طراحی خانه باغ سنتی - اسباب بازی رنگین کمان

طراحی خانه باغ سنتی

در برخی مواقع میتوان متراژ بیشتری به آنها اختصاص داد و چیدمان خاصی برای آن درنظر گرفت . حال بسته به نوع متراژ یک اتاق کوچک و سرویس بهداشتی در طبقه اول درنظر می گیرند تا افراد مسن برای بالا رفتن از پله ها دغدغه نداشته باشند. این خانه که یک ساختمان بازسازی شده و منزلی شخصی و ویلایی است در منطقه الهیه قرار دارد و به سبکی مدرن طراحی شده است. این نوع متریال می تواند موجب متعادل شدن تضادهای رنگی در خانه می شود که باعث می شود همخوانی بیشتر با طبیعت داشته باشد. مهم ترین بخش در طراحی ویلاهای دوبلکس پلههای آن است که باعث اتصال دو طبقه به یکدیگر میشود. در گذشته نیز شاید محبوب ترین ویلا ها، همین ها بودن، اما رفته رفته، دلایل متعددی باعث شد، که از اقبال عمومی نسبت به این دست ویلا ها کاسته شود، از جمله دلایل آن را می توان افزایش قیمت زمین و به صرفه نبودن ویلای یک طبقه در این زمین ها دانست، البته این نکته را هم نباید از خاطر برد، که سلایق مردم روز به روز در حال تغییرند. این عمارت به سبک کلاسیک انگلیسی طراحی شده و دارای ۴۵۰۰متر زمین است.

منظور از نیم پیلوت، نیم طبقه است، تصور کنید که نیم طبقه را به ویلای خود اضافه کرده اید، در این صورت یک نیم پیلوت خواهید داشت، در بیشتر موارد این نیم طبقه به یک اتاق خواب اختصاص می یابد که البته سلیقه ای است و می تواند در سلیقه های مختلف، متفاوت باشد. از این طریق علاوه بر تامین نور کافی در طول روز، میتوان از زیبایی چشمگیر محیط خارجی نیز بهرهمند شد. دکوراسیون داخلی خانه های اشرافی با ظاهری لوکس و لاکچری در هر کشوری سبک خاص خود را دارد و مانند سبک مینیمال یا آرت دکور از قوانین ثابت جهانی پیروی نمیکند. مدل دکور خانهمدل مبل، دکور میز و طراحی مینیمال فضا چندین سبک متفاوت را یکجا جمع کرده است و شکل و شمایل عجیب اما دوستداشتنی به اتاق داده است. دیزاین داخلی ساختمان سفید نیز از وسایل به سبک مینیمال انتخاب شده که لاکچری اما ساده به نظر میرسد. اگر شما همیشه در مقابل سبک سنتی زمین گیر می شوید احتمالاً عاشق فضاهایی هستید که پر از وسایل آنتیک و قدیمی و عتیقه است طرحهایی که در طول زمان امتحان خود را پس داده اند.

این عمارت یک قلعه لوکس، ویلایی و تاریخی در سن سیمونن کالیفرنیا است. در واقع ویلای فلت و یا همکف طبقه ایی مجزا ندارد. یعنی داخل یک واحد سه یا چهار طبقه طراحی شده است ، و این طبقه ها با پله به یکدیگر متصل می شود. تاریخی بودنش به جهت سال ساخت آن یعنی ۱۹۲۷ است. در این ویلاها قاعدتاً ما فضای بیشتری در اختیار خواهیم داشت و از جهت گران شدن زمین ها در این سال ها، این ویلا ها برای ما به صرفه تر خواهند بود، چون از زمین استفاده بیشتری شده است. تاریخچه ساخت این مدل از ویلا ها، یعنی ویلا فلت ها، به سال های دور برمیگردد، که معمولا هم با همان نام ویلای یک طبقه یا ویلای همکف در میان آحاد مردم معروف است و یکی از ساده ترین طراحی های مربوط به ویلا ها می باشد. یکی دیگر از زیباترین دکوراسیونهای لاکچری معروف در جهان سبک عربی و دکوراسیون داخلی خانه های اشرافی آنها است. در ادامه طراحی سه خانه با دکوراسیون هایی متفاوت و زیبا را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد که هر یک از این دکوراسیون ها رویکردی متفاوت را نشان می دهند.

  ازبکستان: حضور بشار اسد در اجلاس آینده سازمان همکاری شانگهای مطرح نیست

اتاق نشیمن پر از رنگ های سرد است قفسه چوبی، مبل خاکستری رنگ یا میز کامپیوتر سفید، هر جا را نگاه می کنیم سیاه و سفید است. ما در بالا سعی کردیم که مفیدترین و بدردبخورترین نکات برای طراحی دکوراسیون ایرانی را به شما معرفی کنیم. ولی چیزی که ما می خواهیم روی آن زوم کنیم نمای خارجی خانه است. به طور کلی اگر بخواهیم قیمت ویلای نیم پیلوت را بیان کنیم، خواهیم گفت که از ویلای فلت گرانتر و از ویلای دوبلکس ارزانتر است. معمولا به خانه هایی که با اختلاف سطح حداقل یک متر از زمین ساخته می شوند و در مجموع بدون اختلاف سطح هستند ویلای فلت می گویند. هر ساله در اروپا ترندهای جدیدی برای طراحی داخلی به میان می آید اما با کمی تحقیق می توان مشاهده نمود که یکسری از این ترندها چند سالی است که ثابت مانده و بنطر می آید ممکن است همچنان سال های سال باقی بمانند .

نورپردازی در دکوراسیون داخلی خانه های اشرافی و مجلل اهمیت ویژه دارد چرا که باید به شکوه و چشمگیر شدن وسایل، اکسسوریها و فضای خانه کمک کند. این آپارتمان که فاخرترین و لوکسترین آپارتمان در دبی است و دارای برترین دکوراسون داخلی خانه های اشرافی، به عنوان یک اثر هنری در بین ثروتمندان خاورمیانه شناخته میشود. در این ویلاها به دلیل ارتفاع بیشتر می توان چشم انداز و منظره های بیرون را بهتر مشاهده کرد و ساعت ها از دیدن جنگل و دریا لذت برد. برای مثال در فرانسه زیباترین خانههای لاکچری و لوکس همچنان از ظرافت خاص فرانسوی تبعیت میکنند. تابلوهای نقاشی در سبک دکوراسیون لاکچری فرانسوی جایگاه خاصی دارند. جان اف کندی رئیس جمهور فقید آمریکا نیز در این عمارت ماه عسل خود را سپری کرده است. این ویلا ها، همان ویلا هایی هستند که عده ای به اشتباه و در غلطی مصطلح، نیم دوبلکس می نامند با این که این طور نیست. پس برای دریافت مشاوره عالی در فراترز به سفارش در فرامشاورهحتما سر بزنید. مثلا قرارداد ساعتی مناسب مشاوره حضوری است چون نهایتا ۱ تا ۲ ساعت زمان می برد؛ اما قرارداد مناسب اجرا بهتر است درصدی باشد. ویلاهای همکف در یک طبقه و دارای یک سقف می باشند و بیشتر با بنای ۸۰ تا ۱۵۰ متری دو یا سه خواب در شمال دیده می شوند.

  چین خواستار حمایت سئول از پکن در موضوع تایوان شد

ویلا های دوبلکس که دارای دو طبقه کاملا تفکیک شده است، یعنی نه به صورت نیم دوبلکس که برخی از بخش تنها مقدار کمی از فاصله داشتند؛ در این ویلا ها ما به کل یک طبقه اضافی خواهیم داشت که بوسیله پله به طبقه همکف مرتبط می شود. دیزاین داخلی این خانه که سبک خاص معماری آن و اتاقهای چرخانش در جهان معماری مطرح شد، نیز به سبک مینیمال یعنی نهایت مدرن بودن و سادگی دکوراسیون داخلی خانه پنجاه متری انجام شده است. در ادامه این مطلب تصاویری از طراحی دکوراسیون زیبا برای دو خانه آپارتمانی کوچک را ملاحظه خواهید کرد که امیدواریم این دکوراسیون های متفاوت مورد توجه تان قرار بگیرند.

راه پلههای سه طرفه، مارپیچ، نیم دایره و راه پلههای گرد از انواع مدل راه پلههایی هستند که میتوانند در طراحی ویلای دوبلکس مورد استفاده قرار بگیرند. در حقیقت دو عنصر زیبایی بصری و کاربردی بودن فضا در طراحی داخلی از اهمیت بالایی برخوردار است. در حقیقت فضاهایی که کم نور باشند، به میزان قابل توجهی کوچک تر از فضاهای پر نور دیده خواهند شد. اما از آنجا که تهران به واسطه پایتخت بودن و تمرکز امکانات پر جمعیتترین شهر ایران است و خود به اندازه یک کشور کوچک جمعیت دارد و در نتیجه اشتغال، درآمدها و هزینههای زندگی نیز در آن در بالاترین سطح نسبت به دیگر نقاط ایران قرار دارد. برای کفپوش معمولا متریال چوبی یا سنگی مجلل استفاده میشود و قالیچههای ابریشمی متناسب با دکوراسیون نیز در برخی نقاط به کار میرود.

در اجرای ویلاهای دوبلکس بتنی از سبک های متفاوت مدرن و کلاسیک می توان استفاده کرد اما در خانه چوبی دوبلکس می توان نمای آن را بستگی به سلیقه ای که دارید می توان از چوب ترمو ، چوب طبیعی یا سمنت برد با رنگ های مختلف استفاده کرد . معماری داخلی خانه دوبلکس اگر مدرن و متفاوت باشد ارزش مادی این خانه ها بیشتر می شود و علاوه بر این دکوراسیون خانه دوبلکس جذاب تر به نظر می رسد. قیمت این آپارتمان در آخرین قیمتگذاری ۱۲۰میلیون درهم اماراتی عنوان شده است. در هنگام طراحی دکوراسیون ویلا، باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید موارد قدیمی را نگه دارید و آنها را در طراحی جدید خود بگنجانید یا خیر، تصمیم دارید از نو شروع کنید. یک ویلا دوبلکس شیک با مصالح با کیفیت و نمایی چشمگیر، همیشه خواهان دارد بنابراین حتی بعد از استفاده نیز هنگامیکه قصد فروش ویلای خود را داشته باشید، می توانید آن را به قیمت خوبی معامله کنید. واژه فلت را زیاد شنیده ایم، این واژه تنها مختص صنعت ویلاسازی نمی باشد، معمولا این واژه را برای ساختمان ها و ماکت ها نیز زیاد به کار می برد.

  تورم ژاپن رکورد ۴۰ ساله خود را شکست

یکی از متریال های اصلی دیگر در تکمیل دکوراسیون داخلی به سبک روستیک یا به باور برخی از طراحان آسیایی سبک روستایی سنگ آنتیک است ، سنگهای زیبایی که در هر جای خانه از ان استفاده می شود ،به خصوص اطراف شومینه و در میان کابنیت و تزیینات داخلی آشپزخانه. امیدواریم این مقاله شما را در طراحی دکوراسیون منزلتان راهنمایی کرده باشد، نظرات و ایده های خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید. در این مطلب تصاویر طراحی دکوراسیون ۲ خانه کوچک را مشاهده خواهید کرد که در طراحی دکوراسیون آپارتمان اول از رنگ های روشن و زیبایی استفاده شده و در طراحی دکوراسیون آپارتمان دوم از رنگ های تیره تری نسبت به آپارتمان اول استفاده شده است که هر کدام از این دکوراسیون ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند. در طراحی ویلای دوبلکس معمولا از طبقه اول به عنوان نشیمن ، حال و پذیرایی استفاده می شود که با پنجره های بزرگ و قدی نور به داخل خانه می تابد.و در طبقه دوم نیز اتاق های خواب ، سالن استخر یا بازی، سرویس های بهداشتی و حمام تعبیه شده است.

در این بخش ۳ دکوراسیون منزل کوچک با سه سبک کاملا متفاوت را به نمایش گذاشتیم . به عبارت دیگر تمام ویلا در یک سطح طراحی نشده است و در دو طبقه متفاوت یا دو سطح متفاوت طراحی شده است. هنر گره چینی را در گذشته برای ساخت درهای اماکن متبرکه، برای درب و پنجرههای منازل، کاخها و نردهها استفاده میشد. ساخت ویلا اصول و قاعده خاص خود را دارد که توجه به آن در ساخت ویلا در نهایت منجر به این میشود ویلایی موردپسند خریداران را ارائه دهیم، یعنی ویلایی بسازیم که اکثر غریب به اتفاق مردم تمایل به خرید یا داشتن آن نمایند و علاوه بر کیفیت و زیبایی باید در مکانی مناسب با اسناد و مدارک مشخص باشد که این موضوع نیز مستلزم طراحی داخلی و بیرونی ویلا از لحاظ ظاهری و چیدمان و نقشهای عامپسند نشأت میگیرد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار