CAMP با اسباب بازی های چوبی جدید به اصول اولیه بازمی گردد

هواپیمای کمپ | منبع: CAMPبلوک های الفبای کمپ | منبع: CAMP

این اسباب بازی های چوبی فوق العاده را در اینجا ببینید camp.com یا در فروشگاه های CAMP در سراسر کشور.

منبع: https://thetoyinsider.com/camp-new-wooden-toys/

CAMP انباشته خرس | منبع: CAMP

CAMP Firetruck | منبع: CAMP

مجموعه CAMP Alpha Wooden ABC Blocks با شخصیت ها و آیکون های پر جنب و جوش در کناره ها برای ایجاد صحنه های زیبا همراه است. والدین از میزان شادی، غنی‌سازی و تحقق خلاقانه کودکان از این مجموعه بلوک حروف که با قیمت 30 دلار در دسترس است، شگفت‌زده خواهند شد. CAMP Fit Finder Wooden Shape Sorter یکی دیگر از موارد مورد علاقه کلاسیک است. این جعبه چوبی با شکل‌های چوبی به نوزادان کمک می‌کند تا هنگام یادگیری نحوه هماهنگی اشیاء با یکدیگر هماهنگ شوند.

CAMP Bear Stacker با الهام از یکی از اسباب‌بازی‌های کلاسیک همیشگی، یک میله چوبی با حلقه‌های رنگارنگ و یک سر خرس شایان‌ستیز است که بچه‌ها می‌توانند آن را روی هم چیده و جدا کنند. این اسباب بازی با قیمت 20 دلار موجود است و می تواند به کودکان نوپا کمک کند تا مهارت های حرکتی و هماهنگی خود را توسعه دهند. اسباب‌بازی دیگری که بچه‌های کوچک را تشویق می‌کند تا این مهارت‌ها را توسعه دهند، اسباب‌بازی چوبی ضربان دار Whack-A-Mole است. نوزادان و کودکان نوپا می‌توانند پتک چوبی را با قدرت و هدف بچرخانند، درست مانند ثور که چکش قدرتمندش Mjölnir را به دست می‌گیرد. والدین از تماشای استفاده فرزندانشان از این اسباب‌بازی و پتک که با قیمت 16 دلار در دسترس است، لذت خواهند برد.

پازل حیوانات کمپ | منبع: CAMP

CAMP همچنین دو پازل چوبی دو طرفه را با قیمت 25 دلار منتشر کرده است. این پازل با تم حیوانات، کوچک‌هایی را که عاشق حیوانات هستند خوشحال می‌کند، در حالی که پازل با مضمون فضایی تجربه‌ای خارج از این دنیا را فراهم می‌کند. این پازل ها به مهارت های حرکتی، هماهنگی و تشخیص شکل کمک می کند.

هیچ چیز سنتی تر از اسباب بازی های چوبی نیست. به همین دلیل است که CAMP با مجموعه جدیدی از اسباب بازی های نوپا از چوب جامد به اصول اولیه باز می گردد. کوچولوها می توانند این شگفتی های چوبی را چنگ بزنند، روی هم بگذارند، ببندند، و آن ها را غرق کنند.