طراحی دکوراسیون داخلی طلا فروشی : وقتی جواهرات شگفت زده تان خواهند کرد - اسباب بازی رنگین کمان

طراحی دکوراسیون داخلی طلا فروشی : وقتی جواهرات شگفت زده تان خواهند کرد

اینکه قرار است طلا و جواهرات به صورت پلکانی چیدمان شود و یا از ستون بندی های عمودی استفاده شود اهمیت زیادی دارد! طراحی ویترین شیک و مدرن و هم چینش جواهرات در ویترین در جذب مشتری بسیار تاثیر گذار است. البته ما هم معتقد هستیم که ویترین پادشاه مغازه است و همیشه مهمترین بخش محسوب می شود. یکی دیگر از عوامل مهم که نقش مهمی در طراحی داخلی مغازهها به همراه دارد، سقف مغازه است. پیشنهاد می کنیم با ورود به بخش “نمونه کارهای ما” در منوی سایت، سایر نمونه کارهای طراحی داخلی و بازسازی شرکت آیریا را بررسی و مشاهده بفرمایید. بازسازی و اجرای طراحی داخلی منزل تریبلکس در خیابان منظریه تهران.

رئیسپلیس آگاهی پایتخت، در مورد این پرونده گفت: این مرد طلافروش با انگیزه فرار از پرداخت بدهی نقشه سرقت از طلافروشی خود را طراحی کرد اما در نهایت با انجام تحقیقات پلیسی و دستگیری همدستانش، او نیز مجبور به اعتراف و افشای حقیقت شد. روز گذشته این مرد طلافروش و دو سارق مسلح قلابی در محل وقوع جرم آورده شدند و یکی از مالباختگان ادعا کرد حتی این طلافروش طلایی با عیار پایین را به جای طلبش به او داده است، رئیسپلیس آگاهی تهران گفت قطعا این موضوع نیز بررسی خواهد شد و به این جرم صاحب مغازه هم رسیدگی خواهد شد. در زمینه کفوش مراکز تجاری، انتخاب های متعددی وجود دارد از سنگ و سرامیک گرفته تا کفپوش های مدرن نظیر پارکت لمینت را می توان در این مکان نصب کرد. تیم NDK در ابتدا نیازهای کارفرما را می شنود تا متوجه سطح امنیت مورد نیاز برای بازسازی مغازه شود و در این راستا یک سری طرح های پیشنهادی را به مغازه دار می دهد. در این راستا نیاز به بازسازی مغازه سرقفلی دارید.

بنابراین باید رنگی را برای ویترین انتخاب نمود که موجب جلوه نمودن بیشتر طلا و جواهرات شود. مطمئنا افراد با طیف وسیعی از فرهنگها مشتری شما هستند، بنابراین وجود چنین مکانی برای راحتی آنها، شما و فروشگاهتان را در ذهن آنها ثبت کند. طلا فروشی ها از آن دسته مراکز مهم هستند که باید به راحتی و نیاز مشتریان توجه کنند و در طراحی دکوراسیون با این همه طرح و مدل یکی از مهم ترین نکاتی که باید به آن توجه شود هماهنگی بین رنگ ها و دکور است. مغازه یا فروشگاههای طلا فروشی به عنوان یکی از لوکسترین و جذابترین مکانها در مراکز تجاری و یا بازار شناخته میشوند.

طراحی دکوراسیون داخلی مغازه طلا فروشی به عنوان یکی ار شیک ترین و لوکس ترین مراکز تجاری و یا بازار شناخته شده است. انتخاب مصالح مورد استفاده در پروژه بازسازی و طراحی داخلی لابی مجتمع مسکونی در سعادت آباد تهران بعلت پر رفت و آمد بودن آن بسیار حائز اهمیت بوده است. پس از تشکیل پرونده و تحقیقات مقدماتی توسط مأموران کلانتری، نتیجه تحقیقات برای اخذ دستور قضائی به دادسرای ناحیه ٣۴ فرستاده شد و بازپرس با توجه به اهمیت موضوع، ادامه تحقیقات پلیسی برای شناسایی و دستگیری سارقان مسلح را به کارآگاهان اداره اول پلیس آگاهی تهران بزرگ سپرد.

  توقف صادرات ۲ نوع تراشه کامپیوتری به چین از سوی آمریکا

بازسازی مغازه قدیمی رستوران باید به شکلی باشد که مشتریان فضای مناسبی برای رفت و آمد و نشستن داشته باشند اما برای اجرای بازسازی مغازه سرقفلی لوازم التحریر نیاز است که مشتری بتواند دسترسی درستی به همه اجناس داخل مغازه داشته باشد و همه این موارد قابل قبول است. بازی با رنگ ها به نوبه خود یکی از بهترین استراتژی بازسازی مغازه قدیمی است. هزینه بازسازی مغازه قدیمی بر اساس آنچه که قرار است برای دیوارپوش و کفپوش اجرا شود ارزیابی می شود. مثلاً اجرای کاغذ دیواری های سه بعدی یکی از بهترین ایده هایی است که هم قیمت ارزانی دارد و هم از نظر کیفیت در شرایط خوبی قرار گرفته است. برای اجرای کف مغازه از سرامیک های قطع بزرگ اسلب 1.5 در 1.5 ( سِمی پولیش ) انجام دادیم. دقت کنید که اگر قرار است بهترین دکور مغازه پوشاک را داشته باشید رنگ هایی که برای کف و سقف و دیوار استفاده می شود باید حالت خنثی داشته باشد چون لباس ها خود رنگ بندی های مختلفی دارند و نباید مشتری با دنیای شلوغی از رنگ ها مواجه شود. از سایر فروشگاه های جواهرات دیدن کنید و به هر نوع طرح کف و یا سایر ویژگی هایی که به نظر شماخوب می رسد، دقت کنید.

درحالیکه تحقیقات برای شناسایی سارقان مسلح ادامه داشت، تعدادی از افرادی که بهعنوان سرمایهگذار با مرد طلافروش با او همکاری میکردند و پول خود را در اختیار او قرار داده بودند، به پلیس مراجعه کردند و گفتند که افرادی در تماس با آنها مدعی شدهاند که طلاهای مسروقه را در اختیار دارند و حاضر هستند در ازای مبلغی کمتر از ارزش واقعی از آبکردن آنها منصرف شوند و طلاها را به آنها تحویل دهند. امروزه این شیشه ها به خصوص برای ساخت جعبه های شیشه ای نگهداری جواهرات، به میزان بسیار زیادی مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته اند زیرا صاحبان مغازه در مواقع لزوم می توانند شیشه ها را کدر کنند تا جواهرات درون آن مشخص نباشند و در این صورت انگیزه ای برای هجوم سارقان وجود نخواهد داشت. از این رو باید در محل قرار دادن پیشخوان طلا فروشی و همچنین استفاده از مصالح مناسب نظیر کرکره های اتوماتیک، درب های ضدسرقت و … همچنین با توجه به برخورداری فضا از نور طبیعی مناسب از گیاهان طبیعی استفاده کردیم. آینه کاری می تواند تلالو و زرق و برق فضا را تقویت کند. به خودی خود زیبایی هر بیننده رو به خود جلب کند.

  ژاپن، کنسول روسیه را اخراج می‌کند

گاه نیاز است که مغازه از نظر ابعاد مورد بررسی قرار بگیرد و البته که باید دقت لازم در خصوص متریال به کار رفته در بخش ویترین ها داشت. چون طبق نقشه قبلی قرار بوده برای صحنهسازی در کیفهای دستی پارچه و روزنامه بریزند و بعد مقداری طلا به آنها بدهد اما او طلا را به آنها نداده است و برای همین همدستانش با ما تماس گرفتند. ویترینها شفافیت کافی داشته باشد که زیبایی طلا را به خوبی به مشتری نشان بدهد. برای اجرای دکور مغازه مدرن یکی از مهمترین اصول این است که مشتری بتواند داخل مغازه را ببیند در واقع مشتریان اغلب علاقه ای به مغازه هایی که با دید کافی به داخل نیستند، ندارند! مراحل بازسازی مغازه بر اساس موقعیت مغازه، متراژ، شرایط داخلی و اصول حرفه ای ارزیابی می شود. اما موضوعی که بارها در مورد آن صحبت شده است بازسازی مغازه قدیمی است. فرض کنید به تازگی یک مغازه قدیمی را رهن کرده اید، این مغازه در گذشته در زمینه شال و روسری فعالیت می کرد و در حال حاضر شما قرار است لوازم کادویی و یا تم تولد در مغازه خود برای فروش بگذارید.

در تحقیقات تخصیصی، مرد طلافروش پس از بررسی میزان طلاهایی که سرقت شده بود، ارزش تقریبی طلا و جواهراتی را که از مغازهاش به سرقت رفته بود هفت میلیارد تومان اعلام کرد. در اولین مرحله از اقدامات پلیسی پس از حضور مأموران واحد گشت کلانتری با توجه به شواهد موجود در صحنه جرم و گفتههای همسایهها موضوع سرقت مسلحانه تأیید شد. معمولاً وقتی صحبت از تغییر دکوراسیون مغازه کلاسیک و حتی مدرن می شود، اولین ایده ها مربوط به ویترین است! مغازه های قدیمی معمولاً رنگ خاصی نداشته و بر اثر گذر زمان درگیر مشکلات زیادی شده اند بنابراین نیاز است اولین گام برای بازسازی مغازه های متفاوت را در این زمینه دنبال طراحی دکوراسیون داخلی طلا فروشی کنید. معمولاً مغازه های قدیمی از نظر استفاده بهینه از فضا دچار مشکل هستند. اجرای آینه کاری های خاص بخش مهمی از بازسازی مغازه سرقفلی و قدیمی است . اینکه از بهترین متریال های روز دنیا برای بازسازی مغازه در بخش داخلی استفاده شود اما توجهی به ویترین نشود، مشکل ساز خواهد بود بنابراین چه خوب است از جدیدترین ایده های روز دنیا استفاده کنیم. ویترین های جواهر فروشی می توانند در متریال های مختلفی ساخته شوند.

  چین قرنطینه کرونایی مسافران خارجی را لغو می‌کند
سعی کنید در گوشهای از مغازه خود صندلی یا مبلمان راحتی را فراهم کرده باشید. اما نکته خیلی مهم این است که ممکن است مغازه شما در کنار بسیاری از مغازههای دیگر قرارگرفته باشد لذا حتماً در طراحی ویترین مغازه سعی کنید تفاوت را ایجاد کنید مثلاً تصویر بالا که میتوانید از یک فانوس آویز برای نمایش دادن کفشهایتان استفاده کنید. نکته سوم: از اجناس خاص و به خصوص مغازه خود در ویترین استفاده کنید تا علاوه بر جلب توجه مشتری، مشتریانی که در پی یافتن مغازه شما هستند بتوانند به آسانی و با این ویترین خاص مغازه تان را پیدا کنند. نکته مهم برای بسیاری از اماکن تجاری توجه به نورپردازی است. زیرا دارای ماندگاری و دوام بسیار زیادی است. اجرای امنیت به معنی زیبا نبودن فضای داخلی مغازه نیست بلکه می تواند از شمای سه بعدی برای محیط داخلی مغازه استفاده کرد به طوری که از هزینه های اضافی در امان باشید و همینطور ظاهری بسیار جذاب به مغازه خود بدهید.

پروسه پیگیری این پرونده بدین شکل بوده که از زمان اعلام سرقت تا شناسایی متهمان ٢۵ روز زمان برده و حدود سه ماه هم طول کشیده تا سارقان دستگیر شوند. درنهایت حدود سه ماه بعد از شروع ماجرا دو متهم که با سرمایهگذاران تماس میگرفتند با انجام هماهنگیهای قضائی و انتظامی لازم در قرچک ورامین شناسایی و دستگیر شدند. با این ادعای سارقان پرونده، فرایند رسیدگی به پرونده تغییر کرد، چون مشخص شد سرقت به سفارش صاحب مغازه بوده است، خود او نیز به خاطر فریب قانون بهعنوان متهم احضار شد. همچنین یکی از مالباختگان که زن جوانی است و میگوید حدود یکمیلیارد سرمایهاش نزد متهم اصلی است، به خبرنگار ما گفت: این آقا به بهانه اینکه از دوبی و امارات طلا میآورد، پول من و بسیاری از سرمایهگذاران دیگر را گرفت که اکثرا زنان بدسرپرست و بیسرپرست هستند، و بعد هم این نقشه را طراحی کرد که پول ما را بالا بکشد. زمانی می توان یک بازسازی را موفق تلقی کرد که فضا به شکل درستی بهینه شده باشد. اگر پروژه طراحی داخلی یا بازسازی مشابه پروژه بازسازی و طراحی داخلی لابی مجتمع مسکونی در منطقه سعادت آباد تهران پیش رو دارید، پیشنهاد میکنیم پیش از تصمیمگیری نهایی، از مشاوره رایگان طراحی داخلی و بازسازی که کارشناسان شرکت دکوراسیون داخلی آیریا در اختیار شما قرار می دهند، استفاده نمایید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار