چه احساسی دارد … این وبلاگ وگاس است! – اخبار جهانی اسباب بازی

در حالی که شما در گرمای استوایی بریتانیا غرق می‌شوید، من این هفته را به گشت و گذار در سالن‌های (به شدت دارای تهویه مطبوع) خلیج ماندالی در مرکز شهر لاس وگاس، جایی که نمایشگاه صدور مجوز در آن در حال برگزاری است، پرداخته‌ام. این یک نمایشگاه تجاری موفق دیگر است که این واقعیت را تقویت می کند که رویدادها به بهترین حالت قبل از همه گیری خود باز می گردند. وقتی به طور دسته جمعی جمع می شوید و رو در رو همدیگر را ملاقات می کنید، چیزهایی اتفاق می افتد که هرگز با بزرگنمایی اتفاق نمی افتد. جلسات پربارتر هستند، هر دو طرف تعامل بیشتری دارند و همیشه امکان معرفی تصادفی وجود دارد که بعید است هرگز از قبل برنامه ریزی شده باشد، اما می تواند بسیار مفید باشد.

یک نفر به نکته بسیار خوبی اشاره کرد: وقتی بعد از یک هفته با بیش از 40 جلسه سازماندهی شده و گفتگوهای خودجوش متعدد در راهروها، هتل ها، بارها و سالن های فرودگاه برمی گردید، لزوماً همه جزئیات را به خاطر نمی آورید. اما آنچه را که احساس کردید و چه چیزی شما را هیجان زده کرد به یاد خواهید آورد – یک واکنش عاطفی که با شما می ماند. شما با یک حس قوی از اینکه می‌خواهید با کدام مارک‌ها، دارایی‌ها و شرکای نزدیک‌تر کار کنید – و امیدواریم ارتباط خوبی ایجاد شود، ترک می‌کنید. شما به ندرت همان عمق احساس را از یک ارائه دیجیتال دریافت می کنید.

به طور کلی، مشارکت در اینجا خوب بوده است – به اعداد قبل از همه گیری بازگردیم. با توجه به ماهیت سریع آن منطقه، که در آن می توان معاملات را امضا کرد و محصول را در عرض چند ماه به بازار آورد، همیشه باید انتظار حضور قوی در خطوط نرم افزاری را داشت. خطوط سخت متفاوت است، با پنجره های راه اندازی فصلی ثابت و زمان تولید محصول طولانی تر. از این رو، اکثر شرکت‌های اسباب‌بازی با سبد دارای مجوز قوی، از مزایای بازدید از نمایشگاه برای شروع برنامه‌ریزی برای سال 2024 و حتی 2025 بهره می‌برند.

  اسباب بازی های آب وحشی در CT Live

همه خرده فروشان اسباب بازی این سفر را انجام ندادند، اما تعداد کمی از بازیگران کلیدی هنوز ارزش قابل توجهی را در شرکت می بینند، مانند The Entertainer، B&M، Home Bargains، Lidl و Frasers – اگرچه کانال خواربارفروشی به دلیل غیبت آن قابل توجه بود (بدون Tesco، Argos / Sainsburys و فقط نمایندگان جورج از Asda)، که نسبت به سالهای گذشته کاملاً تغییر کرده است. چند نفر از صادرکنندگان اصلی مجوز این بار در نمایشگاه حضور نداشتند، اما تقریباً هر شرکت معتبر صدور مجوز به شکل یا شکلی در اینجا حضور داشت.

خبر خوب – به خصوص وقتی به سال 2024 نگاه می کنیم – این است که به نظر می رسد اعتماد به نفس در حال بازگشت است و لوح ها قوی هستند.

برای ادامه خواندن اینجا را کلیک کنیدمنبع: https://globaltoynews.com/2023/06/16/a-blast-from-the-past-its-john-baulchs-friday-blog/