نمایشگاه بیستمین سالگرد انیمیشن تلویزیونی ناروتو

برای بزرگنمایی می توانید روی تصاویر کلیک کنید.

با صحنه ای شروع می شود که کاکاشی مهر نفرین شده ساسوکه را مهر می کند. اگر دوربین های خوب و چراغ های قابل حمل خود را دارید حتما همراه داشته باشید. برخی از تنظیمات مانند این به نور اضافی برای عکس های بهتر نیاز دارند.

(لطفا روی طومار نکشید!)

ورودی 22 دلار SG است

حتماً برای تحویل گرفتن برخی از کالاهای انحصاری در منطقه تجاری توقف کنید! توصیه می کنم روی موارد انحصاری تمرکز کنید زیرا در جای دیگری در دسترس نیستند. اقلام مختلفی مانند لوازم التحریر، لیوان و پایه های اکریلیک وجود دارد. اسباب بازی ها و مجسمه ها نیز موجود است. (آنها را می توان در جای دیگر ارزان تر گرفت 😅)

من این فرصت را داشتم که یک اوج دزدکی داشته باشم و فقط می توانم بگویم “وای”! صحنه ها و تنظیمات نمادین مختلفی وجود دارد که شما را به شروع ناروتو، از طریق شیپودن و تا قسمت های اولیه بوروتو می برد! شما با یک انفجار قوی از نوستالژی ضربه خواهد خورد! 20 سال برای هر سریالی زمان زیادی است و داستان هنوز ادامه دارد.

به زودی افتتاح می شود 29 مه 2023 هست بیستمین نمایشگاه انیمیشن تلویزیونی ناروتو که در ساعت برگزار می شود بیایید در میدان مارینا بازی کنیم (#3-208/209). اگر نمی دانید کجاست، آن طرفی است که گین سیتی و باغ سئول در آن قرار دارند. شما نمی توانید علامت بزرگی را که در بالا می بینید از دست بدهید!

این نمایشگاه از 29 می 2023 تا 2 ژوئیه 2023 برپاست.

  اسباب بازی فروشی کیدبی تویز

قبل از ادامه مطلب اجازه دهید ابتدا شما را معرفی کنم @blingycos، یک بازیکن و گیمری که در پیش نمایش با او آشنا شدم. من در واقع قبلاً او را ملاقات کردم، اما این اولین بار است که در آن تعامل گسترده ای داشتیم. او به عنوان ساسوکه بزرگسال به شما کمک می کند تا برخی از آنچه در نمایشگاه در فروشگاه است به شما نشان دهد.

دستورالعمل برای شما توضیح داده خواهد شد. پس از آن می توانید VR را امتحان کنید. دوازده کنسول در دسترس است، بنابراین فکر نمی‌کنم مجبور نباشید خیلی منتظر بمانید تا نوبت ما شود. اگرچه این VR است، آماده باشید تا کمی عرق کنید. دویدن و پریدن در روستا. فضا کمی محدود است، بنابراین سعی کنید تا حد امکان در محل حرکت کنید. کارکنان آماده هستند تا از برخورد شما با مسائل جلوگیری کنند. همراهان می‌توانند این عمل را روی یک صفحه مشاهده کنند.

توجه: هیچ دودی واقعی منتشر نشده است. من آن را در ویدیو اضافه کردم. دکمه را روی زمین فشار دهید و چراغ ها روشن می شوند.

با تشکر برای مشاهده!منبع: http://comeseetoys.blogspot.com/2023/05/upcoming-naruto-tv-animation-20th.htmlدر اینستاگرام او مشترک شوید

@blingycos

همچنین می‌توانید برخی از موارد مشابه را که شینوبی استفاده می‌کند، مانند سلاح‌ها، بمب‌های فلش مهر و موم را مشاهده کنید. همچنین تعدادی هنر از خالق ناروتو، ماساشی کیشیموتو به نمایش گذاشته شده است. ما مجاز به عکس گرفتن از آن نیستیم.

همه صحنه ها ثابت نیستند، برخی صحنه های تعاملی مانند احضار جوتسو وجود دارد!

هوم من تعجب می کنم که این گروه می تواند چه کسی باشد؟

توجه: اگر می‌خواهید VR را امتحان کنید، باید هزینه جداگانه‌ای بپردازید!

  #316: ToyBiz شگفت انگیز! - قدرت اسباب بازی

بلیط ها به صورت آنلاین موجود است و می توانید آن ها را در این آدرس تهیه کنید Trip.com

من از نمایشگاه بسیار لذت بردم. دیدن چهره ها و مکان های آشنا. گرفتن عکس های زیاد فکر می کنم بچه ها از آن لذت ببرند. Cossers نیز برای صحنه ها و پس زمینه های مختلف. یا اگر از طرفداران ناروتو هستید!

Naruto X Boruto VR 25 دلار SG است

فکر می کنید می توانید با چاکرای خود موجوداتی خلق کنید؟ آن را امتحان کنید!

نکته برجسته باید Naruto X Boruto VR باشد که برای اولین بار در خارج از ژاپن در دسترس است! اگر تا به حال خواستید کونوها را کاوش کنید، Rasengan را فعال کنید یا به سادگی برخی از دشمنان را از بین ببرید، این شانس شماست!

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با