معرفی دزدگیر هوشمند خانگی کلید سازی شبانه روزی تهران کلید-امن باش

با توجه به این موضوع ما این مقاله از دژین را به معرفی انواع دزدگیر هوشمند اختضاص داه‌ایم. از مزایای ویژه استفاده از این سیستم امنیتی در خانه کاهش میزان دزدی و سرقت سارقان است، به این دلیل که سارقان به محض اطلاع از وجود دزدگیر هوشمند تمایلی به ایجاد دردسر برای خود ندارند و سعی می کنند اولویت شان منازلی با امن باش ریسک کمتر باشد. از دیگر مزایای این سیستم این است که شخص مورد نظر میتواند دوربین های منزل خود را به راحتی بر روی تلفن همراه یا تلویزیون خود تنظیم کرده و بدین صورت کنترل منزل خود را از فاصله دور به دست گرفته و همینطور دزدگیر را به همین شیوه فعال یا غیر فعال سازد . هم چنین قابلیت تشخیص و اعلام شکستگی شیشه منزل از دیگر امکانات پرشمار دزدگیر هوشمند به شمار می رود . بسیاری از کسانی که دزدگیرهای قدیمی بدون تلفن کننده ویا تلفن کننده خط ثابت دارند میخواهند بدانند که آیا ممکن است دستگاه خود را مجهز به تلفن کننده سیم کارتی کنند تا از امکانات آن مانند دریافت و ارسال پیامک و نرم افزار موبایل استفاده کنند.

معرفی دزدگیر اماکن سیمکارتی Onsmart

تعداد سرقت از منزل ۲۸۷ هزار مورد در سال ۱۳۹۷ بود که نسبت به سال قبل از آن ۴۱ درصد افزایش یافت و در سال‌های ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ نیز روند صعودی داشته است. بر‌طبق گزارش‌ها و با توجه به چنین آماری، سیستم‌های دزدگیر اولین چیزی است که به ذهن انسان خطور می‌کند. یکی از قابلیت­‌های مهم این محصول، امکان تماس با دستگاه جهت شروع شنود محیط کار است. این دزدگیر هوشمند تا شعاع بیش از 100 متر را تحت پوشش قرار داده و کنترل می­‌نماید. حسگر ورود و خروج یک مدار بسته ایجاد می‌کند و نقطه‌ی مشخصی را به عنوان ورود در نظر می‌گیرد.

پنل دزدگیر هوشمند مکسرون MX-BA-PAN-01

اگر قصد تجهیز محل کار یا سکونت خود به دزدگیر هوشمند دارید، این بسته کامل را پیشنهاد میکنیم. با توجه باینکه کلیه تجهیزات این دزدگیر هوشمند بصورت بیسم هستند ، نیاز به هیچگونه سیم کشی ندارید . کافی است سیم کارت را داخل آن قرار داده و به راحتی با استفاده از اپ موبایل آن را به شبکه وای فای متصل کنید. شما در زمانی کمتر از ۱۵ دقیقه میتوانید این سیستم را نصب و راه اندازی کنید. با توجه باینکه دستگاه مرکزی این دزدگیر دارای باطری میباشد نگران قطع برق نخواهید بود و حتی در خارج از منزل پیام مربوط به قطع و وصل برق را دریافت خواهید کرد. بسته این دزدگیر شامل کلیه ملزومات از قبیل آژیر داخلی ، حسگر حرکتی ، حسگر درب و پنجره و ریموت کنترل است و در صورت نیاز به حسگرهای بیشتر میتوانید ازفروشگاهما تهیه فرمایید.

  • این سنسور ها دو قسمت دارند، یکی به پنجره ها و درها و دیگری به چارچوب وصل می شود و با استفاده از آهنربا‌، باز بودن یا بسته بودن در یا پنجره را به ما اطلاع می‌دهد.
  • و این مسئله باعث افزایش آمار ۱۱ درصدی سرقت از منازل در سال گذشته بوده است.
  • کاربر می تواند با اتصال دزدگیر هوشمند به اینترنت، وارد کردن سیمکارت و حتی در بعضی از مدل ها اتصال به خط ثابت شهری از امکانات فوق به طور کامل استفاده کند.
  • دوربین های تشخیص حرکت و لامپ های اتوماتیک و سنسورهای مورد استفاده در دزدگیرهای منازل معمولاً از فناوری مادون قرمز یا PIR استفاده می کنند.
  کره جنوبی نفوذ پهپادهای کره شمالی را غیرقابل قبول خواند

اما زمانی که راجع به هوشمندسازی منزل یا خانه هوشمند صحبت می‌کنیم، منظور چیزی فراتر از موارد گفته شده می‌باشد. دزدگیرها تنوع بالایی دارند اما ساز و کار اکثر آنها یکسان است و عملکردی مشابه با یکدیگر دارند. این مجموعه معمولا از سنسورهای دقیق برای تشخیص ورود و خروج غیر مجاز به همراه با آژیر ساخته شده است.

معرفی دزدگیر هوشمند خانگی کلید سازی شبانه روزی تهران کلید-امن باش

یکی از دلایل هشدارهای دروغین، وجود حیوانات خانگی می باشد، اگر سیستم دزدگیر اماکن دارای چشمه‌های حرکتی است و شما حیوانات خانگی دارید، مطمئن باشید که دچار هشدارهای بی دلیل می شوید، زیرا اینگونه سنسورها به حرکت هر چیزی در مقابل لنز خود حساس هستند. برای جلوگیری از این اتفاق شما می توانید از سنسورهای وزنی استفاده کنید، که روش کار آن بر اساس وزن موجودات طراحی شده است، و اجسامی با وزن بالای ۱۵ کیلو را تشخیص می دهد، و قادر به تشخیص حیوانات خانگی با وزن پایین ۱۵ کیلوگرم نیست. نصب و استفاده می شوند تا در صورت ورود سارق متصدی بتواند به راحتی و بدون جلب توجه سارق سیگنال فعال سازی آلارم برای دزدگیر اماکن ارسال شود تا از سرقت جلوگیری شود.

دزدگیر اماکن به عنوان یکی از مهمترین محصولات حفاظتی در ساختمان کارکرد بسیار ساده ای دارد و با تشخیص تردد های غیر مجاز، با اعلام آن شما را آگاه می کند. این اعلام می تواند به صورت آژیر بلند و همگانی باشد، به علاوه اینکه می تواند با استفاده از دستگاه تلفن کننده به گوشی تلفن شما خبر دهد. این مجموعه می تواند چند رله خروجی آزاد را هم در اختیار شما بگذارد تا با اتصال آن به سیستم روشنایی یا گرمایش منزل، از راه دور هم آن ها را فعال یا غیر فعال کنید. در حالی که یک مهاجم خانه نمی تواند سیم های دزدگیر منزل را قطع کند تا یک سیستم هشدار بی سیم را غیرفعال کند، که به موجب آن یک دزد می تواند از طریق پنجره یا در به خانه شما کند و سیستم امنیتی شما را قبل از آن “در هم بکوبد”. چشم خطی دزدگیر اماکن یک جفت سنسور (فرستنده و گیرنده) مادون قرمز نامرئی است که دو طرف دیوار ها، ورودی و هر حائلی که مد نظر مالکین باشد نصب میشود و لحظه ورود غیر مجاز اشعه بین دو سنسور قطع شده و رله خروجی سنسور، فرمان آلارم و شماره گیری اتوماتیک رابه دستگاه مرکزی اعلام سرقت صادر میکنند.

  ژاپن خواستار بازسازی نظم نوین جهانی برای مقابله با رژیم های مستبد شد

سنسور آتش سوزی هوشمند آژاکس

فایواستار یکی از برندهای خوب و معتبر در زمینه دزدگیراماکن است که توانسته نظرمشتریان خود را به خوبی جلب کند.دزدگیر اماکن فایواستارهم مانند برندهای دیگر محصولات متنوعی در دزدگیر دارد. با داشتن صفحه نمایش LCD امکان مشاهده شماره تلفن های وارده شده بر روی سیستم جهت کنترل صحیح بودن آنها فراهم شده است. صد‌ها هزار بازی ایرانی و خارجی دیتادار یا بدون دیتا را با ترافیک نیم‌بها نصب کنید و به سادگی خرید درون‌ برنامه‌ای انجام دهید. بازار مجهز به سپر امنیت است که برنامه‌ها را توسط آنتی ویروس‌ها بررسی کرده و به محض شناسایی برنامه‌ی مخرب، به کاربر اعلام می‌کند که آن برنامه را از دستگاه خود پاک کند. به علاوه برای ایجاد آسودگی خاطر بیشتر در زمانی که به اینترنت دسترسی ندارید ، در صورت وجود هرگونه خطر سرقت از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد. در دنیای مدرن امروز آمار جرم و جنایت به صورت تصاعدی در حال بالا رفتن است.

وقتی که یک جسم گرم مانند انسان یا یک موجود زنده از جلوی سنسور عبور می کند، میزان نور دریافتی یکی از دو بخش سنسور را ابتدا تغییر می دهد، و سنسور در خروجی یک سطح مثبت ایجاد می کند. زمانی هم که جسم از جلوی سنسور عبور کرد، شرایط به حالت قبل بازگشت کرده و در خروجی سنسور یک سطح منفی ایجاد می گردد. بدلیل استفاده ازاین نوع چشمی ها درمحیط های باز و درمجاورت عوامل جوی بصورت دوره ای و مداوم باید عدسی بیم ها را ازلحاظ ظاهری و فیزیکی بررسی کرد.

  Yoyo (batboy) by Brett Crawford x ToyQube

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار