Action Figure Barbecue: Action Figur Review: Craig “Rock ‘N Roll” McConnel از GI Joe: Classified Series by Hasbro

در حالی که آخرین سری از چهره‌های GI Joe: Classified Series چیزهای زیادی را به خود اختصاص داده است، نسخه‌های آینده همه به نظر می‌رسند که با شگفتی‌های فراوان به مسیر خود بازگردند. من هنوز هیچ چهره جدید دیگری ندارم، اما موفق شدم کریگ “راک ان رول” مک کانل را کمی زودتر به دست بیاورم زیرا او چند هفته پیش در BBTS موجود بود. Rock ‘N Roll یکی از فیگورهای اصلی 13 GI Joe از مجموعه A Real American Hero در سال 1982 است و او ثابت کرد که محبوبیت زیادی دارد و چندین گونه در سراسر خط قدیمی به دست آورد. تا کنون او به Snake Eyes، Scarlett، Stalker و Breaker به عنوان بخشی از تیم اصلی می‌پیوندد (با گرانت در راه است!). راک ان رول که یک تیرانداز سنگین، یک موج سوار و یک گیتاریست باس است، یک شخص باحال است که دوست دارد بنشیند، استراحت کند، و کبراها را بیرون بیاورد. بیایید بعد از استراحت نگاهی به او بیندازیم…

حقایق:

ارتفاع: 6 5/8 اینچ

مفصل بندی: مچ پا چرخان / لولا، چرخاننده چکمه، زانوهای دو لولایی، ران های چرخان، باسن پایین ران با مفصل توپی، کمر مفصلی، لولا میان تنه، نوک پروانه، شانه های چرخان/لولا، گردان های دوسر بازو، آرنج دو سر لولایی مچ دست، پایه گردن با مفصل توپی و یک سر توپی مفصلی.

لوازم جانبی: مسلسل، تپانچه، کمربند مهمات بلند، تسمه مهمات کوتاه، خشاب جعبه، دو بند مچ، کلاه ایمنی، غلاف و کیف ران.

قیمت غیر اسکالپر: 25 دلار

نکات مثبت:

* اعضای تیم Original 13 GI Joe بیشتر از رنگ سبز با احساس نظامی بسیار کلاسیک خوشحال بودند. راک اند رول از این نظر تفاوت چندانی ندارد، اگرچه پایین بسیار سبکی روی پیراهنش دارد که باعث می شود کمی منحصر به فردتر احساس کند. او مرد بزرگی است و در حالی که کوله پشتی ندارد، وسایل زیادی را دور می زند. او دو تسمه مهمات دارد (آنها یک قطعه جداگانه هستند، اما قابل جدا شدن نیستند)، یک کمربند (همچنین غیرقابل جابجایی) و چند بند، یکی با کیسه و دیگری با چند گلوله اضافی.

* خیلی خوشحالم که راک اند رول پرتره عالی دارد. بعد از آخرین سریال من واقعاً نگران بودم، اما به نظر می رسد این سریال اتفاقی است زیرا چهره های جدید عالی به نظر می رسند. من عاشق شخصیت در چهره راک اند رول و جزئیات موهای پشمالو و ریش او هستم. این یک ریش است و تعریف و بافت بسیار خوبی در آن وجود دارد.

* کلاه ایمنی او نیز بسیار شگفت انگیز است. این کلاه شبیه به کلاه Breaker است، اما با لبه های گوش، بند چانه باز شده و عبارت “Hang Ten” در قسمت جلوی آن طراحی شده است.

* آن را برگردانید و سیم‌کشی هدفون تعبیه شده در گوش و یک کیسه ذخیره‌سازی خنک در پشت کلاه را مشاهده کنید. به نظر شما راک اند رول چه چیزی در اینجا دارد؟ یک جعبه کمک های اولیه کوچک؟ ابزار کار روی اسلحه اش؟ یک آی پاد پر از بهترین آهنگ های بیچ بویز؟

* Rock ‘N Roll کمی جوهر دارد! خالکوبی های هر دو بازوی او را بررسی کنید. او چند آستین جدی با یک دسته از طرح های منحصر به فرد دارد. جمجمه هایی (از جمله پایین صورت اسکلتی در دست چپ او) و حتی قلبی با “مامان” در آن وجود دارد.

* آن قطعات مچ روی مچ Rock ‘N Roll قابل جابجایی هستند. فقط کافی است دست های او را بردارید و آنها به راحتی با هم عوض می شوند.

* یکی از چیزهایی که همیشه برای سری های طبقه بندی شده لذت بخش است، بیان است و Rock ‘N Roll’s بسیار خوب است. او آزادانه حرکت می کند، سلاح های خود را به خوبی در دست می گیرد و فقط در حالت های مختلف عالی به نظر می رسد. یک تخته موج سواری از یک شخصیت بتمن 1966 بگیرید تا کریگ حتی بتواند موج سواری کند! ده را آویزان کن، رفیق!

  ژاپن خواستار افزایش تولید نفت اوپک شد

* Rock ‘N Roll چیزی نادر در سری طبقه بندی شده است زیرا او با دست های جایگزین می آید، چیزی که تعداد کمی از چهره های دیگر با آن همراه شده اند. او یک جفت دست تپانچه، یک مشت دست راست، و یک ژست «راک اند رول» با دست چپ دارد. راک اند رول، در واقع، راک اند رول.

* کمربند Rock ‘N Roll یک قطعه جداگانه غیرقابل جابجایی است و با کیسه ها، خشاب های اضافی تپانچه و یک غذاخوری پر شده است. با این حال، کیسه روی باسن چپ او قابل جابجایی است. به نظر می رسد زیپ و بالشتک است، بنابراین ممکن است یک قطعه تجهیزات ظریف داخل آن باشد؟

* سلاح اصلی Rock ‘N Roll یک مسلسل M60 است. این یک سلاح فوق العاده قابل تشخیص است، اگر کمی قدیمی باشد، اگرچه هنوز در سراسر جهان در خدمت هستند. این یک مجسمه زیبا با جزئیات فراوان است. این دستگاه دارای ویژگی هایی است، از جمله دستگیره حمل در بالا و لوله توخالی برای افکت های شلیک.

* دوپایه در جلو تا می‌شود و به شما این امکان را می‌دهد که Rock ‘N Roll از اسلحه استفاده کند یا با M60 روی چیزی زانو بزنید.

* M60 دو راه برای بارگیری مهمات در آن دارد. اول یک مجله جعبه ای است که به کناره متصل می شود. کمربند کوتاه تری از مهمات وجود دارد که در خشاب جا می گیرد و کمی از آن تغذیه می کند.

* راه دوم برای پر کردن سلاح این است که کمربند مهمات را از آن عبور دهید. کمربند مهمات بلندتر به راحتی جا می گیرد. از نظر ظاهری، با آنهایی که راک اند رول روی سینه اش پوشیده است مطابقت دارد.

* Rock ‘N Roll همچنین به چیزی شبیه یک تلفن ماهواره ای می آید. این یک مجسمه زیبا و تعداد زیادی کاربرد رنگ دارد. برای لوازم جانبی کوچکتر چشمگیر است.

* Rock ‘N Roll همیشه یک اسلحه بغل به نظر می رسد که شبیه یک Glock 33 با یک خشاب بزرگ، شاید با یک لوله اصلاح شده است. مطمئناً این تپانچه زیبا با جزئیات عالی است. حتی یک ایمنی در کنار وجود دارد.

* تفنگ دستی به خوبی در غلاف قابل جابجایی روی لگن راست کریگ قرار می گیرد و برای زمانی که به آن نیاز دارد، آن را ایمن و ایمن نگه می دارد.

* به مکانی برای نگهداری گوشی و جعبه مجله نیاز دارید؟ دو سوراخ روی کمربند Rock ‘N Roll وجود دارد که هر دو لوازم جانبی می توانند به آن وصل شوند و به او اجازه می دهد همه چیز را حمل کند.

  Leituras do Best - Colecção Clássica Marvel vol. 69 X-Men " Quando os Titãs se Confrontam!"...

موارد منفی:

* متأسفانه، گیره ها آنقدر که من می خواهم محکم نمی گیرند. اگر فقط این شکل را نشان می‌دهید، احتمالاً مشکلی ندارند، اما اگر او را به اطراف منتقل می‌کنید، احتمالاً مشکلاتی خواهید داشت.

* تنها نکته منفی ای که به نظر می رسد از سری گذشته منتقل شده است این است که رنگ پلاستیک روی آرنج با بقیه شکل متفاوت است. آزاردهنده است، اینطور نیست؟ من فرض می‌کنم که ربطی به انواع پلاستیک‌های مورد استفاده برای مفاصلی دارد که کشش بیشتری دارند، اما هنوز هم درد چشم است.

علیرغم نگرانی های کمی که دارم، من واقعا این چهره را دوست دارم. هد اسکالپت آتش گرفته است، طراحی مجدد واقعاً خوب کار می کند، M60 ویژگی های زیادی دارد، Rock ‘N Roll تجهیزات بسیار خوبی دارد (مخصوصاً آن کلاه ایمنی)، و او می تواند همه چیز را با خود حمل کند. سری Classified هنوز هم اسباب بازی مورد علاقه من در آنجاست و من برای همه چیزهایی که در راه است هیجان زده هستم، به خصوص بعد از اینکه دیدم آخرین سری ظاهراً تصادفی بود. Rock ‘N Roll یک شخصیت حماسی است و ممکن است شکست در این مجموعه سخت باشد، اگرچه Torpedo و Shipwreck هر دو باورنکردنی به نظر می رسند. Rock ‘N Roll امتیاز حماسی را از من دریافت می کند و یک نسخه بسیار چشمگیر در یک ردیف با تعداد زیادی بازدید عالی است.

این اولین چهره ای از کریگ “راک اند رول” مک کانل است که من بررسی کرده ام. برای بررسی های بیشتر GI Joe: Classified Series موارد زیر را بررسی کنید:
  #1013 FIGURAS EN ACCIÓN (F.E.A.) Nr.27

منبع: http://www.actionfigurebarbecue.com/2023/06/action-figure-review-craig-rock-n-roll.html