وایکینگ اسباب بازی | اسباب‌بازی طراح، اکشن فیگور، و اخبار وینیل ژاپنی با داش از جنون: او وینیل فیگور بدی است از نائومی کناف

من داستان های زیادی در مورد عنکبوت ها ندارم زیرا به اندازه کافی راضی هستم که به آنها اجازه دهم بدون دخالت من کار خود را انجام دهند. این در واقع یک راه خوب برای زندگی در ارتباط با بسیاری از چیزها است و برخی از مردم ممکن است آن را به عنوان “به فکر کسب و کار لعنتی خود” بدانند، اما بسیاری تصمیم می گیرند آن را نادیده بگیرند. به هر حال، داستان عنکبوت من شامل کار روزانه من و شخصی است که آن طرف میز من نشسته است. من مشغول تلاش برای متقاعد کردن آنها هستم تا تمام پول خود را به من بدهند و آنها مشغول تلاش هستند تا جایی که ممکن است کمی از پول خود را به من بدهند وقتی چیزی بالای سرشان آویزان است. یک عنکبوت کوچک از سقف به سبک ماموریت غیرممکن راه پیدا کرده و درست در موهای زن بیچاره فرود آمده است. بدون دانستن اینکه او چه واکنشی نسبت به مستأجر جدیدش نشان می دهد و نمی خواستم در این روند کشته شود، مجبور شدم سریع فکر کنم. بنابراین من این دو کلمه را گفتم که هر غریبه ای می خواهد بشنود تا او را فوراً راحت کند: ثابت نگه دارید.

دستم را به آن سوی میز بردم، عنکبوتیه متخلف را از موهایش کندم و او را در بیرون از خانه آزاد کردم، جایی که امیدوارم زندگی طولانی و مرفهی داشته باشد و پرنده یا چیزی شبیه آن او را نخورد. و اگر من مداخله نمی کردم چه اتفاقی می افتاد؟ شما در حال کشف کردن هستید. یا اگر به تصویر آن بالا نگاه کرده باشید، از قبل می دانید. الاغ باهوش نباش، فقط با آن برو.

She’s Wicked نه تنها یک توصیف است، بلکه نام واقعی او است و به راحتی می توان فهمید که چگونه به آن دست یافته است. این آخرین رقم از هنرمند است نائومی کناف، که یک دفترچه یادداشت لیزا فرانک را مجبور کرده است که اسید بخورد و هر فصل سریال The Bachelor را پشت سر هم بدون وقفه تماشا کند. خوب، نمی‌دانم که او اینطور به این فکر رسیده است یا نه، اما من مطمئناً آن را به عنوان یک تعریف می‌گویم. این ماماسیتا شبح وار دارای 16 نقطه بیان است که 13 نقطه بیشتر از آنچه در سنم باقی مانده است، 10 اینچ قد دارد و به 5 قطعه نقاشی دستی توسط خود هنرمند محدود شده است. او می تواند با قیمت 220 دلار مال شما باشد، وقتی پنجشنبه 22 ژوئن در ساعت 8 متری به وقت اروپا به فروش می رسد فقط در https://www.naomiknaff.com/.

  Plan a Squishmallow Soirée with This New Card Squadمنبع: https://www.thetoyviking.com/2023/06/shes-wicked-vinyl-figure-from-naomi.html