پیراهن مورد علاقه من و نکات مد برای پدران

خوب شما خوش شانس هستید زیرا من یک ترفند خوب برای پنهان کردن آن یاد گرفتم.

یک پیراهن مشکی با یک چاپ سایز مناسب تهیه می‌کنید، سپس آن را با پارچه‌های فلانل و بوم مورد علاقه‌تان لایه‌بندی می‌کنید، بدون توجه به شکمتان در هم می‌آیید. کار هر بار

هفته آینده را با نکات و ترفندهای کاهش خط مو هماهنگ کنید.

منبع: https://thenostalgicbasement.blogspot.com/2023/01/my-favourite-shirt-and-fashion-tips-for.html

اگر شما مردی میانسال هستید که بچه‌ها و شغل‌های مختلف و غیره دارید، احتمالاً وقت ندارید آن‌طور که باید به باشگاه یا مسیر بروید. یک زوج دلسوزی برای بارداری همسرت، یک زوج “بعد از فصل کریسمس بهتر می خورم” گذشت و اکنون شما صاحب افتخار یک بابا هستید.

خواهش میکنم.

اگه میخوای خودت اینو بگیری Swamp Thing/TMNT این یک لینک است. هنرمندان teepublic فقط 4 دلار به ازای هر پیراهن یا 2 دلار در صورت فروش دریافت می‌کنند، بنابراین تا زمانی که در آنجا هستید، چند عدد سفارش دهید. آنها به معنای واقعی کلمه چیزی برای همه دارند، مهم نیست که چقدر مبهم به نظر می رسد.

اوایل سال گذشته تصمیم گرفتم بعد از یک وقفه طولانی دوباره شروع به پوشیدن تی های گرافیکی کنم. من با طرح های بسیار جالبی در teepublic برخورد کردم و آنها در حال فروش بودند، بنابراین من تعدادی را سفارش دادم. آنها چند هفته بعد آمدند و من از آن زمان آنها را می پوشم. کیفیت پیراهن/هودی عالی است، من یک تی بیسبال و یک هودی سفارش دادم. چاپ روی هودی در بهترین حالت خوب است، آنها باید ابتدا سفید و سپس رنگ را چاپ می کردند زیرا از روز اول نسبتاً شفاف بود. اما شکایت بزرگ من اندازه است. همه چیز خیلی کوچک است. مثل یک سه راهی بیسبال بزرگ به سختی بزرگتر از متوسط ​​و غیره است نکات مد بفرمایید تو، بیا تو.