Kamen Rider Tycoon با Kamen Rider Shinobi ملاقات می کند

Geats Extra: Kamen Rider Tycoon با Kamen Rider Shinobi ملاقات می کند

شاید او یک سال و نیم تاخیر داشته باشد، اما بالاخره کامن رایدر واقعی 2022 بازگشت. در یک جهان موازی جایی، سوار طرفداران از ماجراجویی لذت برده اند کامن رایدر شینوبی مدتی است که سریال او به پایان بازی خود می رسد. با این حال، در این جهان، ما پس از اولین ملاقات با او در کمال مانده ایم کامن رایدر زی-او و سپس یک مقدمه بسیار کوتاه از داستان او در زمان سوار: کامن رایدر شینوبی. انتظار طولانی بود، اما اکنون او بالاخره به خانه بازگشت Geats Extra: Kamen Rider Tycoon با Kamen Rider Shinobi ملاقات می کند! دوم از کلوب هواداران توئی توکوساتسو‘s کامن رایدر گیتز اسپین آف‌های فعلی ما را با مضمون نینجا Rider با قهرمان جهان جایگزین همراه با دیگر Ninja Riders از سراسر فرنچایز متحد می‌کند.

رنتارو کاگوراکیوا و سارا

آخرین بار در کامن رایدر شینوبی: رهبر قبیله تاریک نینجا Ninjinohebi، Amakusa Shiro Tokisada شرکت Konsei را تصاحب کرده است و اکنون چشمان خود را به جهان معطوف کرده است. رنتارو کاگورا در حالی که تلاش می کند خواهرش آیروها را از شیرو نجات دهد، قدرت نینجا خود را از دست می دهد. دوست و رقیب او کونجو نیز در این نبرد کشته می شود و رنتارو را در افسردگی عمیق فرو می برد.

اکنون: شیرو با جمع‌آوری قدرت‌های تمام نینجا سواران در دنیای خود، اکنون توجه خود را به مهار آن‌هایی که از جهان‌های دیگر نیز می‌آیند معطوف کرده است. در میان کسانی که منتقل شده اند، کیوا ساکورای و خواهرش سارا هستند، که دومی پس از اشتباه گرفته شدن با نینجا رایدر هدف ربوده می شود. با رسیدن به زمین تمرین قبیله گکونین، کیوا در مورد وضعیت پر شده و سعی می کند رنتارو را از افسردگی بیرون بکشد. آیا دو سوار نینجا می توانند شیرو را شکست دهند و خواهران خود را قبل از اجرای نقشه خود برای ازدواج با آیروها نجات دهند؟ و در مورد نینجا سواران دیگری که به دنیای شینوبی کشیده شده اند، چطور؟

آماکوسا شیرو توکیسادانینجا سواران

حتی قبل از ورود به محتوای واقعی این ویژه، نحوه تصمیم گیری Toei برای مدیریت محتوای Kamen Rider Shinobi لذتی منحصر به فرد دارد. طبیعتاً زمان زیادی از شروع داستان شینوبی در سال 2019 می گذرد، و این در این واقعیت منعکس می شود که این در واقع تا پایان اتفاق می افتد – در واقع قسمت 46. بخش “Recap” آغازین، بیننده را در مورد آنچه که در حال رخ دادن است به همان روشی که هر افتتاحیه Kamen Rider دیگری انجام می‌داد، پر می‌کند، و موضوع/سکانس آغازین حتی با آنچه در Rider Time استفاده شده است، یکسان است. تا جایی که به داستان و بیننده مربوط می شود، آنها بخشی از یک نمایش هستند. همه بازیگران اصلی از زمان سوار مینی‌سریال‌ها نیز برای ایفای مجدد نقش‌هایشان بازگشته‌اند، که به بیننده کمک می‌کند حتی با وجود جهش عظیم داستانی که از آخرین باری که آنها را دیدیم، به راحتی به صحنه بازگردند. این یک شمشیر دو لبه است زیرا علیرغم اینکه چارچوبی درخشان برای داستان است، اما در نهایت به یک شوخی غول‌پیکر برای نمایشی فرضی تبدیل می‌شود که هرگز به آن نخواهیم رسید. در حالی که هیچ چیز در اینجا مشخصاً به اندازه اپیزودهای Kamen Rider پیچیده یا توسعه یافته نیست، مطمئناً به اندازه کافی جالب است که بخواهید بیشتر آن را ببینید.

  This New Pop Rock Album Inspires Kids to Get in Touch with Their Emotions

اما با وجود قطعات بزرگی که در اینجا از داستان کلی شینوبی وجود ندارد، این قطعات ویژه که ما با هم داریم تا داستانی کاملاً شایسته را به هم ببافیم. لحظاتی مانند افسردگی رنتارو پس از از دست دادن قدرت‌های نینجا و مرگ دوستانش شاید کمی بیشتر از آنچه در یک سریال مناسب دیده می‌شود با طنز رفتار شود (اما در عین حال بسیار مطابق با آنچه قبلاً از آن دیده‌ایم. شینوبی)، اما هنوز هم دارای نتایج یک پایان بازی معقول است. این اولین باری است که با Amakusa Shiro Tokisada به عنوان بد بزرگ معرفی می شویم شینوبی، اما فوراً با بقیه بازیگران هماهنگ می شود و خود را به عنوان شخصیتی معرفی می کند که می تواند به عنوان یک تهدید معتبر در محدوده آنچه ما از “نمایش” دیده ایم، عمل کند.

کیوا و رنتاروسارا و آیروها

یکی از بزرگترین نقاط قوت کیوا در گیتس تصمیم او بسیار بیشتر از توانایی هایش بوده است، و این ویژگی است که او را به همان اندازه درگیر دنیای شینوبی می کند. در دنیای نینجاهای قوی، او کاملاً از رده خارج شده است، اما ایده‌آل‌های او کلید بازگشت رنتارو به قدرت‌هایش هستند. لحظاتی مانند تشویق رنتارو با آشپزی‌اش همچنین نشان می‌دهد که او تا چه اندازه شخصیت زمینی است. شباهت های زیادی بین این جفت وجود دارد (دینامیک خواهر و برادرشان، این واقعیت که هر دو کمی ناامید به نظر می رسند) که جای تعجب نیست که آنها به خوبی با هم کار می کنند، اما قلب مطلق طلایی آنها است که آنها را به Kamen Riders ایده آل تبدیل می کند. به طور مشابه، سارا پویایی بسیار خوبی را با آیروها به اشتراک می گذارد، با برادران خود پیوند می زند و همچنین برای فرار از شیرو با یکدیگر همکاری می کند. اگرچه این ویژه قبل از اینکه سارا خودش یک رایدر شود اتفاق می‌افتد (و از این رو او در اینجا هم به طرز خوشبختی از برادرش بی‌اطلاع است)، فقط نشان می‌دهد که این نباید او را تعریف کند – او همیشه یک شخصیت مکمل عالی بوده است.

  کره شمالی از موتور سوخت جامد با رانش بالا رونمایی کرد

اما دیدن تیم Tycoon با Shinobi بسیار عالی است، پویایی آنها تنها بخشی از چیزی است که در ابتدا این خاص را بسیار جذاب کرده بود. آنچه که به همان اندازه قابل توجه است ظاهر سایر Ninja Riders است – کامن سوار صابرکامن رایدر کنزان، Kamen Rider Ex-Aid the Movie: True Endingکامن رایدر فوما و البته کامن رایدر ZX. بازگشت ZX مهم‌ترین آنهاست، با بازیگر شون سوگاتا بار دیگر بازگشت تا نقش خود را در نقش ریو موراسامه بازی کند. اگرچه این یک ظاهر زودگذر است، حضور ریو با همان جذابیتی که هر فیلم کوتاه دیگری از Showa Rider دارد، مورد توجه قرار می‌گیرد، و او قبل از وارد شدن به ژست دگرگونی همیشگی خود، بدون لباس به صحنه می‌رود. در مقایسه، حضور فوما و کنزان بسیار کمتر به یاد ماندنی است، اگرچه این واقعیت که آنها به یاد داشتند که فیلم تک‌آیند رایدر (Ex-Aid) را شامل شود، به خودی خود قابل توجه است (حتی اگر یک صداپیشه کاملاً متفاوت باشد). در حالی که می‌توانست داستانی بزرگ‌تر داشته باشد که بیشتر حول محور گردهمایی این نینجا سواران باشد، اما همچنان که در محیط آشنای Mt Iwafune متحد می‌شوند، اوج بسیار خوبی برای افراد خاص ایجاد می‌کند. از میان همه Showa Riders ZX یکی از آنهایی است که بیشتر روی صفحه نمایش کوتاه شده است، بنابراین هر بهانه ای برای بازگرداندن او خوشایند است.

Ryo Mursameبیشترکامن رایدر ZX

این یک باشگاه هواداران Toei Tokusatsu نیز انحصاری است، بنابراین البته یک شکل Tycoon جدید نیز وجود دارد، و در حالی که نوشتن یک معامله بزرگ در مورد آن چیزی نیست، همچنین احساس خوبی دارد. در جهان از کامن رایدر شینوبیالبته Tycoon باید قدرتی با مضمون Shinobi داشته باشد. طراحی اولیه زره شینوبی را می گیرد و آن را به سبک معمولی جاز می کند گیتس شکل می گیرد، در حالی که بنفش متالیک اضافه شده با رنگ سبز روشن Tycoon در تضاد است، به گونه ای که طبق همه حساب ها نباید کار کند، اما همچنان به نوعی کار می کند. مانند بسیاری از چیزها در این ویژه، زمان آن زودگذر و در عین حال به یاد ماندنی است.

کامن رایدر کنزان و فوماکامن رایدر هاتوری
Geats Extra: Kamen Rider Tycoon با Kamen Rider Shinobi ملاقات می کند یک گشت و گذار کوچک فوق العاده در سریالی است که هرگز نخواهیم داشت، و به این ترتیب بزرگترین جرم آن این است که کافی نیست. در یک دنیای ایده آل، کراس اوور شینوبی با نینجا سواران گذشته حداقل دو قسمتی تماشایی بود، اما در غیاب آن، یک انحراف سریع به این پتانسیل کافی است. کیوا و رنتارو شراکت کاملی را ایجاد می کنند، در حالی که ریو موراسام مثل همیشه بدجنس است. به همان اندازه درخشان کامن رایدر گیتز در طول چند ماه گذشته، جذابیت آن پیش‌نمایش «اپیزود 47» جعلی در پایان این ویژه‌ای نمی‌توانست قوی‌تر باشد. سال شینوبی ممکن است به پایان برسد، اما روح او مطمئنا زنده خواهد ماند.

  نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی: رویکرد نگاه به شرق باید با شتاب بیشتری پیش رودمنبع: http://www.myshinytoyrobots.com/2023/07/Geats-Extra-Tycoon-Meets-Shinobi.html