10 ایده جذاب برای طراحی انواع رستوران ایرانی - اسباب بازی رنگین کمان

10 ایده جذاب برای طراحی انواع رستوران ایرانی

در این رستوران انواع غذاهای دریایی با ذائقه تایوانی موجود است. انواع پیشغذاها، سالادها، بهترین و تازهترین کبابها، ماهیچهها و … بسیاری که از قدیمالایام شاندیز را به عنوان پاتوقی برای غذا خوردن انتخاب کردهاند، در جزیره رستوران پدیده شاندیز را از بهترین رستوران های کیش میدانند و هربار بخواهند یک غذای ایرانی، اصیل و خوشمزه بخورند به سراغ این رستوران میروند. در این نوع دکوراسیون نکات بسیاری را باید مدنظر قرار داد. برخی اوقات موقعیت رستوران طراحی دکوراسیون خاص خود را بر ما تحمیل میکند. به گروه هدف خود در آن موقعیتی که هستد فکر کنید. به المانهای مختلفی که در دکوراسیون خود قرار دادهاید فکر کنید. به این فکر کنید که چه نوع فضایی را میخواهید بسازید و مهمانان چه احساسی در رستوران شما خواهند داشت. آن چه یک رستوران سنتی را از دیگر رستوران ها متمایز می کند، هم فضای داخلی و هم طعم غذاها است.

دکوراسیون داخلی رستوران خود بخشی از بازاریابی است. در این مقاله 12 پیشنهاد جالب دکوراتورها را برای شکما فهرست کردهایم که در دکوراسیون رستوران بسیار کارایی دارد. پیشنهاد می کنیم که اگر تصمیمی به اجرای زنده دائمی در رستوران خود ندارید، حتماً در روزهای خاص و به خصوص تعطیلات از موسیقی زنده بهره بگیرید. پس با دیدن این تصاویر ایده بگیرید و با ذهن خلاق خود بهترین طراحی دکوراسیون کافی شاپ ساده یا هر نوع دیگر را انجام دهید. نورپردازی مناسب، زمان نشستن و حضور افراد را در یک رستوران برای صرف غذای خود مشخص می کند؛ به طوری اگر نور با شدت بیشتر و به صورت مستقیم بر میز افراد تابیده شود باعث ایجاد یک احساس عجله در خوردن غذا و ترک هر چه سریعتر محل در ذهن می شود. علاوه بر سلامت و کیفیت انواع خوراکی ها و نوشیدنی ها, طراحی داخلی رستوران صنعتی دکوراتیو داخلی کافی شاپ نیز باید منحصر به فرد و جذاب طراحی شود تا مشتریان بتوانند با در فضایی شیک و آرامش بخش نوشیدنی و یا خوراکی دلخواه خود را میل کنند. آدم دلش نمیخواهد همیشه در سفر جاهای لوکس برود و پول زیادی خرج کند و همین که جای آرام و تمیزی باشد که روی کیفیت غذایش بتوان حساب کرد، موهبت بزرگی است.

این مجموعه اولین بار در سال ۲۰۱۲ به عنوان باشگاه شبانه افتتاح شد که اخیرا توسط پول اسوسیت (Poole Associates) به رستوران تبدیل شده است. برای ایجاد یک نام تجاری با سبک جدید برای بار و رستوران در اتنه پلازا در پاریس، فرانسوا(Francois) و آلن دوکاس (Alain Ducasse) دو طراح با استعداد استودیو طراحی جوین مانکو (Jouin Manku) با حمایت پاتریک جوین (Patrick Jouin) و سانجیت مانکو (Sanjit Manku) طراحی داخلی این دو فضا را انجام دادند. قرار نیست که شما بین افرادی که روی تخت یا صندلیها مینشینند فضای خالی زیادی ایجاد کنید. آدم در سفر بیشتر از هروقت دیگری دلش دیزی میخواهد و مهم هم نیست که کجا باشد و این نیاز حتی در کیش هم که جزیره تفاوتهاست، احساس میشود. اگر در کوه سنگی خواستید غذای دیگری جز دیزی بخورید، کوبیده، جوجه و میرزاقاسمی آن هم لذیذ است و قیمت هایش هم گران نیست. این رستوران گزینهی مناسبی به لحاظ کیفی و قیمت آن است.

  ارتش چین: تحرکات جدایی‌طلبانه در تایوان را در هم می‌شکنیم

برای این جای خالی اغلب کارمندان سابق کافه را می گیرند که با تمام ویژگی های کار آشنا هستند: بارمن، پیشخدمت و حتی کارگران آشپزخانه. در سبک ایرانی در گذشته به جای میز و صندلی از تخت های چهار پایه دو، سه یا چهار نفره استفاده میکردند. خلاقیت در طراحی دکور کافی شاپ ها؛ شامل استفاده از متریال های مختلف، خلاقیت در طرح، خلاقیت در نورپردازی، تزیینات دیوار، سقف، کف، مبلمان و صندلی ها، طراحی منو، کانتر کافی شاپ و … همین حس زیبا باعث شده تا ما کافه رستوران تهرون را نیز جزء بهترین رستوران های تهران با فضای باز قرار دهیم.

با این حال، معمار یا طراح داخلی، کمک می کند فضای داخلی زیبا داشته باشید. سادگی میتواند به شما کمک کند تا بدون هیچ گونه دغدغهای بهترین دکوراسیون را برای خودتان و کافه رستوران خودتان انتخاب کنید. شاید در ابتدا به این فکر کنید که پلان رستوران چیزی نیست که مشتری شما از شما بخواهد و باید تمرکزتان را به روی تهیه منو یا حتی طراحی دکوراسیون رستوران بگذارید. برای جو سمپسون، مدیر خلاق استودیوی طراحی رستوران ، مشتری مهم ترین عامل در طراحی یک رستوران یا کافی شاپ است و اینکه چطور می خواهیم آن ها را جذب کنیم با این تصمیم راسخ، می توانید شروع به ساختن برند در اطراف نقطه نظر مشتری و تجربه ای که برای آن ها ایجاد خواهد کرد، کنید. از وظایف مدیر بار رستوران می توان به تهیه کوکتل و فهرست شرابو کنترل بر عملکرد تجهیزات. رستوران بار Buha I rest به تازگی در منطقه ای از بافت تاریخی بوداپست احداث شده که به عنوان یکی از مراکز منحصر به فرد سرو غذاهای لاکچری در منطقه شناخته می شود.

  رسانه ژاپنی: وزیر خارجه کره شمالی احتمالا سال گذشته اعدام شده است

اما در واقع، مدیر رستوران باید تعداد زیادی از وظایف را انجام دهد. مدیر باید مهارت ها و دانش کارکنان را در فرآیند کار کنترل کند. به همین دلیل معمولاً حتی به صورت محدود نیز در طراحی رستوران باید به کار گرفته شود. اگر به دنبال یک رستوران با طراحی جدید، پرسنل خوب رستوران، غذای خوب در عینِ داشن چشم انداز هستید، رستوران شیشه ای را که از بهترین رستوران های کیش است از دست ندهید. اگر رستوران تان پنجره های بزرگ دارد، مشتریان دید کاملی به فضای داخلی تان خواهند داشت. بنابراین، می توان گفت پنجره ها یک تبلیغ سر خود هستند.

چرا که مدت زمانی که مشتری در فضایی که برای غذا خوردن یا نوشیدنی صرف می کند بیشتر از مدت زمانی است که هنگام خرید در یک فروشگاه یا مغازه تجاری صرف می کند. به صورت کلی رستوران باید دارای ظاهری باشد که محیط آن بر روی مشتری تاثیر بگذارد. اگر رستوران تان از پنجره های کوچک تری برخوردار است، باید وقت بیشتری بر روی طراحی نمای رستوران و همچنین تابلوی آن بگذارید. پخش موزیک زنده در این محیط آرامش بخش به همراه غذاهای سنتی وبین المللی مختلف و همچنین داشتن چایخانه محیط این رستوران را بسیار خاص نموده است. سالاد بار در این رستوران هر روز دایر است؛ اما اردورهای رستوران نایب معمولی هستند و پیش غذا یا سالاد منحصربهفردی در سالاد بار ارائه نمیشود.از معروفترین غذاهای رستوران نایب میتوان به انواع کبابهای این رستوران اشاره کرد.

فرض کنید شما رستورانی گیاهی دایر کردی و میخواهید به جز سرو غذای گیاهی، فرهنگ سازی هم انجام دهید. پس اگر برای تهران گردیتان لاله زار را انتخاب کردید سری هم به کافه ایوان بزنید. می باشد که بسیاری از این ایده ها ضمن اینکه زیبا و خاص هستند، نیاز به هزینه های چندانی ندارند، بنابراین استفاده از آنها می تواند جذابیت زیادی برای صاحبان کافه ها و مشتریان آنها به همراه داشته باشد، در اینجا دعوت می کنیم از جدیدترین مدلهای طراحی و چیدمان کافی شاپ ها با ایده های جذاب و متنوع دیدن کرده و ایده بگیرید. در طراحی این رستوران از المانهایی مثل آبنما، گلدانهای سنگی و آلاچیقهای چوبی استفاده شده است و ظاهری بسیار باصفا و زیبا دارد. دیزی را در ظروف سنگی همراه ریحان تازه، نان سنگک و یک پارچ دوغ محلی میآورند، دیزی ای که ویژگی اصلیش پخت آن با گوشت تازه گوسفندی است. شما می توانید یک وعده خوشمزه و تازه در این رستوران نوش جان کنید. همچنین باید تعیین کنید که مشتریان هدف رستوران شما چه کسانی هستند. خانه سوخاری دارای سالن و تراس است و همچنین دارای پیک بیرونبر رایگان در محدوده شهرک صدف نیز هست.

  ابتلای بیش از ۲۱هزار نفر به کووید-۱۹ در توکیو

میز و صندلی به همراه آلاچیق های سیار که سایبان مناسب ایجاد می کند، جزء المان های پرکاربرد در باغ رستوران ها است. با توجه به اندازه و گنجایش فضایی که در اختیار دارید بایستی میز و صندلی رستوران سفارش دهید. در یک کافه تریای کارخانه ای یا اداری، میزها و صندلی ها با اندازه و طرحی استاندارد، رنگ آمیزی و نورپردازی می شوند؛ اما در رستوران های مجلل فضا سازی به نحوی است که مشتری تمایل دارد زمان بیشتری را در رستوران سپری کند. همچنین انتخاب رنگ مناسب رستوران در نتیجه جذب و رضایت مشتری را به همراه خواهد داشت زیرا رنگ ها از لحاظ روانشناسی احساسات افراد را تحت تأثیر قرار می دهند. رنگ ها، احساسات و حالت های روانی مختلفی را به مشتریان القا می کنند.

در هر طراحی نکته ای که حائز اهمیت است تناسب و هماهنگی بین عناصر مختلف است که این قاعده در مورد تزئینات داخلی رستوران هم صدق می کند و باید از نظر سبک ، رنگ و طرح هماهنگ با تم اصلی طراحی دکوراسیون رستوران باشد . این توجه به دکوراسیون رستوران میتواند به نوعی احترام به مشتری را نشان دهد. محیط و دکوراسیون داخلی کافهها نقش خیلی پررنگی رو در جذب مشتری داره. شیک بودن نمای خارجی در طراحی رستوران باعث میشود تا بیشتر افراد و مردم نمای داخلی رستوران را فضایی شیک و لوکس تلقی کنند از همین رو مشتریهای رستوران نیز بیشتر خواهد بود. اگرچه این رستوران گیاهی است، در طبخ بعضی غذاها از فرآوردههای حیوانی استفاده میشود و بیشتر از وگانها مورد توجه وجترینها است.قرار گرفتن رستوران خانه هنرمندان در میان باغی زیبا در خیابان ایرانشهر و با توجه به نزدیکی به سالنهای تئاتر ایرانشهر، مورد توجه علاقهمندان فضاهای هنری قرار میگیرد. این تیم با داشتن طراحان حرفه ای می توانند برای رستوران شما فضایی شکیل و با کیفیت و بسیار زیبا را طراحی کنند. همین طراحی و چیدمان موجب آن می شود تا جذب مشتری بیشتری وجود داشته و به معروفیت در صورت وجود کیفیت غذایی بین افراد بیافزاید و به مشتری ثابت تبدیل شوند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار