نقد و بررسی فیلم X-Men Marvel Legends CH’OD Build-A-Figure (BAF).

Ch’od دقیقاً نام آشنای نیست، و جثه و جثه بی‌نظیر او همیشه در برابر او قرار می‌گیرد تا نسخه 6 اینچی را به نمایش بگذارد. خوشبختانه، ما در عصر طلایی اسباب‌بازی‌های مارول و مردان ایکس هستیم و بیشتر ابزارها برای ساختن نیروگاه Starjammers از قبل وجود داشت. و بنابراین، کلکسیونرها اکنون می توانند با خرید موج مردان ایکس امسال، Marvel Legends Ch’od Build-A-Figure را تکمیل کنید.. آیا آنها باید؟

نقد و بررسی بازی Marvel Legends Ch'od Build-A-Figure Hasbro 2023

برخلاف کورسیر (هفته گذشته شخصیت جدید Marvel Legends را مرور کردم)، من واقعاً فیگور قدیمی Toybiz Ch’od را در کودکی خریدم (به اعتقاد من از قفسه ترخیص کالای KB Toys به قیمت 2 دلار). در حالی که قطعاً سایز کوچکی نداشتم، هنوز از اسباب بازی غول خزنده بزرگ (که خوشبختانه به اندازه هموطنان قدیمی Starjammers Corsair و Raza گیر نکردم) لذت بردم.

من واقعاً آن اسباب‌بازی را در کودکی حفر کردم، اما Ch’od معمولی هرگز برای ارتقاء مقیاس شش اینچی در رادار من نبود. با این وجود، Hasbro ظاهراً در حال راه‌اندازی خط فرعی تیم Starjammers است، با ترکیب X-Men Legends 2023 که نیمی از تیم را در قالب Corsair و Ch’od به ما می‌آورد. من امیدوارم که تا سال آینده ML Raza و اولین Hepzibah را برای تکمیل فهرست ببینیم!

با توجه به اینکه چود چه تخته بزرگی از دزدان دریایی فضایی است، می توان پیش بینی کرد که یک Build-A-Figure است (در مورد تنها راهی که تا به حال آزاد می شود). یک یا دو قطعه از Ch’od BAF با هر چهره ای در سری امسال X-Men Marvel Legends علاوه بر Cyclops (اما فراست، کید امگا کوئنتین کوایر، چمبر، نیش، مونه و کورسیر) ارائه می شود. Ch’od یک مونتاژ سریع و آسان است که دقیقاً همانطور که انتظار دارید با هم هماهنگ می شود، بدون هیچ شگفتی. او از ابزارهای بازیافتی Abomination استفاده می کند، بنابراین ممکن است در هنگام مونتاژ مقداری دژاوو داشته باشید.

  جدید از Mighty Jaxx: Shadowed Samurai توسط راب بویر! - SpankyStokes.com

Ch'od Marvel Legends Build-A-Figure Pieces BAF

همه قطعات Marvel Legends Ch’od محکم به هم می‌چسبند، و من هیچ مشکلی با افتادن دست‌ها نداشتم، وقتی محکم در جای خود قرار گرفتند. مفاصل همگی سفت و محکم هستند و حتی قسمت اضافه کمربند هم کاملاً مناسب است.

فیگور Toybiz Ch'od X-Men

Ch’od متأسفانه فقط یک وسیله جانبی دریافت می کند، اما این لوازم جانبی کاملاً ضروری است: حیوان خانگی او Cr’reeee (یک بیگانه پشمالوی سفید و پستاندار مانند). Toybiz در آن زمان کمی کریری به ما داد، بنابراین هیچ راهی وجود ندارد که Hasbro بتواند 30 سال بعد بدون ناراحت کردن طرفداران، کمتر از این کار کند.

Ch'od & Cr'reee Pet Starjammers Hasbro X-Men Marvel Legends Figures

Cr’reee به درستی تناسب دارد و به مراتب بهتر از Toybiz است و در بالای شانه های Ch’od قرار گرفته است. او همچنین می تواند به خوبی آزادانه بایستد. من همیشه دوست داشتم که یک شخصیت/همسفر دیگر را به عنوان لوازم جانبی فیگور دریافت کنیم، و Cr’reee ناامید نمی شود.

Back of Marvel Legends 2023 Chod Figur BAF

چیزی که مایوس کننده است این است که چود به معنای واقعی کلمه چیز دیگری دریافت نمی کند. این اسباب بازی یک کبودی است که نمی تواند مشت بزند و یک دزد دریایی فضایی است که نمی تواند با تفنگ فضایی شلیک کند یا شمشیر به دست بگیرد. او می تواند به گونه ای تهدیدآمیز به سمت دشمنان پنجه بزند و آنها را به اطراف پرتاب کند، اما همین. فقدان وسایل اضافی برای دادن کاری پویا به چود در اینجا یک آلباتروس واقعی است.

Ch'od Action Figur Hasbro Starjammers Marvel Legends Review

جزئیات و بافت های پوسته پوسته زیادی روی شکل وجود دارد که عالی به نظر می رسند، اگرچه لزوماً تعجب آور نیستند زیرا قبلاً تقریباً همه این ابزار استفاده شده را دیده ایم.

  سفیر چین در تهران: آمریکا حق دخالت در مساله تایوان را ندارد

X-Men Legends Ch'od BAF Posing

در حالی که او گزینه های عملی زیادی برای ژست گرفتن ندارد، چود هنوز یک مجموعه بیانی بسیار زیبا دارد از جمله:

-سر و شانه های لولای توپ
-فک لولایی
– دوسر چرخان، ران و کمر
– آرنج های لولایی بدون سنجاق
-باسن مفصلی
-زانوهای لولایی با پین های قابل مشاهده
-پاهای لولایی با راکر

Starjammers Chod Marvel Legends Hasbro فیگور

فک لولایی بسیار سرگرم کننده است و صادقانه بگویم که بخش مورد علاقه من از فیگور است. این به Ch’od بیان و شخصیت بسیار بیشتری می دهد! شانه های پروانه ای هرگز اتفاق نمی افتاد، و من مطمئن نیستم که این شخصیت واقعاً به آنها نیاز داشته باشد.

عکس‌های اولیه این اسباب‌بازی دارای رنگ‌های مخدوش بودند که چود را سبز نئونی خشن به نظر می‌رساند، اما من راضی هستم که پلاستیک سبز رنگی که واقعاً استفاده می‌شود، لحن معتبری برای شخصیت است. هیچ شکایتی در مورد رنگ ها وجود ندارد.

X-Men Legends Starjammers Chod BAF و Corsair

به طور کلی: این تقریباً مطمئناً بهترین اکشن فیگور Ch’od است که تا به حال می‌خواهیم داشته باشیم، و در کل یک اکشن خوب است. رنگ‌های روی آن پس از ترس‌های اولیه تصویر، مشخص می‌شوند، حجم و جزئیات Ch’od دقیق هستند، و Cr’reee عالی به نظر می‌رسد. با این حال، Hasbro هرگز واقعاً با این BAF فراتر نمی رود. سنجاق‌های آشکار به سبک قدیمی روی زانوها ناامیدکننده هستند – همانطور که حداقل یک مفصل توپی روی زانوها و آرنج‌ها وجود ندارد و فقدان دست‌ها یا سلاح‌های قابل تعویض یک عامل محدودکننده بزرگ برای ژست گرفتن این وزنه سنگین است. Ch’od Build-A-Figure ابعاد و رنگ زیادی به صفحه نمایش اضافه می کند – و برای ترکیب Starjammers ضروری است (بدیهی است)، اما من فکر می کنم چند زنگ و سوت دیگر می توانست توسط Hasbro برای این کار اضافه شود. رقم واقعا عالی است.

  Pokémon Puzzles and Paper Theaters Are Coming to the U.S. from Bandai Namco

منبع: http://marveltoynews.com/x-men-marvel-legends-chod-build-a-figure-baf-review/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با