گزارش وب انتقال Glyos: متشکرم!!!

همانطور که مرد اصلی Toyfinity، جان کنت، در مورد او توضیح داد وبلاگ، مسیر بازگرداندن خط منگلورز بیش از یک دهه پیش آغاز شد و در طول توسعه بارها تغییر کرد. ما برخی از مفاهیم وحشی را با هم کاوش کردیم، با هنرمندان متعددی که توانایی‌های خود را به محض شکل‌گیری همه‌چیز قرض دادند. هنوز به یاد دارم که به وضوح با رالف نیس در مورد برنامه های اولیه Toyfinity صحبت کردم و سپس چند روز بعد با رگبار هنر مفهومی شگفت انگیزی که او بر اساس طرح های اولیه ای که با او به اشتراک گذاشته بودم، بیدار شدم. آن اثر هنری شرورانه ای که رالف خلق کرد، بخشی از پایه و اساس پروژه شد و یک همراه بصری عالی «چه می شد اگر» را فراهم کرد، در حالی که ما همچنان مجموعه ای از خطوط اسباب بازی های قدیمی دیوانه را دوباره تصور می کردیم.

یک بار دیگر برای اینکه بخشی از این پروژه در حال انجام که Glyos نامیده ایم، سپاسگزاریم. به خاطر همه شماست که می‌توانیم به ساختن چیزهای منحصر به فرد و عجیب ادامه دهیم تا با اصالت واقعی به اشتراک بگذاریم. شما به ما اجازه می‌دهید که خلاقیت خود را بدون دخالت دنبال کنیم و تمام خانواده ما نمی‌توانند بیشتر از این سپاسگزار باشند.منبع: https://onelldesign.blogspot.com/2023/03/thank-you.htmlما همچنین می‌خواهیم یک تشکر ویژه و عظیم از هنرمند کلاس کیهانی که هست، بفرستیم نیت بارتش! نقاشی دیجیتالی خارق‌العاده نیت برای راه‌اندازی Toyfinity Manglors یک نمایش‌دهنده مطلق بود و به افزایش شهاب‌سنگ او تا سطوح نهایی فرانک فرازتا و کن کلی ادامه داد. گزاره کوچکی نیست، اما تا آخرین کلمه کاملاً صادق است. متشکرم، نیت!

  Disney to Offer Spooky Kids' Programming Through October

من با اروین در چندین پروژه پیتزا اسباب‌بازی/KOTS به لطف راکونتور و فوق‌العاده خلاق مورد علاقه‌مان آشنا شدم و با او کار کردم. جسی داستاسیو، بنابراین زمان بندی عالی به نظر می رسید. این واقعاً به دلیل تزریق سبک وحشیانه و خلاقانه اروین است که ابتکار جدید منگلورز در نهایت به سطح مناسبی برای ظهور مجدد با هدف رسید. ما نمی توانیم به اندازه کافی از اروین برای کمک های باورنکردنی و فداکاری ثابتش برای احیای سری Manglors با Toyfinity و همه ما در اینجا تشکر کنیم. حتی اکشن‌های وحشی‌تر موجود با نیروی اروین در افق وجود دارد!

از شما برای شروع عالی در سال 2023 سپاسگزاریم! جنون منگلورز که از اول شروع شد Toyfinity در طول چند هفته گذشته دقیقاً به Wave 96 جهش یافته است، و ما لحظات خوبی را سپری کردیم تا با همه شما بازگشت طولانی مدت سری کلاسیک را جشن بگیریم!

با نگاهی به آینده، برنامه فعلی این است که در اوایل آوریل با موج 97 بازگردد، اگر شتاب در کارخانه ادامه یابد. در مجموعه ای با اندازه مناسب منتظر اقدامات هیولایی بیشتری باشید. برای سال 2023 به طور کلی، ما برنامه‌ای متناوب بین پیشنهادات مینی و متوسط ​​را تقریباً هر ماه امتحان می‌کنیم و از هر گونه کاهش سرعت جلوگیری می‌کنیم.

سال‌ها و بسیاری از طراحی‌ها بعد، زمانی که بالاخره زمان وارد کردن پروژه منگلورز به پروسه تولید کامل فرا رسید، متأسفانه متوجه شدیم که در جهانی بدون رالف زندگی می‌کنیم. خوشبختانه برای همه ما، ما توانستیم یکی دیگر از استعدادهای سطح مگا را در قالب مهلکه پذیرایی کنیم اروین پاپا.

  McFarlane Toys Demon Slayer می آید

آخرین اما نه کم‌اهمیت، از Cady Doughty خودمان برای کنار هم گذاشتن موسیقی تم جدید Manglors تشکر می‌کنیم! Cady واقعاً این چالش را انجام داد تا چیزی «کوتاه، شبح‌آمیز و جالب» بیاورد، و حال و هوای جریان هنر نیت و مجسمه‌سازی اروین را به تصویر بکشد. همراه با مارکوس فوق‌العاده ماهر که طبق معمول بر روی انیمیشن در زمان‌بندی عالی کار می‌کرد، همه ما توانستیم از چیزی واقعاً خاص لذت ببریم.

از زمان نوشتن این مقاله، تمام سفارش‌ها از زمان انتشار جدید (به جز چند مورد از امروز) ارسال شده‌اند و باید از قبل شروع به فرود می‌کردند. من و میشل با سرعتی سه برابری با هم کار کردیم تا سعی کنیم همه چیز را در سریع‌ترین زمان ممکن از در بیرون ببریم، اگرچه یک جلوی کوچک یخ و برف تصمیم گرفت تا عضلات بیل قدیمی را تمرینی در اواسط بسته‌بندی کند. موسیقی در انبار یک بار دیگر به موسیقی متن فیلم Interstellar متمایل شد که با کمی GI Joe همراه بود: The Movie “Listening” در حالی که تفنگ نوار در حال پرواز بود. به نظر می رسید که برای کانال کشی مقداری کبرا-لا، ببینیم که چگونه آن و Inhumanoids مقداری DNA جدی را به زیبایی شناسی جدید Manglors وام دادند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با