نهنگ آبی، 2018 (Sealife by CollectA) – وبلاگ اسباب بازی حیوانات

بررسی و تصاویر توسط Suspsy; ویرایش شده توسط bmathison1972

خوب، اینجاست، بررسی من در مورد آخرین نمونه اسباب بازی حیوانات از اسباب بازی های مرغ شاد — فعلا. یک بار دیگر باید عمیق ترین تشکر خود را از آنها به خاطر چنین سخاوتمندانه ای ابراز کنم. و من بزرگترین را برای آخرین بار ذخیره کرده ام: نسخه دوم CollectA از نهنگ آبی عظیم و شگفت انگیز (Balaenoptera musculus).

این اسباب بازی در سال 2018 عرضه شد. این اسباب بازی به طور قابل توجهی بزرگتر از اسباب بازی اول است و فقط حدود 29 سانتی متر طول و حدود 9.5 سانتی متر عرض در نوک باله های آن دارد. این به درستی آن را به بزرگ‌ترین اسباب‌بازی‌های CollectA Sealife تبدیل می‌کند، اگرچه هنوز در مقیاس با دیگر نهنگ‌های بزرگ این سری نیست. با این حال، مقیاس بسیار خوبی با آن دارد CollectA’s آرژانتینوساروس، که در حال حاضر تصور می شود بزرگترین حیوان خشکی تمام دوران بوده است.

مانند بسیاری از اسباب‌بازی‌های نهنگ، این اسباب‌بازی در حالت شنای استاندارد با دهان بسته، باله‌های آن به سمت عقب کشیده شده و دم آن اندکی رو به پایین و به سمت چپ خم شده است. رنگ پایه خاکستری تیره با خاکستری بسیار روشن روی گلو و قسمت زیرین باله ها و دم بال ها است. چشم ها مشکی براق هستند. و برای اقدامات خوب، لکه های آبی کم رنگ در سراسر پشت اعمال می شود. یک پیشرفت بزرگ دیگر نسبت به نسخه قدیمی.

مانند تقریباً همه ی نهنگ ها، این یکی نیز در بیشتر قسمت ها پوست صافی دارد، اما علامت تجاری چین های ضخیم روی گلو و برخی شیارها در بال های دم و در پایین باله ها وجود دارد. کیل در جمجمه و پشت به وضوح مشخص است، سوراخ های دوقلو عمیق و به درستی قرار گرفته اند، و باله پشتی کوچک نمایه مناسبی دارد.

علاوه بر این، در مقایسه با نسخه قدیمی، سر این نهنگ آبی دارای تناسب بهتر و زاویه‌دارتر است، باله‌ها بهتر مشخص شده و در عقب‌تر از سر قرار گرفته‌اند، و بال‌های دم نیز مشخص‌تر و متناسب‌تر هستند.

در نتیجه، نهنگ آبی CollectA 2018 یک پیشرفت قابل توجه در سراسر جهان است و مطمئناً هر طرفدار ستاسی را خوشحال می کند. این یکی از من یک توصیه قوی دریافت می کند! یک بار دیگر از Happy Hen Toys تشکر می کنیم، جایی که می توان اسباب بازی را خریداری کرد درست همین جا.

با موارد فوق الذکر آرژانتینوساروس:

و نهنگ آبی CollectA 2006:

… و سایر ستاسه ها توسط CollectA، نهنگ کماندار 2014، نهنگ گوژپشت 2009 و نهنگ اسپرم 2018:

شما می توانید با خرید اسباب بازی حیوانات خود از طریق این لینک ها از وبلاگ اسباب بازی حیوانات حمایت کنید ای بی و آمازون.

  گرفتن عکس با پیکاچو و خدمه «Animal Crossing» در تور تابستانی بازی نینتندو

منبع: https://animaltoyforum.com/blog/blue-whale-2018-sealife-by-collecta/