هاسبرو به استفاده از بسته بندی پلاستیکی بازگشته است

در آگوست 2019، Hasbro اعلام کرد که پلاستیک را از بسته‌بندی محصول جدید در ابتدای سال 2020 حذف می‌کند و ما بدون اطلاع از کیفیت محصول داخل، شاهد اسباب‌بازی‌هایی در بسته‌بندی مقوایی هستیم. پس از نزدیک به 3 سال با بازخوردهای متعدد، Hasbro به استفاده از پلاستیک (پلاستیک قابل بازیافت) برای بسته بندی خود بازگشته است.

هاسبرو به استفاده از بسته بندی پلاستیکی بازگشته است

در بیانیه رسمی هاسبرو آمده است:

ما می‌خواستیم یک به‌روزرسانی در مورد بسته‌بندی فیگورهای 6 اینچی Hasbro به اشتراک بگذاریم. بر اساس بازخورد شما، از اواخر سال جاری، تا سال 2024، پنجره‌ها و تاول‌ها را برای فن‌های 6 اینچی خود برای محصولات منتخب در مجموعه برندهایمان، از جمله، GI Joe Classified، Power Rangers Lightning Collection، Star Wars دوباره معرفی خواهیم کرد. سریال Black و Marvel Legends. این در نهایت به تمام نسخه های جدید 6 اینچی منتشر خواهد شد.

پنجره‌ها و تاول‌های جدید از PET زیستی یا PET بازیافتی ساخته می‌شوند و به ما کمک می‌کنند تا به اولویت خود در برآوردن انتظارات طرفدارانمان برای بسته‌بندی فوق‌العاده و طراحی برتر دست یابیم و در عین حال بسته‌بندی‌هایی را توسعه دهیم که ضایعات و استفاده از پلاستیک بکر را به حداقل برساند.

باز هم از شما به خاطر اینکه یکی از بزرگترین طرفداران ما هستید و برای حمایت مداوم شما از Hasbro سپاسگزاریم.

پس مشکل بسته بندی قبلی بدون پلاستیک چیست؟

1. نمی توانم ببینم، نمی توانم انتخاب کنم

صرف نظر از ظاهر خوب روی بسته بندی، هیچ کس به طور قطع نمی داند که واقعاً چه چیزی در داخل بسته بندی وجود دارد. زمان هایی است که کیفیت شکل با تصویر فاصله دارد، برخی از قطعات گم شده اند و در خرده فروشی برخی از قطعات به نظر می رسد توسط برخی مشتریان دیگر تعویض شده است. از آنجایی که بسته به نظر مهر و موم شده است، هیچ کس مطمئناً نمی داند.

  Families Can Unite Their Communities with Megan Piphus's New Album 'Spaceships & Dreams'

2. پنجره بدون پلاستیک باز است که می توانید آن را لمس کنید

درست مانند خط قدیمی ترانسفورماتورها به ویژه به عنوان کلاس لوکس، یک پنجره برای دیدن وجود دارد که به خریداران ویترین اجازه می دهد تا اسباب بازی ها را لمس کنند. من مطمئن هستم که دست زدن به اسباب‌بازی‌ها هدف آنها نبوده که ناشی از تهدید خریدار مانند برداشتن قطعات از شکل است.

هاسبرو به استفاده از بسته بندی پلاستیکی بازگشته است

3. در زمان بسته بندی بیشتر کار کنید

همانطور که اسباب‌بازی‌های بسته‌بندی بدون پلاستیک اخیر را باز می‌کنید، می‌بینید که کارها در بسته‌بندی بیشتر است زیرا شکل‌ها و قطعات با ورق نازکی از کاغذ پیچیده شده و دست در بسته‌بندی داخلی قرار می‌گیرد.

هاسبرو به استفاده از بسته بندی پلاستیکی بازگشته است

4. جمع آوری نعنا در جعبه

آنها تعداد زیادی از کلکسیونرهای اسباب بازی هستند که می خواهند این شکل را با جعبه نمایش دهند و داشتن تصویر برای آنها معنایی ندارد. پس همین گفته کافی است.

Hasbro احتمالاً پس از بازخورد مشتری این تغییر را انجام داده است زیرا علاوه بر مقرون‌به‌صرفه‌تر کردن قیمت، انجام این کار آسان‌تر است، درست است؟

پس آیا خوشحال هستید که هاسبرو دوباره به پنجره های پلاستیکی باز می گردد؟منبع: http://www.openthetoy.com/2023/04/hasbro-returning-back-to-use-of-plastic.html