لواشک “Lil Zook” اثر MARLY McFLY

و از ضربه محکم و ناگهانی بر روی او اینستا، “لیل زوک” یک “بهترین” دارد، و فکر می کند که یک کلکسیون همراه، هللا را سرگرم کننده می کند! توصیه می کنم به اینستاس متصل بمانید @thecollaboratoryinc + @marly_mcfly87 برای هر گونه به روز رسانی (در دسترس بودن) …!

TOYNES TOYSREVIL "لیل زوک" پلاس از MARLY McFLY 05منبع: http://toysrevil.blogspot.com/2023/05/lil-zook-plush-by-marly-mcfly.html

«لیل زوک» از طریق کارت‌های تجاری و پوشاک، در راس هنرهای تجسمی، سر و صدای زیادی به دست آورده است، و آخرین تجسم او یک چهره شیک به اندازه 12 اینچ است. این مخمل خواب پلی استر (و چاشنی) با جزئیات گلدوزی شده قابل کلکسیونی است که به تازگی معرفی شده است جشنواره UNBOXED NTWRK، و اکنون در دسترس است thentwrk.app. همراه با گواهی اصالت امضا شده تا پایان موجودی موجود است.

TOYNES TOYSREVIL "لیل زوک" پلاس از MARLY McFLY 04

معرفی “Lil Zook” اثر MARLY McFLY، با این Zook پیر شده (که قبلا دیده شده بود و به عنوان یک اسباب بازی طراح VINYL منتشر شد)، اکنون PLUSH ساخته شده است!

TOYNES TOYSREVIL "لیل زوک" پلاس از MARLY McFLY 02
TOYNES TOYSREVIL "لیل زوک" پلاس از MARLY McFLY 01

“زوک یک خرابکار هنر خیابانی است که از چسب چشم و آدامس حباب خود برای انسان سازی بزرگتر از افسانه ها و نمادهای زندگی استفاده می کند. او بازیگوشی عجیبی را به مجموعه ای از چهره های هنر و فرهنگ پاپ از مارتی مک فلای تا باسکیا، مایکل جردن تا پرنسس لیا می آورد. “

TOYNES TOYSREVIL "لیل زوک" پلاس از MARLY McFLY 03