گزارش وب انتقال Glyos: متشکرم!!!

با تشکر فراوان برای حمایت از بازگشت EMD در تمام جنون نارنجی آن! همه شما میشل و من را در چند هفته گذشته بسیار مشغول کرده اید، و ما از این بابت بسیار سپاسگزاریم!

با نگاهی به آینده، ما در اواخر ژوئن/اوایل جولای Wave 98 عکسبرداری می کنیم، که به عنوان مجموعه شانزدهمین سالگرد ما نیز عمل خواهد کرد. امیدواریم از آنچه ما در عرشه برای آن داریم لذت ببرید.

تشکر ویژه از SeN برای تصویر شیطانی نشان داده شده در بالا! ما خوشمون میاد!منبع: https://onelldesign.blogspot.com/2023/05/thank-you.html

موج 19 نه تنها آغاز سال 2012 پر بار بود، بلکه ظهور وینیل “Core Block” را نیز آغاز کرد. خاطره شکستن اولین موارد بلوک ها و فهمیدن اینکه من می توانم به طور قانونی برج های واقعی و سازه های گسترده بسازم هنوز بسیار واضح است. ما حتی سعی کردیم در زمان رسیدن اولین محموله، بازی عجیب و غریب جنگای معکوس را انجام دهیم، و دیدیم که چقدر می‌توانیم سازه‌های بلوک (چند ارگ درست تا سقف) را روی هم قرار دهیم. این یک راه منحصر به فرد و متفاوت برای کشف ساختمان بود و من خوشحالم که فرصت انجام آن را داشتیم. آخرین نسخه ما از EMD با ساخت های کراس اوورهای برجسته به آن روزها ادای احترام می کند.

اینکه بگوییم از تعهدی که هر یک از شما به این معادله انجام می دهید سپاسگزاریم، احساس ما را از راه دور پوشش نمی دهد. این حالت قدردانی همیشگی است که پس از پایان همه چیز تا مدت ها ادامه خواهد داشت.

  کره‌جنوبی کمک های بشردوستانه به کره شمالی ارسال می‌کند

من و میشل تا جایی که می‌توانستیم پردازش و ارسال را انجام دادیم، اگرچه نرخ سفارش‌ها کمی ثابت‌تر از حد معمول بود، به همین دلیل این پست تاخیر داشت. ما در نهایت موفق شدیم در آخر هفته به عقب برسیم و اکنون تا آنجایی که سرعت می‌رود در جیب هستیم. من بیشتر وقت انبار را صرف گوش دادن به آهنگ های کلاسیک دهه 70 کردم (ELO، استیوی واندر و بیلی جوئل – بله، من پیر هستم)، قسمت های Galaxy Rangers و برخی از قسمت های Astro Boy 2004 (برخی از بهترین انیمیشن های آن زمان). یک دوره 12 ساعته بسته بندی خاص و ضبط نوار توسط این سرگرمی های باشکوه فوق العاده شد. تا لحظه نگارش این مطلب، همه چیز به پایان رسیده است.

بازدید مجدد از ترکیب رنگ‌های آشنا کاری است که ما از انجام آن در اینجا لذت می‌بریم، اما برخی از امواج قدیمی‌تر به‌طور خاص نشان‌دهنده زمان‌هایی هستند که این پروژه به قلمرو ناشناخته‌ای مانند مجموعه اصلی EMD وارد شد.

مثل همیشه، ما تمام تلاش خود را به آن می دهیم تا پروژه را تا حد امکان جالب، غیرمنتظره و مهمتر از همه سرگرم کننده نگه داریم.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با