Forbes Global 2000، کدام شرکت‌های مرتبط با Play و Play در فهرست قرار گرفتند – اخبار جهانی اسباب‌بازی

هر سال فوربس آن را منتشر می کند جهانی 2000، لیستی از 2000 شرکت بزرگ جهان. آنها انتخاب های خود را بر اساس «فروش، سود، دارایی و ارزش بازار» قرار می دهند.

جی پی مورگان چیس در رتبه 1، آلفابت در رتبه 7، مایکروسافت 9، و اپل در رتبه 10 قرار گرفته اند. هیچ چیز تعجب آور نیست، اماشرکت های مرتبط با اسباب بازی انجام می دهند؟

بیایید اول این را از سر راه برداریم. نه شرکت اسباب‌بازی در این فهرست قرار گرفت. با این حال، تعدادی از شرکت های بازی و شرکت های مرتبط با اسباب بازی وجود داشتند که این کار را انجام دادند.

در زیر 30 شرکت مرتبط با بازی و بازی آورده شده است. شایان ذکر است، شانزده خرده فروش آجر و ملات در لیست ما هستند اما تنها سه ارائه دهنده تجارت الکترونیک، آمازون، علی بابا و JD.com). آجر و ملات به عنوان یک دسته خرده فروشی بسیار زنده است.

سه شرکت چندرسانه‌ای (والت دیزنی، تن سنت و برادران وارنر) و هفت شرکت بازی‌های ویدیویی (نینتندو، اکتیویژن بلیزارد، روبلکس، باندای نامکو و Take-Two Interactive) در این فهرست قرار گرفتند.

چه چیزی شما را شگفت زده می کند؟منبع: https://globaltoynews.com/2023/06/09/forbes-global-2000-which-play-and-play-related-companies-made-the-list/

  کره شمالی، محور رایزنی های سران ژاپن،آمریکا و کره جنوبی در کامبوج