Hungry Hungry Hippos Splash یک بازی نوستالژیک را به آب پاش تابستانی تبدیل می کند

دهان اسب آبی برای سطوح دشواری مختلف قابل تنظیم است. | منبع: WowWee

Hungry Hungry Hippos Splash با یک دستگاه آبپاش، شش توپ اسنک و یک آداپتور شلنگ ارائه می شود. | منبع: WowWee

این بازی آبی بازی کلاسیک Hungry Hungry Hippos را با سرگرمی در فضای باز ترکیب می کند. بازیکنان یک اسب آبی را برای تغذیه انتخاب می کنند و برای غذا دادن به اسب آبی خود مسابقه می دهند. هر چه آنها به اسب آبی خود نزدیکتر شوند، بیشتر اسپری می شوند. اولین بازیکنی که به هر سه میان وعده به اسب آبی خود غذا بدهد برنده است.
منبع: https://thetoyinsider.com/hungry-hungry-hippos-splash-review/همچنین لازم نیست آن را به رقابت تبدیل کنید: بچه ها همچنین می توانند به صورت انفرادی بازی کنند تا مهارت های پرتابی خود را آزمایش کنند یا با استفاده از آب پاش، بازی های آبی خود را ارائه دهند. بازیکنان می توانند از تخیل خود برای اضافه کردن قوانین خود به بازی استفاده کنند. اگر بیش از دو بچه دارید که می خواهند بازی کنند، یک نفر می تواند این طرف و آن طرف بدود و سعی کند خوراکی های پرنده را در هوا رهگیری کند، به نوعی مانند میمون در وسط. این کار را برای بچه های بزرگتر کمی چالش برانگیز می کند. یا شاید هدف این باشد که فقط در آبپاش خنک شوید بدون اینکه بازی را انجام دهید، و این به همان اندازه سرگرم کننده است! واقعا هیچ محدودیتی برای بازی با این اسباب بازی آبی وجود ندارد.

  نشریه ژاپنی از احتمال برگزاری دیدار آمریکا و ژاپن در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل خبر داد

اسب آبی می چرخد ​​در حالی که آبپاش آب می پاشد. | منبع: WowWeeهر کس ابتدا سه میان وعده وارد دهان اسب آبی کند برنده است! | منبع: WowWee

اگرچه این ممکن است برای ما بزرگسالان آسان به نظر برسد، اما این بازی برای کودکان 4 سال به بالا طراحی شده است، بنابراین برای کودکان پیش دبستانی و دانش آموزان کلاس دبستانی جالب خواهد بود که هماهنگی خود را در حالی که سعی می کنند میان وعده ها را در دهان اسب آبی خود بیاندازند در حالی که واحد می چرخد ​​و آب را به طور همزمان اسپری می کند. بچه ها می توانند دهان اسب آبی را برای حالت آسان به طور کامل باز کنند یا برای حالت سخت فقط تا نیمه باز کنند. هر دهان اسب آبی قابل تنظیم است، بنابراین اگر بچه‌هایی در سنین مختلف با هم بازی می‌کنند، می‌توانند تصمیم بگیرند که چقدر چالش می‌خواهند. بازیکنان می توانند تنقلات را از عقب پرتاب کنند تا هدف خود را تمرین کنند یا از نزدیک نزدیک شوند تا کار را آسان تر کنند. هرچه نزدیکتر شوند، بیشتر اسپری می شوند که بخشی از لذت است.

بچه‌ها به هر نحوی که تصمیم بگیرند بازی کنند، در تمام تابستان با این اسب‌های آبی سروصدا می‌کنند!


HONGRY HUNGRY HIPPOS SPLASH

سه گونه اسب آبی در جهان وجود دارد: اسب آبی معمولی رودخانه ای، اسب آبی کوتوله و اسب آبی گرسنه. احتمالاً بازی حس خوب Hasbro را به یاد دارید که اسب آبی رنگارنگی را که تیله‌ها را خرد می‌کنند، به نمایش می‌گذارد. WowWee با تبدیل آن به یک بازی آب پاش برای انفجار حیاط خلوت، به نام Hungry Hungry Hippos Splash، یک پیچ و تاب تابستانی به اسباب بازی نوستالژیک اضافه می کند.

  Delinquent Schoolboy TEQ63 - Adidas Ed. by QUICCS x Unbox Industries

خانواده ها برای اتصال به واحد آبپاش به یک شلنگ در دست نیاز دارند و چندین جت آب ایجاد می کند که به سمت بالا جریان می یابد. آبپاش دارای یک اسب آبی نارنجی و بنفش است که به صورت دایره ای می چرخد. از آنجایی که دو اسب آبی وجود دارد، بازی برای دو بازیکن طراحی شده است که “میان وعده ها” را با حداکثر سرعتی که می توانند در همان زمان در دهان باز اسب آبی تعیین شده خود می اندازند. هر بازیکن سه میان وعده دریافت می کند که شبیه توپ های پینگ پنگ است، اما کمی نرم تر. اگر یکی از توپ ها از دهان اسب آبی بیفتد، بازیکنان می توانند آن را بردارید و دوباره پرتاب کنند. اولین بازیکنی که هر سه میان وعده را به یکباره در دهان اسب آبی بیاورد برنده است.