مزایای صرافی کوینکس Coinex برای ایرانیان ایران ریچ

همچنین ، کوینکس با ذخیره سازی آنها در کیف پول های سردخانه ، حداکثر حفاظت را از سرمایه های مشتریان خود تضمین می کند. در عرض چند دقیقه ، باید کد احراز هویت را از طریق ایمیل از تیم کوینکس دریافت کنید. آن کد را در قسمت “کد تأیید ایمیل” وارد کنید و پس از موافقت با شرایط برای پایان کار ایجاد حساب خود ، روی دکمه “ثبت نام” کلیک کنید. احراز هویت با پاسپورت ایرانی در صرافی های خارجی به مثابه بسته شدن حساب شما می باشد. پس احتمال از دست رفتن سرمایه کاربران در این صرافی‌ها وجود دارد. توصیه می‌شود از این صرافی‌ها با احراز هویت ایرانی استفاده نکنید.

تعداد ارزهای صرافی Coinex؟

هزینه برای معاملات صرافی کوینکس Coinex طبق میانگین جهانی در نظر گرفته شده و تا میزان 0.2 درصد در نظر گرفته می شود. کاربرانی که برای ورود به صفحه کاربری، روش دو مرحله ای را فعال کرده باشند، باید از برنامه کد تائید بگیرند و آن کد را در اینجا درج کنند. این مرحله برای حساب کاربرانی که ورود بوسیله دو مرحله را انتخاب نکرده باشند، از امنیت کمتری برخوردار است و فاقد این مرحله هستند. یکی از مزایای فعالیت در صرافی کوینکس این است که معامله گران می توانند از ، که کیف پولی مطمئن است استفاده کنند.

  • این روش به این صورت عمل می کند که پس از ثبت سفارش خودتان می توانید با اولین سفارش در لیست خرید مبادله را انجام دهید.
  • صرافی CoinEx از زیرساخت امنیتی بی‌عیب و نقص برخوردار است چرا که احراز هویت دو مرحله‌ای دارد.
  • قبل از ثبت درخواست برداشت ، کاربران باید اطمینان حاصل کنند که مقدار آنها از حداقل مقدار برداشت بیشتر است.
  • بعد از آپلود عکس کارت شناسایی خود، نوبت به ارسال تصویر خود می‌باشد.

لازم به ذکر است آدرس این صرافی هم اکنون فیلتر است و برای استفاده از خدمات کوینکس لازم است حتما از یک VPN با آی‌پی ثابت این سایت استفاده کنید. دارید، لطفاً ایمیل و شماره موبایل خود را وارد کنید، کارشناسان آموزش تالاربورس با شما تماس خواهند گرفت. پس از وارد کردن کد، به شما یک QR CODE نشان داده می‌شود که در زیر آن یک کد 32 رقمی نوشته شده است. در این مرحله شما باید برنامه Google Authenticator را در گوشی خود دانلود کنید و با اسکن این QR CODE یا وارد کردن کد 32 رقمی، حساب خود را در خود را با برنامه Google Authenticator سینک (متصل) کنید. به‌عبارتی می‌توان گفت که صرافی Coinex بهشت معامله‌گران کشورهای تحریم شده دنیا است. اما این‌که تا چه زمانی درهای این بهشت برای ایرانی‌ها باز است، کسی نمی‌داند.

تعداد زیادی از مبادلات سکه که از هنگ کنگ هستند، وجود دارند. هنگ کنگ به نوعی مکه معاملات ارزهای رمزنگاری محسوب می‌شود. اگر بخواهیم لیستی از چند رقبای این صرافی بدهیم، نام Binance, Bit-Z وKuCoin در این لیست خواهد بود. یکی از نکات جالب درباره کوینکس اینه که با توجه به قوانین خاص این اکسچنجر، شما میتونید بدونن اینکه احراز هویت کنید و شما رو بشناسه تا سقف 10هزار دلار واریز و برداشت داشته باشید.

صرافی کوینکس کجاست

صرافی کوینکس تا زمان نوشتن این مقاله مشکلی نداشته است و تا به الان امن بوده است. این صرافی از تعداد بسیار زیادی جفت ارز پشتیبانی می کند و طراحی آن طوری است که می تواند، هزاران تراکنش را در ثانیه پردازش کند. سرعت پردازش تراکنش ها در صرافی کوینکس از سرعت متوسط جهانی بالاتر است. همانطور که گفته شد این صرافی در پشت خود یکی از بزرگترین و بهترین استخر های استخراج بیت کوین که نام آن ViaBTC است دارد.

  • در قسمت بالا و در کنار تنظیمات امنیتی Security Settings روی گزینه Disable Your Account کلیک کنید.
  • صرافی کوینکس معاملات سریع و قابل اعتمادی که معمولا در عرض چند دقیقه انجام می شوند را نشان می دهد.
  • خرید و فروش در صرافی کوینکس توسط این جفت ارزها امکان پذیر است.
  • به بالای صفحه برمیگردیم تا در رابطه با قسمت های مختلف در تب بالای صفحه صحبت کنیم .

مزایای صرافی کوینکس Coinex برای ایرانیان ایران ریچ

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار