GI JOE Ultimates: Battle Android Trooper توسط Super7

جمعه مبارک، همه! خوب، من تا آخر هفته کار می کنم، خیلی بد است، اما حداقل هنوز هم می توانم از گذراندن بخشی از جمعه ام با صحبت در مورد اسباب بازی ها لذت ببرم. موج دوم Super7 GI JOE Ultimates وارد شده است، و من مشتاق هستم که شروع به کندوکاو کنم، اما قبل از اینکه انجام دهم آخرین چهره از موج اول را دارم که باید به آن نگاه کنم. بنابراین اجازه دهید Cobra’s Battle Android Trooper را که برای دوستان نزدیکش با نام BAT شناخته می شود، بررسی کنیم.

در اینجا بسته‌بندی فوق‌العاده‌ای است که تقریباً مشابه آنچه برای Cobra Commander دیدیم، با یک آستین روکش و الگوی کاموی آبی کامل شده است. پنجره همه چیزهای خوب را نشان می دهد و کمی تار در مورد BAT در پنل پشتی مشاهده می کنید. بر کسی پوشیده نیست که زمانی که خفاش ها با کارتون Sunbow آشنا شدند، آنها را دوست داشتم. پس از تحمل ده‌ها اپیزود از سربازان کبرا در حال فروکش کردن آتش دشمن، سرانجام این کارتون دشمنی داشت که می‌توانست تیراندازی شود، تکه تکه شود، به چوب بریزد، خرد شود، و به هر شکل دیگری که قابل تصور باشد با خشونت فرستاده شود، زیرا آنها فقط روبات هستند. اما دلیل واقعی دوست داشتن آنها این است که آنها خیلی باحال به نظر می رسند.

و در اینجا BAT تازه از خط مونتاژ و آماده برای عمل است! کت و شلوار مات مشکی همراه با زرد قناری کور کننده برای چکمه ها، کمربندها و سردوش ها ترکیب عجیبی برای یک سرباز رزمی است و در عین حال بسیار تیز و نمادین به نظر می رسد. را نهایی BAT همچنین دارای مقداری رنگ نقره‌ای متالیک شفاف برای قسمت بالای چکمه‌ها، دستکش‌ها، و فقط کمی پاپ کلی در اطراف شکل است، و نمی‌توانم اغراق کنم که این رنگ چقدر عالی به نظر می‌رسد. یک غلاف تپانچه قهوه‌ای روی لگن چپ او وجود دارد، یک جفت نارنجک مجسمه‌سازی شده از بند شانه‌اش آویزان است، و آیا کسی می‌داند که آن چیز نقره‌ای که به پای راستش بسته شده است، قرار است چه باشد؟ چون مطمئن نیستم

BAT کوله پشتی نسبتاً بزرگی را حمل می کند که برای حمل ضمائم بازوی قابل تعویض او عمل می کند و مطمئناً بعد از مدتی به آن ها باز خواهیم گشت. کوله پشتی به سوراخ‌های مربع شکل بر روی سرده‌های فیگور می‌چسبد، و نسبتاً خوب کار می‌کند، اما اگر شکل را با انگشتانتان که کوله‌پشتی را لمس می‌کنند بردارید، احتمالاً بیرون می‌آید. هنگام ژست گرفتن و نمایش فیگور، این مسئله چندان مهم نیست، اما این موردی است که شاید یک میخ در پشت ترجیح داده شود. به خصوص که، من واقعاً هرگز خفاش‌هایم را بدون کوله پشتی نمایش نمی‌دهم.

کلاه ایمنی برای طراحی متحرک BAT Sunbow بسیار مناسب است. یک نوگین صاف و گرد با یک محافظ صورت قرمز T شکل نسبتاً برجسته دریافت می کنید. و آن لوح خالی بی احساس چهره بخش بزرگی از چیزی است که این چیزها را برای من ترسناک می کند.

یکی از نمادین‌ترین ضربات طراحی کبرا BAT، سپر شفاف بالای مدارهای در معرض نمایش در قفسه سینه است، و در اینجا بسیار خوب انجام شده است. دیواری از مکانیسم‌های خاکستری مجسمه‌سازی شده با سیم‌ها و دستگاه‌های سبز، زرد، قرمز و آبی در آن جاسازی شده است. صفحه شفاف را نیز می توان حذف کرد و وقتی به گزینه های نمایش آسیب نگاه می کنیم، کمی به هدف آن سوراخ میخ خواهیم رسید.

در حالی که خفاش‌ها اساساً خودشان سلاح‌های راهپیمایی هستند، اما با دو اسلحه استاندارد عرضه می‌شوند. اولین مورد، تپانچه ای است که می تواند در غلاف فوق الذکر ذخیره شود. این طرح علمی-تخیلی شبه عالی را دارد که بسیاری از تپانچه های Sunbow داشتند و او می تواند آن را به خوبی در هر دو دست تفنگ خود نگه دارد.

و او همچنین با این تفنگ همراه است که طعمی کاملاً علمی تخیلی نیز دارد. هر دوی این سلاح‌ها تماماً در پلاستیک سیاه ریخته شده‌اند و رویکرد مینیمالیستی به جزئیات حجاری‌شده دارند که به خوبی به یک مدل کارتونی کمک می‌کند.

و اکنون به ماهیت چاقوی سوئیسی ضمیمه های بازوی BAT می رسیم. سه ضمیمه اضافی در کوله پشتی وجود دارد که شامل یک پنجه گیره، یک بازوی مته که فکر می‌کنم در واقع لیزر است و چیزی که فکر می‌کنم قرار است نوعی مشعل باشد. این ضمیمه ها را می توان برای جایگزینی هر دو دست تعویض کرد و به راحتی جدا می شوند. BAT همچنین دارای دسته‌ای از دست‌های معمولی مختلف است که شامل دست‌های شل، مشت و تفنگ می‌شود. اگر BAT از یکی از ضمیمه های مخصوص خود استفاده می کند، حتی می توانید دست جابجا شده را در کوله پشتی ذخیره کنید.

و از آنجایی که کارتون با منفجر کردن و آسیب رساندن به خفاش ها بسیار سرگرم کننده بود، Super7 شامل تعدادی گزینه آسیب می شود. شما یک قسمت اثر تخلیه الکتریکی آبی دریافت می کنید که می تواند به سوراخ در محفظه قفسه سینه وصل شود. شما همچنین یک سر آسیب دیده با اثر تخلیه الکتریکی آبی بیشتری دریافت خواهید کرد. و برای تخریب کامل جمجمه، شما فقط یک کنده گردن با تخلیه الکتریکی از بالا به بیرون می‌ریزید. فقط آماده باشید که پس از قرار دادن آن، برای بیرون آوردن کنده گردن از شکل آن کار کنید، زیرا چیز زیادی برای گرفتن وجود ندارد.

شما همچنین یک بازوی چپ قطع شده دارید، و من دوست دارم قسمت افکت سینه را در کنده بازو قرار دهم. نه خیلی کهنه! سیم های رنگی که از بازوی آسیب دیده خارج می شوند، لمس خوبی هستند.

فکر می‌کنم به جرات می‌توان گفت که من واقعاً این رقم را دوست دارم، زیرا من سه تا از آن‌ها را خریدم، و ممکن است در آینده چند مورد دیگر نیز وجود داشته باشد. من می‌توانم این سه‌گانه را با انواع پیوست‌ها نمایش دهم یا حتی یکی را منفجر کنم و دیگری را تا حدی آسیب ببینم. مطمئناً گزینه های جالب زیادی وجود دارد!

و این اولین موج Super7 را به پایان می رساند GI JOE Ultimates و من با این خط کاملاً متعجب هستم. دسته بندی شخصیت های اولیه بسیار خوب بود، و در حالی که من هر یک از این چهار چهره را دوست داشتم، فکر می کنم BAT ممکن است برای من برجسته باشد. مطمئناً، من می‌توانستم استدلال کنم که ابتدا باید یک سرباز کبرا در خط می‌داشتیم، اما آنقدر اینها را می‌کنم که نمی‌خواهم شکایت کنم. همانطور که قبلاً گفتم، من مشتاق هستم که وارد موج دوم شوم، اما قرار است کارهایی را در این زمینه انجام دهم. سیلورهاوکز قبل از بازگشت به JOE Ultimates در یک هفته یا بیشتر

منبع: https://figurefanzero.com/2023/06/30/g-i-joe-ultimates-battle-android-trooper-by-super7/