عکس‌های تبلیغاتی و پیش‌سفارش‌های Marvel Legends Squadron Supreme Nighthawk and Blur

ما می دانستیم که دو بسته Marvel Legends Nighthawk و Blur در حال آمدن است، اما اکنون آنها اینجا هستند، در یک لحظه! بیرون از سایه ظاهر می شود، مانند … صبر کنید …

چندین گزینه برای پیش‌سفارش این مجموعه وجود دارد، مانند BigBadToyStore یا سرگرمی زمین، GameStop و هاسبرو پالس.

با Hasbro Marvel Legends Marvel’s Nighthawk و Marvel’s Blur، هیجان و شگفتی دنیای مارول را به مجموعه خود بیاورید! این بسته 2 اکشن کمیک های مارول در مقیاس 6 اینچی کلکسیونی طراحی شده است تا شبیه شخصیت های کمیک Marvel’s Squadron Supreme باشد. این فیگورهای Marvel Legends به طور کامل با طراحی ممتاز و سرها، بازوها و پاهای قابل حمل طراحی شده اند. مجموعه اکشن فیگور مارول با 7 لوازم جانبی شامل دست های جایگزین برای هر شخصیت و سلاح های الهام گرفته از شخصیت برای Marvel’s Nighthawk ارائه می شود. مقیاس 6 اینچی اکشن فیگورهای مارول Hasbro Marvel آنها را برای ژست گرفتن و نمایش در مجموعه های طرفداران عالی می کند.

شامل 2 عدد فیگور و 7 عدد لوازم جانبی

  • SQUADRON SUPREME -Inspired MULTIPACK: این اکشن فیگور Nighthawk مارول و اکشن فیگور Blur Marvel از کمیک های مارول الهام گرفته شده است. Set به هر مجموعه ای از اکشن فیگورهای Marvel Legends افزوده می شود
  • طراحی و دکو ممتاز: طرفداران و کلکسیونرها می توانند این اکشن فیگورهای ممتاز 6 اینچی مارول (15 سانتی متر) را با طراحی و دکو الهام گرفته از کمیک در مجموعه خود به نمایش بگذارند.
  • لوازم جانبی الهام گرفته از کمیک های MARVEL: این بسته 2 اکشن فیگور کلکسیونی Hasbro Marvel Legends با 7 لوازم جانبی شامل دست های جایگزین و لوازم جانبی سلاح ارائه می شود.
  • NIGHTHAWK AND BLUR: Nighthawk بلند پرواز و Blur بسیار سریع با یکدیگر و Squadron Supreme متحد می شوند تا از زمین خود دفاع کنند.
  G.I. Joe Classified Arctic B.A.T.

منبع: http://thefwoosh.com/2023/06/hasbro-marvel-legends-squadron-supreme-nighthawk-and-blur-promo-pics-and-pre-orders/