کتاب‌های Thunder Bay Activity بهترین راه برای جشن گرفتن تولد هری پاتر است

در نهایت، Thunder Bay Press از دست سازان نخ و نخ غافل نشد! مجموعه قلاب‌بافی هری پاتر شامل همه چیزهایی است که یک کودک برای ساختن نسخه‌های قلاب‌بافی هری پاتر و دابی به آن نیاز دارد، و همچنین دستورالعمل‌هایی برای ساختن شخصیت‌های بیشتر پس از ورود به فروشگاه صنایع دستی. بیار اینجا: آمازون، خلیج تندر. کیت گلدوزی هری پاتر همچنین شامل موادی است، با همه چیزهایی که برای ساخت دو پروژه نیاز دارید و همچنین دستورالعمل هایی برای هشت پروژه دیگر. بیار اینجا: آمازون، خلیج تندر.

نقاشی هری پاتر با آب (15.99 دلار) | منبع: Thunder Bay Press


شطرنج اوریگامی هری پاتر (29.99 دلار) | منبع: Thunder Bay Press


برای بچه هایی که رویای ترسیم شخصیت های جادویی مورد علاقه خود را دارند، کتاب چگونه هری پاتر را ترسیم کنیم اینجاست! این کتاب شامل راهنمایی های گام به گام برای ترسیم هری، هرمیون، اسنیپ، ولدمورت و بسیاری دیگر از چهره های آشنا از دنیای جادوگران است. بیار اینجا: خلیج تندر. بچه ها برای برچسب زدن جدیدترین آثار هنری خود به حروف فانتزی نیاز دارند، بنابراین کتاب حروف دستی هری پاتر بهترین جفت است. بیار اینجا: آمازون، هدف، خلیج تندر.

  The Surprising Educational Benefits of Playing Laser Tag

اگر کودکی می‌خواهد تجربه‌ای از پازل سنتی داشته باشد، کتاب پازل هری پاتر انتخاب مناسبی برای اوست. این کتاب شامل 9 پازل 96 تکه ای است که دارای سینی های داخل کتاب است که قطعات پازل را نگه می دارد. بیار اینجا: آمازون، هدف، خلیج تندر.

حروف دستی هری پاتر (18.99 دلار) | منبع: Thunder Bay Press


مدل های کاغذی هری پاتر (24.99 دلار) | منبع: Thunder Bay Press

پازل های هنری استیکر هری پاتر (15.99 دلار) | منبع: Thunder Bay Press

کتاب درخشش هری پاتر در رنگ آمیزی تاریک (16.99 دلار) | منبع: Thunder Bay Press

تولد هری پاتر تابستان امسال در 31 جولای نزدیک است، و تاندر بی پرس می‌خواهد مطمئن شود که طرفداران کوچک پاتر می‌دانند که مجموعه کاملی از کتاب‌های فعالیت برای جشن گرفتن دارد. با همه چیز از رنگ‌آمیزی گرفته تا گلدوزی و برچسب، تقریباً برای هر کاردستی کتابی وجود دارد! بچه‌ها می‌توانند با همه این کتاب‌هایی که اکنون در دسترس هستند، سرگرم شوند.

  Star Wars The Black Series Reva (Third Sister) & Fifth Brother (Inquisitor)