قانون سه

یکی یک آیتم است، دو یک عبارت است، اما سه عدد جادویی برای یک مجموعه است. تا زمانی که به سه نفر نرسید، مجموعه ای ندارید. من با این مانترا زندگی می‌کنم و نفس می‌کشم، حتی اگر این بدان معنا باشد که باید قوانین را کمی در اینجا و آنجا تغییر دهم تا نگه داشتن جهش یافته‌های پلاستیکی خاص را توجیه کنم.

راه اندازی یک مجموعه ساده است اگر ذهنیتی برای آن داشته باشید. وقتی برای چند ماه در Value Village به دیوار کیف می‌کوبید و در نهایت سومین اسباب‌بازی اسلایم خود را برمی‌دارید، مجموعه کوچکی را انتخاب کرده‌اید که ارزش اشتراک‌گذاری با جهان را دارد.

کیوریشن کلمه کلیدی است. من مجموعه های التقاطی را دوست دارم، اشتباه نکنید، اما وقتی کسی سه یا چند چیز را کنار هم قرار می دهد که فکرش را نمی کنید، مغناطیسی است، باید چند بار نگاه کنید و فکر کنید که چگونه می توانید این کار را با دستگاه خود انجام دهید. مجموعه خود حداقل من این کار را می کنم.

قوانین مجموعه شما چیست؟ در زیر نظر دهید، تا بتوانم چیزهای جدیدی داشته باشم که در مورد آنها عجیب باشم.

منبع: https://thenostalgicbasement.blogspot.com/2023/01/the-rule-of-three.html

این قانون اصلی من برای مجموعه من است، بیشتر یک وسواس یا خرافات است. به عنوان مثال، من اخیراً با یک شخصیت Captain Planet روبرو شدم و قبلاً Duke Nukem را داشتم. حالا من به یک دوست برای Kwame نیاز دارم که در واقع در یک بسته دوگانه با Ma-Ti رنگ آمیزی شده است. ببینید که عالی بود، 3 مورد. اما فکر می‌کنم یک شرور دیگر یا کاپیتان سیاره را ترجیح می‌دهم، که همیشه در فروشگاه‌ها و نمایش‌ها از کنارش می‌گذرم، زیرا می‌دانم که در یک فروش گاراژ یکی را با قیمت 25 سنت پیدا می‌کنم. ممکن است برای کسی غیر از من منطقی نباشد، اما این مجموعه من است، بنابراین قانون من است.