Bluey’s Tree Playset یک اسباب بازی درختی برای بچه های ماجراجو است

همه بلوی را دوست دارند! سگ 6 ساله بازیگوش Blue Heeler از مجموعه انیمیشن موفقی به همین نام می داند چگونه زندگی روزمره را به یک ماجراجویی بی پایان تبدیل کند. با Bluey’s Tree Playset از Moose Toys، کودکان 3 سال به بالا می توانند به سرگرمی بپیوندند و ماجراجویی های خود را بسازند.

این مجموعه بازی که بخشی از مجموعه دنیای بلوی Moose Toys است، با یک درخت 11 اینچی، دو شکل (آبی و پری)، چهار اکسسوری (یک میز، دو چهارپایه و یک بانوج) و یک برگه برچسب همراه است. . مجموعه درختی پر از شگفتی ها و ویژگی های خاص است که طرفداران فوق العاده آن را تشخیص خواهند داد. به عنوان مثال، یک نردبان طنابی از قسمت «مسیر مانع»، یک تاب طناب از «بابا پوت‌دان» و حتی یک مخفیگاه پری از «قایق‌های بارکی» وجود دارد. بالای درخت باز می شود تا مخفیگاه پری را نمایان کند، که حتی با یک درب مخفیگاه نیز همراه است. این درب ممکن است برای باز کردن دست‌های کوچک کمی دشوار باشد، اما با فشار مناسب، درب مستقیماً به مخفیگاه پری باز می‌شود.

این مجموعه با دو چهره منحصر به فرد با الهام از این مجموعه همراه است: Flower Crown Bluey از قسمت “Rug Island” و یک پری از قسمت “Fairies”. هر یک از این ارقام برای دست های پیش دبستانی اندازه مناسبی دارند. در حالی که فیگور پری در یک موقعیت باقی می ماند، بازوها و دم بلوی مفصل می شوند تا بچه ها بتوانند آنها را به صورت دایره ای کامل بچرخانند. پاهای او نیز از ناحیه باسن به هم خم می شوند تا بچه ها بتوانند او را در حالت نشسته قرار دهند. همچنین سوراخ هایی در زیر پاها و پایین فیگور وجود دارد تا بچه ها بتوانند Bluey را به تاب طناب متصل کنند.

درخت دو طرفه الهام بخش بازی های تخیلی است، زیرا بچه ها چهره ها را از نردبان بالا می روند، سوار تاب می شوند، از سرسره پایین می آیند و حتی در بانوج استراحت می کنند. بچه ها می توانند لحظات به یاد ماندنی نمایش را بازسازی کنند یا خط داستانی خود را بسازند.

مجموعه بازی همچنین با یک برگه برچسب پر از کوتوله‌ها، پروانه‌ها، گل‌ها، کفشدوزک‌ها، زنبور عسل و سایر اقلام با تم باغ عرضه می‌شود. بچه‌ها واقعاً می‌توانند از خلاقیت آنها بهره ببرند و با قرار دادن استیکر خود مجموعه را برای خود بسازند – هیچ مکانی ممنوع نیست!

Bluey’s Tree Playset بچه ها را به یک ماجراجویی بی پایان با دوست انیمیشن مورد علاقه خود می فرستد. به علاوه، والدین دوست خواهند داشت که کوچولوهای ماجراجویشان بتوانند بدون آسیب دیدن بالا بروند، تاب بخورند و سر بخورند!

  آدامس ویدئویی BHS


مجموعه پخش BLUEY’S TREE

با این مجموعه درختی 11 اینچی که دارای یک خانه درختی، یک تاب، یک بانوج، یک در مخفی و غیره است، به دنیای Bluey صعود کنید. این فیلم با دو چهره منحصر به فرد الهام گرفته از این مجموعه ارائه می شود: Flower Crown Bluey از قسمت “Rug Island” و یک پری از قسمت “Fairies”.
منبع: https://thetoyinsider.com/blueys-tree-playset-review/