موتور دمپر هانیول اصلی ترموستات هانیول

موتور دمپر هانیول اصلی ترموستات هانیول

و یا این که در موتور دمپرهای حساس به دود، یک حسگر وجود دارد که به دود و آتش حساس است و در دمای بالای ۷۰ درجه سلسیوس به ترتیب فرمان بستن جریان هوا را می دهد. این مدل موتورها همانطور که از نامش مشخص است برای کنترل حریق مورد استفاده قرار میگیرد. به این صورت که در سیستمهای کانال کشی در عبور از دیواره آتش، یا عبور کانال از یک محیط به محیط دیگر با شرایط متفاوت می بایست از دمپرهای ضد حریق استفاده شود که در نوع موتوری این مدل دمپرها از این موتورها استفاده میشود.

  • دستگاه فر پیتزا ریلی موتور بغل دهنه ۵۰ از استنلس استیل …
  • نوع دو وضعیتی با فنر برگشت، فنر برگشت دارد و این فنر در مواقع ضروری مثلا هنگام قطع برق باعث بسته شدن دمپر بطور کامل می شود.
  • این وسیله در قسمت های مختلف سیستم تهویه برای رفع نیازهای کنترلی سیستم بکار برده می شود.
  • هنگامی که سیستم خود را به حداکثر سطح راحتی رساندید موقعیت دمپر را درست روی کانال علامت بزنید.

دمپر چرخ دنده ای (آپوزیت) با قابلیت نصب موتور از پره های آلومینیومی ساخته شده که باعث تنظیم هوای ورودی یا خروجی دستگاه میشود. سرو موتور زیمنس شرکت زیمنس کشور آلمان تولید کننده سروو موتور و دمپر مورد استفاده برای مشعل های گازی و گاز… این محرک های الکتریکی (اکچوئیتور) هانیول جهت کنترل هوا در دمپرهای هواساز و واحدهای کنترل کننده هوا به صورت باز و بست کامل و یا تدریجی عمل می کنند. برند هانیول برای تولید و ساخت محصولات خود از بهترین و با کیفیت ترین متریال استفاده می کند به همین دلیل محصولات این برند استحکام و عمر بالایی دارند. قیمت محصولات برند هانیول ممکن است کمی بالاتر از برخی برندها باشد ولی با کیفیت و دوامی که دارد هزینه ای که برای خرید آن می شود، کاملا جبران می شود. ماده ای که فضای بین دو قطعه ی مسی را پر کرده شروع به ذوب شدن می کند.

موتور دمپر

شما می توانید این کار را هم از طریق نمایندگی های معتبر به صورت حضوری و هم از طریق فروشگاه های معتبر آنلاین به صورت غیر حضوری انجام دهید. در این نمایندگی ها و فروشگاه ها کارشناسانی وجود دارند که به شما کمک می کنند براساس نیاز خود موتور دمپر مناسب را خریداری موتور دمپر نمایید. موتور دمپر به شکل اتوماتیک وضعیت دمپرها را برای کنترل حجم هوای عبوری تغییر می دهد. برای مثال، هنگام شروع به کار هر دستگاه گرمایشی دمنده، لازم است که از باز بودن دمپر هوا اطمینان پیدا کرد. زیرا بستن دمپر هوا خطرناک است و می تواند باعث آتش سوزی شود.

جریان مداوم هوای بی کیفیت باعث بروز سردرد، سرگیجه و خستگی می شود. بنابراین برای این که هوای سالم و باکیفیت استنشاق کنید لازم است که موتور دمپرهای باکیفیت و متناسب با مکان مورد استفاده را از یک مرجع معتبر خریداری نمایید. مجموعه دماتجهیز جهت سهولت شما مشتریان عزیز، امکان فروش اقساطی را فراهم نموده است. شما می توانید جهت خرید اقساطی موتور دمپر به صفحه خرید اقساطی مراجعه نمایید. با قابلیت عملکرد تدریجی برای مصرف روی دمپرهایی که لازم است در هنگام قطع برق موتور به حالت صفر اولیه برگردد و نیز روی دمپرهایی که دو موتور دمپر روی یک شافت نصب و عمل می نمایند.

دماسنج سه کاناله testo 735-1

این دسته از دمپر ها که براساس فرمان الکتریکی وارد شده قابلیت باز و بسته شدن تدریجی در بازه زمانی خاص را دارند. بطور کلی از این دستگاه جهت تنظیم جریان ورودی و خروجی هوا استفاده میگردد. استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی صنعتیان فقط برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. این یک ایده کلی از اتاق هایی که سرویس می دهد به شما می دهد. سپس، دمپر را روی هر مجرا یکی یکی ببندید و بررسی کنید که کدام اتاق ها تحت تاثیر قرار گرفته اند.

بلبرینگ تهران صنعت

موتور دمپر هانیول مدل Ms8120A1007 ، موتور الکتریکی قطع و وصلی با فنر برگشت تغذیه 24 Vac گشتاور 20 N.m جهت دمپرهای دستگاه هواساز ، نام تجاری این مدل هانیول است و کشور سازنده آن مکزیک است . موتور دمپر فنر برگشت به وسیله جریان برق باز میشوند و در صورت قطع برق به وسیله نیروی فنر بسته میشوند. موارد استفاده این مدل موتورها برای دمپر مقابل دیزل ژنراتورها،هواسازها،دمپرهای کنترل دود و پروژه های صنعتی می باشد. موتور دمپر زیمنس دمپر موتور برقی زیمنس موتور دمپر تدریجی زیمنس فایر دمپر زیمنس موتور دمپر حریق زیمنس موتور دود زیمنس نمایندگی فروش …

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار