نقد و بررسی: Marvel Legends Corsair Figure (2023 X-Men Ch’od Series)

Corsair شخصیتی است که من به نوعی با او اشتباه کردم، زیرا اولین خاطرات من از او من به عنوان یک کودک است که انبوهی از شخصیت Toybiz X-Men دهه 90 خود را کنار می زند در حالی که به دنبال اولین فینیکس / ژان گری (به طرز احمقانه ای بود). رقم همیشه. من هرگز آن کورسیر قدیمی را نخریدم و هیچ وقت تمایل زیادی به داشتن اسباب بازی از او نداشتم. اما هاسبرو تصمیم گرفت که به این کار نیاز داشته باشم خرید Marvel Legends Corsair برای تکمیل Ch’od Build-A-Figure (که قبلاً در آمازون تخفیف داده شده است)، پس او اینجاست! آیا این یک اسباب بازی قطعی پدرسالار خانواده سامرز است؟ اینم نقد من…

2023 Marvel Legends Corsair & Chood Figures

دزدان دریایی فضایی بین کهکشانی Corsair همچنین پدر Cyclops، Havok و Vulcan است، برای کسانی که آگاه نبودند. کاپیتان استارجمرز با حضور در کارتون X-Men دهه 90 نزد بچه‌ها شهرت پیدا کرد که به او در سال 1994 یک چهره اکشن 5 اینچی Toybiz را به دست آورد.

این رقم به شدت در خط فرعی Phoenix Saga جمع‌آوری شده بود و سال‌ها قفسه‌ها را گرم می‌کرد در حالی که خود فینیکس در عرضه بسیار کمتری باقی می‌ماند. در نتیجه به نوعی تعصبی علیه کورسیر ایجاد کردم و هرگز او را در لیست آرزوها قرار ندادم تا اینکه هاسبرو در پاییز گذشته چهره خود را در افسانه های مردان ایکس اعلام کرد. اما اکنون که صاحب پدر Cyclops هستم، بسیار خوشحالم که دارم.

جعبه جلوی X-Men Legends Corsair با بسته بندی پلاستیکی رایگان

Corsair در بسته بندی استاندارد فعلی بدون پلاستیک، خوب یا بد، عرضه می شود. برای نظرات من در مورد این سبک بسته بندی جعبه، سایر بررسی های اخیر ML من را بخوانید.

  Magnum Meets Playmobil | BenSpark Family Adventures

Hasbro Corsair Marvel Legends Box 6" شکل عمل

از آنجایی که این شخصیتی است که طرفداران X-Men از نزدیک با آن آشنا نیستند، ای کاش او یک بیوگرافی کوچک در پشت جعبه خود داشت، افسوس.

جعبه گشایی اسباب بازی های Corsair Legends X-Men

Corsair در کاغذ پیچیده شده با یک کیف لوازم جانبی سنگین تر از حد معمول و بازوی راست Ch’od BAF عرضه می شود.

جعبه گشایی Marvel Legends 2023 Corsair Figur با بازوی Chod BAF

Corsair بیش از هر چهره دیگری در موج لوازم جانبی خود را به دست می آورد: یک چهار شگفت انگیز! او یک شمشیر، یک تپانچه فضایی و مشت‌های قابل تعویض/دست‌های گرفتن دارد.

نقد و بررسی Marvel Legends Corsair

دست‌ها گاهی اوقات به نوعی یک اضافی ضعیف هستند، اما برای آدم‌های رذلی که می‌توانند در هر زمان یک مشت مکنده پرتاب کنند و همچنین از دو سلاح مختلف استفاده کنند، من قطعا خوشحالم که چهار نفر از گزینه‌های زائده را دارم.

Back of Marvel Legends X-Men Corsair Starjammers Figur

کورسیر می تواند شمشیر خود را از کمربند خود آویزان کند و همچنین یک انگشت ماشه کار برای تفنگ خود دارد (برخلاف کوئنتین کوایر فقیر). این جزئیات قابلیت بازی اسباب بازی را بسیار افزایش می دهد و او را برای ژست گرفتن و بازی با آن سرگرم می کند. صحبت از ژست گرفتن – به دلیل طرح عالی بیان مدرن، این امکان وجود دارد. مجموعه کامل شامل:

-سر توپ-لولا
– شانه های لولای توپ با چرخش پروانه
– دوسر چرخان، کمر، ران و چکمه
– زانوها و آرنج‌های دو لولایی کمتر
– مچ های چرخشی لولا
-پاهای لولایی با راکر مچ پا

شکل ژست افسانه های مردان ایکس Corsair با تفنگ

شکل کاملاً بدون سنجاق از نظر زیبایی شناسی عالی به نظر می رسد، و شانه های چرخان پروانه، Corsair را برای ژست های شمشیرزنی و نشانه گیری اسلحه انعطاف پذیر نگه می دارد. هیچ پلاستیک صمغی وجود ندارد، بنابراین Corsair در حالت های مختلف بسیار عالی می ایستد. هیچ کمبودی در «اقدام» در این اکشن فیگور وجود ندارد – بسیار فراتر از انتظارات من است.

  Octopup Pup Sounds Edition Vinyl Figure by Nathan Hamill – An Earth to Kentucky Exclusive!

نمای نزدیک از اکشن فیگور مارول افسانه های مارول ایکس

مجسمه سازی سر به صورت خنثی کار می کند، و اگر قرار بود فقط یک سر وجود داشته باشد، این بیان راهی است که باید انجام شود. من تعجب می کنم که سر دومی با هدبند آبی کلاسیک وجود ندارد، اما به هر حال کورسیر را با هدبند قرمز مدرن در ذهنم تجسم می کنم. هدبند یک کار سفارشی آسان برای رنگ‌آمیزی است، اگرچه تمام رنگ‌هایی که روی اسباب‌بازی تولید شده وجود دارد از قبل بکر هستند.

Marvel Legends X-Men 2023 Cyclops Corsair Action Figures

به طور کلی: در حالی که هرگز برای یک اکشن فیگور کریستوفر سامرز نمی‌مردم، نمی‌توانم فیگور کورسیر ۶ اینچی بهتر از این را تصور کنم. کیفیت پلاستیک و تزئین رنگ ایده آل است، مجموعه مفصل بندی او دقیقاً همان چیزی است که من می خواستم و بارگیری لوازم جانبی او به راحتی بهترین در کل سری Ch’od است. گزینه های سرگرم کننده زیادی برای ژست گرفتن وجود دارد، و او به خوبی با بسیاری از شخصیت های کلاسیک و مدرن که هاسبرو منتشر کرده است، جفت می شود. او به اندازه آن فیگور Spiral Retro که در زمستان مرور کردم انقلابی نیست، اما با این وجود این فیگور ML Corsair امتیازهای بالایی را کسب می کند. بیایید امیدوار باشیم که Hasbro اکنون Raza و Hepzibah را سریع دنبال کند تا Starjammers را تکمیل کند.

منبع: http://marveltoynews.com/review-marvel-legends-corsair-figure-2023-x-men-chod-series/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با