ویژه تابستانی Nickelodeon ‘The Loud House’ سرگرمی را برای شب فیلم به ارمغان می آورد

خانه با صدای بلند سرگرمی و هرج و مرج بیش از هر زمان دیگری با ماجراهای جدید بین المللی به ارمغان می آورد.

نیکلودئون خانه با صدای بلند تابستان را با “سفر جاده ای” جشن می گیرند، یک سفر ویژه دو ساعته که بچه ها نمی خواهند از دست بدهند. خانه با صدای بلند لینکلن لود را در حالی که با والدین و 10 خواهرش زندگی می کند دنبال می کند. در این ویژه تابستانی، ریتا لود باید یک مقاله سفر بنویسد، بنابراین او تمام خانواده را به سفری در سراسر کشور می آورد. با این حال، همه چیز تغییر می کند و خانواده لود باید بر یک نفرین باستانی، یک رودئو وحشی و غیره غلبه کنند.

لینکلن و خانواده اش به ماجراجویی های مختلفی می روند. | منبع: نیکلودئون

این خانه با صدای بلند اولین نمایش ویژه در Nickelodeon در روز جمعه، 14 ژوئیه، ساعت 7 بعد از ظهر. سرگرمی پس از پخش با هفت قسمت جدید از آخرین فصل ادامه دارد. بچه‌ها می‌توانند لینکلن و خانواده‌اش را با شوخی‌های مرموز، استعدادهای پنهان و اسرار در رویال وودز تماشا کنند.

در حالی که بچه ها منتظر این ماجراجویی تابستانی هستند، می توانند هفت فصل را تماشا کنند خانه با صدای بلند بر نیکلودئون و پارامونت پلاس.

منبع: https://thetoyinsider.com/nickelodeon-the-loud-house-road-trip-news/

خانواده‌ها می‌توانند در طول این رویداد چهار قسمتی، Louds را در آبشار نیاگارا، کاخ سفید، کوه‌های راکی ​​و هالیوود تماشا کنند. کودکان همچنین گریت لیکس سیتی، زادگاه شهر را نیز خواهند دید کازاگراندها، خانه با صدای بلند نمایش اسپین آف