Quill با جفت بلسترهای قابل اعتماد خود می آید، در حالی که آنها بسیار ساده هستند و کار را انجام می دهند. به همین ترتیب، او فقط با یک دست می‌آید تا اسلحه‌ها را نگه دارد، و این خوب است، زیرا من احتمالاً همیشه او را با سلاح‌های کشیده نشان خواهم داد.

همین کافی است که بگویم من ستاره-لرد را خیلی بیشتر از گروت حفاری می کنم. من تا آنجا پیش نمی روم که بگویم پشیمان خریدار هستم، زیرا هنوز هم می خواهم او را در کنار سایر چهره ها به نمایش بگذارم، اما قطعاً باید منتظر می ماندم تا او ترخیص شود. این امکان وجود دارد که او در من رشد کند … جناسی در نظر گرفته نشده است! در مورد Star-Lord، او ظاهر بسیار خوبی دارد و من باید یکی از نسخه‌های دیگر را پیدا کنم تا ببینم آیا می‌توانم سر نقاب‌دار روی این بدن را عوض کنم تا ظاهری را ایجاد کنم که فیلم از ما ربوده است. و در مورد دزدی چیزها، باید مرور چهارشنبه را بدزدم، زیرا تا چند روز آینده مشغول چیزهای دیگر خواهم بود، اما روز جمعه با چیزی مطمئن خواهم آمد.

منبع: https://figurefanzero.com/2023/06/05/marvel-legends-gotg-v3-groot-and-star-lord-by-hasbro/