مروری بر افسانه‌های مارول مردان ایکس، امگا کوئنتین کوایر (1012 سری Ch’od)

کوئنتین کوایر احتمالاً شخصیت مورد علاقه من در کتاب های مصور برای اولین بار در هزاره جدید است، بنابراین من از دیدن نام جوان سرکش ساخته گرانت موریسون در لیست های شایعه شده شخصیت های افسانه های مردان ایکس در سال گذشته بیش از کمی هیجان زده بودم. . میزبان آینده فینیکس و جهش یافته در سطح امگا در طول سال ها شهرت و محبوبیت زیادی به دست آورده است و زمان برای اولین اکشن فیگور او به نظر رسیده است. با این حال، طراحی این فیگور Marvel Legends Kid Omega… احتمالاً آن چیزی نبوده که بسیاری از طرفداران QQ در ذهن داشتند. اما اگر در حال ساخت Ch’od BAF هستید، با این وجود به Kid Omega نیاز خواهید داشت. پس بیایید نگاهی به اولین چهره پانک مو صورتی بیندازیم…

بررسی فیگور Quentin Quire Legends Marvel با سایکیک شاتگان

با توجه به تعداد زیادی از شخصیت‌ها و لباس‌هایی که در دو دهه گذشته به شکل اسباب‌بازی ثبت شده‌اند، برای من تقریباً تکان‌دهنده است که شخصیت مردان ایکس به اندازه کوئنتین کوایر هرگز اسباب‌بازی نداشته است (علاوه بر هیروکلیکس کوچک). .

بهترین حدس من این است که «لباس‌های» کوئنتین در طول سال‌ها (معمولاً فقط لباس‌های خیابانی از جمله تی‌شرت و شورت) به اندازه کافی «بازی‌بازی» به نظر نمی‌رسند تا در خرده‌فروشی انبوه قرار بگیرند.

X-Men Legends Kid Omega Box Front 2023 Hasbro

اما Kid Omega سرانجام به عنوان بخشی از سری کتاب های مصور کنونی X-Force بنجامین پرسی (یک لذت گناهکارانه برای من، که دیوانه کننده ترین و شیطانی ترین اجرای Beast را به نمایش می گذارد) لباس ابرقهرمانی را به طور کامل تغییر داد، و به همین دلیل ما اکنون هستیم. توانسته از این فیگور اکشن 6 اینچی انبوه او لذت ببرد.

  واکنش چین به سفر دبیرکل ناتو به شرق آسیا/ پکن: ناتو پا از گلیم خود فراتر گذاشته است

Marvel Legends X-Men Kid Omega Box برگشت

مانند بقیه سری Ch’od، Kid Omega بسته بندی جعبه مقوایی بدون پنجره را دریافت می کند. برای کلکسیونرهای بسته بندی شده اجابت می کند، اما تا زمانی که بسته بندی بدون پلاستیک در زمستان از بین برود، همین است.

جعبه گشایی X-Men Quentin Quire Kid Omega Action Figur با Ch'od BAF Torso

خود کوئنتین کوایر در یک کاغذ سفید که اکنون آشناست، همراه با یک کیسه کاغذی سفید کوچک از لوازم جانبی و یک کیسه بزرگ از بدنه/تنه‌ی چود بیلد-آفیگور می‌آید. به طور کلی بزرگ‌ترین قسمت BAF با کوچک‌ترین یا نامطلوب‌ترین فیگور در یک موج همراه است، بنابراین شاید هاسبرو این بچه امگا را «خطرناک‌ترین» شخصیت در این دسته می‌داند (واقعاً ممکن است باشد).

Quentin Quire Figur and Accessories Hasbro 2023

امکانات اضافی شامل یک تفنگ ساچمه ای روان صورتی شفاف (نوعی از سلاح های QQ که اغلب در کمیک ها استفاده می شود) و یک جفت مشت قابل تعویض است. مشت‌ها کمی ناخوشایند به نظر می‌رسند، زیرا وونتین به دور از یک جنگجوی نزاع/مشت‌زن است، اما من همیشه ترجیح می‌دهم دست‌های اضافی داشته باشم. (از QQ با قطعه افکت از آن عکس گرفتم شکل Dark Phoenix را که ماه گذشته بررسی کردم، اما توجه داشته باشید که شامل نمی شود.)

Marvel Legends Quentin Quire با اثر Phoenix Piece

خود اکشن فیگور بسیار کسل کننده است. بدنه بیش از 90% از پلاستیک سیاه رنگ نشده، با اندکی آستر صورتی و نماد امگا روی سینه است. من این لباس را زمانی که یک سال پیش عرضه شد دوست نداشتم و الان هم آن را دوست ندارم. دهانه V شکل زیر گردن او فقط صاف و به رنگ گوشت رنگ شده است که در این مورد کاملاً آشکار و ارزان است.

  افزایش همکاری کره جنوبی و عربستان در حوزه انرژی

کلوزآپ از X-Men Legends Kid Omega Quire Head

البته، جایی که QQ واقعاً می درخشد، شخصیت نه دقیقاً درخشان او است. متأسفانه، اثر کمی از آن در این پرتره مشهود است، زیرا Kid Omega بی‌رحمانه‌ترین حالتی را که می‌توان تصور کرد، نشان می‌دهد. اگر تا به حال چهره ای وجود داشته است که نیاز به کمی تمسخر نگرشی داشته باشد، این یکی است. مانند بدن، صورت نیز خسته کننده می شود.

پشت فیگور شش اینچی هاسبرو کوئنتین کوایر گرانت موریسون

موهای صورتی مشخص (رنگ موی مورد علاقه من نیز) همراه با عینک های روانی که در X-Force پرسی نشات گرفته اند، وجود دارد. قاب‌های شیشه‌ای صورتی شفاف تقریباً به همان اندازه که می‌توانستند توسط Hasbro رندر شده‌اند، اما من ظاهر و مفهوم آن‌ها را ذاتاً نامطلوب می‌دانم.

Marvel Legends X-Force Kid Omega Figur Holding Psychic Shotgun

تفنگ ساچمه ای صورتی شفاف باید یک اکسسوری برجسته باشد، اما ژست گرفتن از کوئنتین با آن چالش برانگیز است، زیرا هاسبرو دستانش را با انگشتان ماشه باز نکرده است. یک انتخاب واقعاً عجیب که پتانسیل ژست را محدود می کند.

Kid Omega Quentin Quire Action Figur Review

از طرفی، بدن خود مطابق با استانداردهای مدرن فن بیان است و دامنه حرکتی بسیار خوبی در همه جا دارد، حتی اگر کید امگا دقیقاً یک نینجا نباشد که بتواند از تمام نکات استفاده کند. طرح کامل بیان شامل:

-گردن و شانه های لولای توپ
– شانه های چرخان پروانه
– باسن مفصلی و بالاتنه
– زانوها و آرنج‌های دو لولای کمتر
– دوسر چرخان، ران و ساق پا
– مچ های چرخشی لولا
-پاهای لولایی با راکر مچ پا

شخصیت X-Men Marvel Legends Quentin Quire Toy Figur را مرور کنید

بدن لاغر برای کوئنتین متورم می شود، و اگر او از آن نوع شخصیت هایی بود که در ژست های مبارزه تن به تن ورزشی قرار می گرفت، قطعاً می توانست. چند اثر روانی دیگر برای استفاده از تمام بیان واقعاً قدردانی می شد.

  با این حال وبلاگ دیگری از جنگ ستارگان

Marvel Legends X-Force Kid Omega با ولورین 6" ارقام

به طور کلی: این تقریباً یک «+» از من دریافت نکرد که یکی از شخصیت‌های مورد علاقه‌ام است، اما فراتر از انتخاب شخصیت، X-Men Marvel Legends Kid Omega تقریباً تا حد ممکن ابتدایی و متوسط ​​است. هیچ یک از نگرش های سرکش و فروتنانه کوئنتین با پرتره بی بیان به تصویر کشیده نمی شود، تفنگ روانی را نمی توان با دست های بدون ماشه به درستی نگه داشت، و لباس مدرن X-Force نگاهی به QQ است که برای بسیاری از افراد غیرقابل تشخیص است. شخصیت را بشناسید

منبع: http://marveltoynews.com/x-men-marvel-legends-kid-omega-quentin-quire-review-1012-chod-series/

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با