۸۰ درصد تولید اسباب بازی جهان در چین/ میتوانیم هاب منطقه شویم

مهم نیست فرزند شما پسر باشد یا دختر اجازه دهید یک عروسک پارچهای داشته باشد. گاهی با هم به کتاب فروشی بروید و اجازه دهید بچهها خودشان کتابهایشان را انتخاب کنند. تحقیقات نشان داده اولین و مهمترین چیزی که بچهها به آن نیاز دارند نوازش، در آغوش گرفتن و محبت است. ترکیب صدا و تصویر باعث میشود بین حرکتها و چیزی که میبیند ارتباط برقرار کند و این به رشد مغزی کودک کمک میکند. اسباب بازی که از مواد باکیفیت پایین ساخته میشود ممکن است بر سلامت کودک تأثیر مخربی بگذارد. ممکن است یک اسباب بازی که برای بسیاری از کودکان جذاب است، برای کودک شما جذابیتی نداشته باشد. بعضی بچهها از حمام رفتن ترس دارند و تمام مدت منقبض و گریانند. امروزه این تجهیزات در شکلهای متفاوتی در بازار موجود بوده و دخترها و به صورت کلی بچهها در حین بازی با آن میتوانند اشیائی جدید خلق کرده و خلاقتر شوند. در بستههای باغبانی وسایل مختلفی مانند بذر، گلدانهای کوچک و بزرگ قرار داده شده و کودکان میتوانند در حین بازی با این وسایل، کشاورزی کرده و با طبیعت بیشتر آشنا شوند.

این اسباببازیها شامل ماشین اسباب بازی، تفنگ اسباب بازی، قطار اسباب بازی، هواپیما ،توپ ،اسباب بازی پسرانه فکری ،اسباب بازی پسرانه برای سیسمونی و عروسکهای شخصیت کارتونی نظیر بتمن، اسپایدر من و سوپرمن میشود. پسر بچه ها عاشق ماشین اسباب بازی هستند. اما وزن کمی که این تفنگ ها دارند یکی از مهمترین مزایای آن برای بچه های کوچک محسوب می شود که حمل اسباب بازی های سنگین برایشان دشوار است. جالب است بدانید صنف فروشندگان اسباب بازی در زیر مجموعه اتحادیه خرازان قرار دارد اما در صدور مجوز واردات و تولید داخل این اقلام دستگاههای مختلف، از استاندارد و وزارت صنعت گرفته تا کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و وزارت بهداشت دخیل هستند. اما وظیفه شما به عنوان والدین نمونه ، این است که از سنین پایین تر مهارت های فیزیکی و حرکتی آن ها را تقویت نمایید . بنابراین لازم است تا والدین نه تنها اسباب بازی های مناسب برای ارتقای مهارت های کودک را انتخاب کنند بلکه در رفتارهایشان نیز دقت و ظرافت لازم را به خرج دهند.

اولین وسایل کودکی که باید بخرید چیست؟ همچنین با خرید از سایت های معتبر فروش اسباب بازی می توانید بر اساس گروه بندی های سنی انجام شده، وسیله بازی مورد علاقه کودک دلبندتان را بخرید. بازی جورچین را دو نفری یا سه نفری انجام دهید. یک دختر بچه خود را جای مادرش میبیند و دوست دارد کارهایی را که او به صورت روزانه انجام میدهد، تجربه کند. دختر ها عاشق رقص و آواز هستند. بهترین عروسک ها برای کودکان یک ساله اشیاء ساختمانی مانند بلوک های نرم بزرگ ، اشیا چرخ دار چوبی و پلاستیکی و اسباب بازی های آبی ، توپ و انواع وسایل و ماشین های هل دادنی و کشیدنی برای تقویت عضلات بزرگ انها است.

به طور مثال خاله بازی تکرار زندگی واقعی آنها و والدین شان بوده و کودک با تکرار حرکت های والدین در بازی خود مهارت هایی چون همکاری ، همفکری ، مسوولیت پذیری ، خرید کردن ونظافت را می آموزد. ایجاد حس کنجکاوی نخستین ویژگی هر اسباب بازی است، اسباب بازی خوب نباید تکراری باشد ، به طور مثال قطعات مختلف یک ماشین مانند چرخ ها ، فرمان ، هر یک باید ذهن کودک را به سوی بررسی و سپس نحوه اتصال آن با بخش های دیگر متوجه کند. اسباب بازی باید پاسخگوی حس خلاقیت کودک باشد. لازم به ذکر است بدانید که در ساخت این سرسره از متریال پلاستیک مرغوب و با کیفیت استفاده شده است و برای اینکه بتوانید از این سرسره در فضای خانه استفاده کنید باید ابعادی حدود به 210x80x130 سانتی متر را در نظر بگیرید. برای بازی مفید باید ویژگی های جسمی، عاطفی، فکری و اجتماعی کودک خود را در نظر بگیرید. کودکان نمی دانند که باید چگونه از اسباب بازی های خود مراقبت کنند. خبرگزاری آلمان از دوسلدورف گزارش داد، در صورتی که رنگ با ساییدن اسباب بازی با انگشت برود، این محصول برای کودکان مناسب نیست. اسباب بازی های پسرانه دارای تنوع بالایی است که اصولا متناسب با روحیات و سلایق آنها در نظر گرفته شده است اما در کل دسته بندی اسباب بازی ها در قالب اسباب بازی های دخترانه و یا پسرانه صحیح نیست.

استیکر و کاغذ دیواری اتاق کودک میتواند به او حس مالکیت بیشتری به اتاق بدهد. در برخی موارد کودک با تکرار بازی با وسیله ای از آن دلزده می شود: برای جلوگیری از این حالت می توان با پنهان کردن موقتی اسباب بازی و ارائه مجدد آن به کودک حس کنجکاوی ، اشتیاق و پرسشگری کودک را تحریک کرد. خرید کتاب های نقاشی یا کتاب هایی که با استفاده از برچسب ( عکس برگردان ) شخصیت ها را می توان مشخص کرد نیز گزینه خوبی است زیرا کودک سعی می کند تا با مراجعه به اندوخته ذهنی خود نکاتی را یادآوری کند. در ادامه به معرفی چند فروشگاه اینترنتی کودک برای خرید اینترنتی بازی فکری میپردازیم که بهترین گزینه برای پدر و مادرهایی هستند که دغدغه رشد هرچه بهتر کودک خود را دارند و یک فروشگاه تخصصی بازی فکری را جستجو میکنند. این طرح واره ها و ردیاد های ذهنی هر چقدر کم رنگ هم که باشند در زمان مناسب می توانند به یادگیری بهتر و سریعتر منجر شود. اما مثل هر رنگ دیگری نباید با چشم کودک تماس پیدا کنند. کتابهای رنگ کردنی و مداد رنگی بخرید.

از طرفی با بازی های گروهی کودکان رفتارهایی چون مشارکت ، گذشت ، مسوولیت پذیری ، رفتار با همسالان ، یافتن دوست را می آموزند. اسباب بازی ها ، هر چند کودکان را هر لحظه با دنیای جدیدی آشنا کرده و رویاهایشان را به واقعیت تبدیل می کند. اسباب بازی هایی مانند انواع لگو و بازیهای سازه ای بهترین گزینه هستند ، زیرا هر بار میتوان با آن شیء جدیدی ساخت . کودک باید بتواند بارها و بارها بازی جدیدی را با اسباب بازی اش تجربه کند، عروسک ها باید از کیفیت خوبی برخوردار باشند که کودک با هر بار دیدن این وسیله ، به سوی بازی با آن جذب شود. اسباب بازی باید درک و فهم کودک از شکل ها، رنگ ها، صداها و اندازه را بالا ببرند. یک برگه مقوایی بزرگ به دیوار اتاقش بچسبانید و با رنگ انگشتی روی آن شکلک بکشید. با هم استیکر ها را به دیوار اتاقش بچسبانید و نام رنگها را تمرین کنید.

اسباب بازیهای دخترانه دنیای پیچیده و بسیار گستردهای دارند که ساخت هر کدام از آنها نتیجه سالها تحقیق و پژوهش در زمینههای مختلف است. انتخاب toys درست برای رده سنی مناسب یکی از نکات بسیار مهم در خرید وسایل بازی است . فعالیت آزادانه ذهن کودک و امکان ساخت وسایل جدید در هر بار بازی با این قطعات نه تنها برای کودکان خلاق وسایل بازی بسیار مناسبی است. دختر بچه های 1 ساله تا 2 ساله از بازی های تعاملی از طریق اسباب بازی های آموزشی لذت می برند که به آنها امکان می دهد علت و معلول را کشف کنند و همچنین آنها را از طریق صداها، دکمه ها و موسیقی درگیر کنند.

پسرها علاقه مند به اسباب بازیهای پرتحرک هستند مانند ماشین بازی و یا تفنگ که پر از حرکت و شادی است، ولی دختران بیشتر به دنبال اسباب بازی ساختنی هستند که تحرک کمتری دارند و برای بازیهای خانگی طراحی شدهاند مانند وسایل خاله بازی، آشپزخانه اسباب بازی، وسایل آرایشی، وسایل پزشکی و بسیاری از اسباب بازیها که در خانه میتوان با دوستان و یا خانواده میتوانند بازی کرد. تفاوتهای بیولوژیکی به پسرها استعداد پردازش ذهنی و علاقه و توانایی بیشتر در پردازش و کاوش توسط اسباب بازی های پسرانه را میدهد، در حالی که دختران علاقه بیشتری به نگاه به چهره و مهارتهای حرکتی در تکان دادن اشیاء دارند. رفتارهایی چون نوشتن خاطرات روزانه ، نامه ، مطالعه کتاب والدین ، در حضور کودکان وی را به این رفتارها حساس کرده و برای تقلید از آنها کاغذ ، قلم ،دفتر، مداد رنگی ،کتاب درخواست می کند. بچهها در این سن اولین قدمها را برمیدارند و اولین وسیله بازی جذاب برای آنها میتواند واکر باشد. میتوانید بچهها را روی شکم بخوابانید و یک توپ کوچک مقابلش نگه دارید وقتی توانست توپ را بگیرد تشویقش کنید. تا فرآیند بازی گروهی را هم یاد بگیرد. یک جورچین با قطعات بزرگ به بچهها کمک میکند اشکال را یاد بگیرند.

والدین بایستی بازی با اسباب بازی یا وسیله ای خاص را خود شروع کنند بدون آنکه مستقیماٌ کودک را به نقاشی یا بازی خاص سوق دهند ، مثلاٌ برای جلب نظر او با مداد رنگی شروع به نقاشی سایت rainbowtoys کنید. اسباب بازی ها نباید کودک را به سوی خشونت و تکرار رفتارهای خشن سوق دهد. بهترین شیوه آموزش ، سوق دادن غیر مستقیم کودکان به سوی آموزش های لازم است زیرا آموزش مستقیم کودک را دلزده می کند. پس از مدتی متوجه می شوید کودک شما از هیچ چیز لذت نمی برد . کودکانی که میان انبوهی از لوازم و اسباب بازی زندگی میکنند راحتتر از بقیه کودکان از اهداف خود دست میکشند، زیرا وقتی چیزی را بخواهند، به آسانی در اختیارشان قرار میگیرد و تصور میکنند همیشه همه چیز به راحتی تهیه و آماده میشود. اسباب بازی های کودکان پیش دبستانی باید آنها را برای ورود به مدرسه آماده کند.

این اسباب بازی به کودکان یاد می دهد که چگونه با بقیه صحبت کنند و از حرف زدن با صدای بلند در یک گروه هراس نداشته باشند. توجه به خواست کودک از یک سو٬ و ضرورت توجه به کیفیت اسباب بازی های انتخابی از سویی دیگر٬ و تاکید روانشناسان بر انتخاب بهترین گزینه٬ والدین و کودکان را کلافه و سردرگم کرده و قدرت انتخاب را از آنها سلب می کند٬ اما می توان با توجه به چند نکته ساده٬ انتخاب اسباب بازی را به سرگرمی شیرین تبدیل کرد. این کار به مهارتهای کلامی آنها کمک میکند. خرید اینترنتی انواع اسباب بازی کودک و نوجوان اگر شما هم به دنبال خرید اینترنتی آگاهانه انواع اسباب بازی هستید، ما به شما خرید آنلاین اسباب بازی کودک و نوجوان از فروشگاه اینترنتی کمدا را پیشنهاد میکنیم. حتی برخی از وبسایتها هستند که امکان ارسال رایگان برای خریداران خود دارند که این دیگر بهترین مزیتی است که خرید آنلاین اسباب بازی برای والدین فراهم کرده است. اگر مایلید برای کودکان ۴ تا ۶ ساله اسباب بازی مناسب خریداری کنید، جستجوی کاتالوگ های فروشگاه های آنلاین برای یافتن اسباب بازی مناسب می تواند کمی سخت باشد. کودکان با تکرار رفتار والدین ، مهارت های خود را ناخواسته افزایش می دهند.

اکثر پسر کوچولوها علاقه خود به رانندگی کردن را از سنین بسیار کم نشان میدهند آنها در غیاب پدرشان پشت فرمان ماشین مینشینند و با دهانشان صدای ماشین را در میآورند و فرمان را میچرخانند. نوزادان به طور ناخودآگاه به موسیقی واکنش نشان میدهند. پژوهشها نشان داده نوزادان به حرفهای کودکانه والدین بیشتر واکنش نشان میدهند و سعی میکنند آنها را تقلید کنند. همه آنچه که شما برای کودک خود میخواهید به صورت یکجا در ویززززز موجود میباشد و شما با چند کلیک میتوانید تمام آنها را درب منزل تحویل بگیرید. شما میتوانید از فروشگاه ما انواع اسباب بازی آشپزخانه را با قیمت مناسب خریداری کرده و آن را در کوتاهترین زمان درب منزل خود تحویل بگیرید.

بوده خریداری کرد. ست اسباب بازی خانه عروسک ، سوپرمارکت، آشپزخانه نیز از دیگر انواع محبوب اسباب بازی مناسب 6-7 سال برای دختربچهها هستند. برای مثال عروسک ها، ست های آشپزی، چایخوری و لوازم خانگی در بازار اسباب بازی در دسته اسباب بازی های دخترانه قرار می گیرند. این ست بسیار کامل است و دارای یخچال، اجاقگاز، فر، ظرفشویی، کابینت در فر، یخچال و کابینتها می باشد که درهایشان خیلی آسان بازو بسته هم می شود. مطمئا بازی با toys های کنترلی بسیار بهتر از بازی های دیجیتالی میباشد و اثرات مطلوبتری در پی خواهد داشت . یک حبابساز کوچک، کتاب قصهی پلاستیکی مخصوص حمام و نقاشی با کف روی بدنش میتواند راههای شما برای بهتر کردن حال کودکتان باشد. جغجغههای رنگی، کوچک و سبک با رنگهای شاد میتواند توجه او را به صدا و حرکات جلب میکند. اما کتاب های پارچه ای به این دلیل که کودک می تواند ارتباط بهتری با آن برقرار کند بیشتر توصیه می شود به دلیل تنوع رنگ فراوانی که در این کتاب های پارچه ای وجود دارد نظر کودک شما به آن جلب می شود و تشویق می شود که آن را لمس کند و در دست بگیرد و این کار باعث تقویت و تحریک عضلات دست آنها نیز می شود.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار