Deadpool و Bob Revealed انحصاری Marvel Legends SDCC

من انتظار نداشتم که Deadpool در انحصاری Marvel Legends SDCC حضور داشته باشد، اما باز هم احتمالاً باید این کار را می‌کردم.

و در نگاه اول ممکن است فکر کنید “اوه، این فقط DP و باب هستند که ما قبلاً داریم. جواب منفی. سرها ممکن است دوباره استفاده شوند اما بدنه ها ارتقا یافته اند. ددپول روی بدنه جدیدتر Spider-Man: Renew Your Vows است، و سپس باب چیزی را که من فکر می کنم Sunfire است اجرا می کند. نمی دانم، دارم مسیر را گم می کنم. من فقط می دانم که آنها بدون سنجاق هستند و کلاه باکی نیستند. نه، نه کلاه باکی جدید، کلاه باکی قدیمی. ببینید منظورم چیست؟

منبع: http://thefwoosh.com/2023/07/hasbro-marvel-legends-sdcc-exclusive-deadpool-and-bob-revealed/

می دانید، با تمام اخبار فیلم ددپول اخیرا، این فقط منطقی است.

آنها می گویند که 28 لوازم جانبی وجود دارد و اگر به کناره های بسته نگاه کنید، Deadpool یک سر نیمه نقابدار جایگزین دارد که آشنا به نظر می رسد، و سپس سلاح های مختلفی در جلوی آن وجود دارد. سپس من دست های بیشتری را حدس می زنم. 28 خیلی زیاد است، من می‌خواهم ببینم چه چیز دیگری به همراه دارد.

کتاب کمیک به تازگی اخبار مربوط به ددپول و باب را منتشر کردم، بنابراین برای اطلاعات کمی آنها را بررسی کنید. اصلاً عکس های زیادی وجود ندارد، امیدوارم هاسبرو بعداً امروز پیگیری کند.

  فیگور وینیل Skully Miles Edition توسط Mike Mitchell x Harman Projects