کتاب pdf طراحی بنر در فتوشاپ بنر تبلیغاتی،تسلیت، مذهبی و

کتاب pdf طراحی بنر در فتوشاپ بنر تبلیغاتی،تسلیت، مذهبی و

به همین دلیل می‌بایست بر ابزارهای طراحی مثل فوتوشاپ مسلط باشید تا از رقابت باز نماید. پیشنهاد ما برای تسلط بر طراحی با فوتوشاپ استفاده از آموزش‌های سایت فرادرس است. خیلی از بنرهای تبلیغاتی از ترکیب چند رنگ در پس زمینه خود استفاده می‌کنند.

  • طبق روال یک پروژه عملی را پیاده‌سازی خواهیم کرد تا با روند کار بیشتر آشنا شوید.
  • در واقع بی نهایت نا امید کننده خواهد بود اگر چنین اشتباهی مرتکب شوید.
  • اکنون باید به لایه پس‌زمینه با توجه به نیاز و هدف پروژه خود، رنگ و جلوه دهید.
  • ماسک ها شما را قادر می سازند تا هر قسمتی از لایه ها را که بخواهید مخفی سازید و شما می توانید به هر تعداد که بخواهید از ماسک ها در لایه های مختلفتان استفاده کنید.

کار با Lightroom را یاد بگیرید و به کمک آن از هدر رفتن وقتتان بابت خرابکاری های سهوی جلوگیری کنید. در واقع تنظیماتی که در هنگام کار با Lightroom انجام می دهید بر روی لایۀ اصلی شما اعمال نمی شوند و هر زمان که احساس کردید کار اشتباهی انجام داده اید، راه برگشت برای شما باز است. Lightroom به شما این امکان را می دهد که تغییراتتان را در فایل جداگانه ای نگه داری کنید. به کمک ابزار \(\text\) یک قاب به ضخامت \(\text\) دور این کادر متن بکشید، گوشۀ بالا و سمت راست آن سلام گرافیک را خالی بگذارید.

کتاب pdf طراحی بنر در فتوشاپ + طراحی و ساخت انواع بنر

می‌توانید با کانال‌هایی که تعداد عضو بالایی دارند و یا با کانال‌هایی که پروکسی ارائه می‌دهند همکاری کنید. همان‌طور که ذکر شد بنر های تلگرامی می‌توانند در حالت‌های بنر ثابت، بنر متحرک یا همان gif ها و بنرهایی که به شکل کلیپ (با صدا یا بدون صدا) تعریف شوند. حتماً در طول روز با تعداد زیادی از آن‌ها در شبکه اجتماعی روبه‌رو شده‌اید. اگر میخواهید از متون آماده استفاده کنید می توانید به صورتی که در مرحله قبل ذکر شد عکس یا فایل متن خود را وارد کنید و سپس پس زمینه آن را به هر روشی که مایلید مثل استفاده از ابزار magic eraser پاک کنید. اکنون رنگ را تغییر داده و با انتخاب ابزار Gradient موس را روی صفحه در جهتی که می‌خواهید سایه‌روشن ایجاد کنید نگه‌دارید، بکشید و رها کنید.

می توانید از آن در صفحۀ یوتیوبتان یا هر جای دیگر که بخواهید استفاده کنید. به کمک ابزار Horizontal Type Tool متنی با عنوان TRAVELCITY بسازید و بر روی کلمۀ CITY ویژگی Bold را اعمال کنید. به کمک دستور \(\text\) شش کپی از این پرتره بسازید و مشابه تصویر زیر بر روی زمینه بچینید.

این لایه را زیر لایه Spring قرار داده و هر دو لایه را انتخاب کرده و فولدر جدیدی با نام Copy بسازید. ببینندگان تنها برای یک ثانیه و به صورت کاملا گذرا به بنر شما نگاه خواهند انداخت، پس سعی کنید از عناصر آشنا و قابل فهم در نگاه اول استفاده کنید. وبگردی – کتاب سبز مرجع رایگان دانلود کتاب، رمان، دانلود کتاب صوتی و مجله با فورمت pdf و…

اضافه کردن تصاویر و لوگو به بنر تبلیغاتی

این به شما کمک می کند تا گزینه های مختلف رنگ پس زمینه را در یک سند مشاهده کنید. در صورت نیاز، می توانیم برای تغییر تنظیمات کاراکتر در پنل Character Styles یک سبک Character ایجاد کنیم. در این حالت از سبک کاراکتر برای ایجاد متن پررنگ در همان پاراگراف استفاده شد.

جعبه متنی را جوری بکشید که در سمت چپ بنر، وسط چین شود.

گزینه Depth را روی ۲۲۵ درصد قرار دهید تا اندکی افکت به متن اضافه شود. ۴- از جعبه ابزار گزینه Horizontal Text Tool را انتخاب کنید. جعبه متنی را جوری بکشید که در سمت چپ بنر، وسط چین شود. ۲- روی آیکون Foreground Color در تولبار کلیک کرده و رنگ مورد نظرتان را انتخاب نمایید. سپس روی Rectangle Tool کلیک کرده و آن را به اندازه بنر بکشید.

با دابل کلیک روی نماد Thumbnail پروژه را به صورت smart object باز کنید. بعد از این با ابزار recangle متن را انتخاب کنید و سپس نگه داشتن کلید های shift و backspace در پنجره Fill گزینه contentsرا بزنید. توجه کنید که اگر عکس شما نیاز به تغیراتی مثل حذف کردن بخش های اضافی داشت می توانید از ابزاری فتوشاپ مثل ابزارهای پاک کن استفاده کرد. روش دیگر برای حذف نوشته های اضافی از روی عکس روشی است که در ادامه آورده ایم. از طریق گزینه File و سپس گزینه New و یا استفاده از کلید میانبر ctrl+N یک پروژه جدید بازکنید. ابعاد آن را با توجه به اینکه برای چه هدفی طراحی می‌کنید مشخص کنید.

گزینه Style را به Inner Bevel و Depth را به ۵۰% تغییر دهید. ۱۷- همچنین در صورت نیاز می توانید کمی سایه به لبه تصویر اضافه کنید. ۱۴- ضمنا توجه کنید که حتما لایه مربوط به متن در بالای لایه دکمه قرار داشته باشد. ۱۱- حالا از ابزار Rectangle برای کشیدن دکمه استفاده کنید. ۱- پس از اجرای فتوشاپ، دکمه های Control+N را بزنید و در پنجره باز شده طول و عرض فایل را مشخص کنید (مثلا ۹۰۰ پیکسل برای عرض و ۱۵۰ پیکسل برای طول).

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار