Blacklight Squishmallows در Claire’s روشن می شوند

صدها شخصیت مختلف Squishmallows در سراسر جهان وجود دارند، اما Jazwares اخیراً ویژگی جدیدی را به نام تجاری مخمل‌افزار اضافه کرده است و برخی ممکن است آن را “درخشش” بنامند.

Blacklight Squishmallows اکنون در Claire’s در چهار اندازه مختلف موجود است. ابتدا بیایید در مورد بچه های کوچک صحبت کنیم. Squishmallows 3.5 اینچی وجود دارد که به یک گیره جاکلیدی متصل می شود و با شخصیت های زیر موجود است: یک خفاش توت فرنگی به نام Gwendolyn، یک خفاش نارنجی به نام Barnet، یک دلقک کلاه کاسه زنی به نام Resul، و یک دلقک کلاه مهمانی به نام Umberto. همچنین یک قارچ بی نام کوچک در اندازه کوچک 2.5 اینچی موجود است.

دو دلقک و دو خفاش در سایز 8 اینچی به اضافه دو قارچ به نام های راندال و گارو نیز موجود هستند. یک خدمه کامل از Blacklight Squishmallows 12 اینچی شامل یک توکان، یک قورباغه، یک axolotl و غیره وجود دارد. اگر استایل‌های 12 اینچی را به صورت آنلاین سفارش دهید، یک شخصیت شگفت‌انگیز از این دسته دریافت می‌کنید یا می‌توانید به مکان‌های خرده‌فروشی Claire بروید تا دقیقاً کدام یک را می‌خواهید انتخاب کنید.

  اسباب بازی های برتر برای زمین بازی حیاط خلوت شما در چدار

مانند همه Squishmallows، این اضافه‌شده‌های جدید به تیم از اسپندکس نرم و لطیف “EF” و مواد پلی استر ساخته شده‌اند که هر شخصیت را مانند مارشمالو پف کرده است. همچنین اگر آنها را در روبالشی بیندازید، با ماشین لباسشویی سرد بشویید، در کمترین حالت خشک کن (یا در هوا خشک کنید)، و آنها را به شکل اولیه خود برگردانید، قابل شستشو هستند.

قیمت ها بسته به اندازه از 9.99 تا 34.99 دلار متغیر است. سر به claires.com یا فروشگاه Claire محلی خود را به دنبال آنها!

منبع: https://thetoyinsider.com/blacklight-squishmallows-at-claires/