صرافی کوینکس Exchange Coinex -ایران ارز دیجیتال - اسباب بازی رنگین کمان

صرافی کوینکس Exchange Coinex -ایران ارز دیجیتال

برای شروع معامله در صرافی کوینکس باید ابتدا در این صرافی ثبت نام کنید. ارزهای شناخته شدهای؛ مانند بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش و تتر و دیگر رمز ارزها برای مبادله در این صرافی پشتیبانی میشوند. در مرحله بعدی باید گزینه Send code را انتخاب کرده تا یک رمز ۶ رقمی برای ایمیلی که در ابتدای ثبت نام دارد کرده بودید، ارسال شود. پس از باز کردن گوگل آتنتیکیتور روی دکمه مثبت انتخاب کنید چرا که یک حساب جدید میخواهیم به نرم افزار اضافه کنیم. پس از واردکردن ایمیل روی Send code بزنید. ۵- روی دکمه Sing Up بزنید. برای بازیابی گوگل آتنتیکیتور به این رمز احتیاج خواهید داشت پس از یادداشت روی گزینه Next کلیک کنید. برای صفحه ثبت نام روی “ثبت نام” کلیک کنید. قالبهای پشتیبانی شده برای بارگذاری عکسها «jpeg» و «png» هستند. مهمترین مزیت این صرافی برای هموطنان، ارائه رابط کاربری با زبان فارسی و سرویسهای گوناگون به کاربران ایرانی است.

همیشه گفته شده است که چنانچه علاقه مند به خرید و فروش در بازه کوتاه مدت هستید، می توانید صرافی coinex را انتخاب کنید و به این دلیل است که امنیت این صرافی بسیار بالاست و سطوح دسترسی خاصی را برای کاربران گوناگون فعال می کند. صرافی coinex یکی از محبوبترین صرافیها در بین تریدرهای ایرانی بوده و اجازه فعالیت را به کاربرانی با آیپی ایران میدهد. صرافی Coinex یک توکن رمزنگاری شده به نام CoinEx Chain دارد که در 28 ژوئن ۲۰۱۹ منتشر شده است. کاربر باید در یک برگه کلمه Coinex را با تاریخ روز نوشته و در دست راست بگیرد و در حالی که پاسپورت را در دست چپ گرفته، از فردی بخواهد از او عکس بگیرد.

  ورود هیاتی از نمایندگان آمریکایی به تایوان در بحبوحه تنش با چین

رمز را در قسمت مشخص شده در عکس وارد کنید.

سازندگان CoinEx Chain ادعا میکنند که اولین زنجیره عمومی جهان است که بهویژه برای DEXها طراحی شده است. مدت زمان تکمیل تراکنش های واریز و برداشت رمز ارز از صرافی CoinEx به صورت خودکار صورت میگیرد و با توجه به مقدار تراکنش بین 5 تا 15 دقیقه زمان می برد. بسیار درمورد صرافی ها صحبت کردیم ، حال قبل از اینکه سراغ اصل مطلب ، یعنی صرافی کوینکس برویم به شما پیشنهاد میکنیم که حتما از آموزش ارز دیجیتال و دوره آموزشی ارز دیجیتال استاد پیمان بنده سری را حتما استفاده کنید تا تمام این موارد را بصورت آسان یاد بگیرید و در ارز دیجیتال سرمایه گذاری و به کسب سود بیشتر برسید. مثلا در تصویر بالا یه لیست سفارش یا اصطلاحا Orderbook رو میبینید که کاملا بر اساس قیمت سفارش گذاری شدند. در آینده، به غیر از محصولات و خدمات، مسابقه برای ارتقای سطح امنیتی برای صرافی ها، برجسته ترخواهد شد زیرا که تعهد به نیازهای کاربر و امنیت تجارت، همیشه در اولویت است.

در ادامه باید یکسری اقدامات برای ایمنسازی حساب خود انجام دهیم تا بتوانیم در صرافی Coinex معامله کنیم و آن احراز هویت است. برای ایمنسازی حساب کاربری دو راه وجود دارد. پسورد خود برای اطمینان از درست بودن مجدد تکرار کنید. رمز را در قسمت مشخص شده در عکس وارد کنید. در این روش مقدار ارزی که خواهان خرید آن هستید را وارد میکنید. این تغییرات نشاندهندهٔ تلاشهای بیوقفهٔ این صرافی جهت بهبود خدمات و تجربهٔ کاربران است. نحوه ساخت ایمیل امن در این مقاله توضیح داده شده است. ترجیحاً بهتر است از یک ایمیل امن استفاده کنید. از آنجایی که در شرایط تحریم به سر میبریم ترجیحاً بهتر است از Google Authenticator استفاده کنیم؛ بنابراین برای استفاده از حساب کاربری صرافی ابتدا باید آتنتیکیتور صرافی کوینکس را فعال کنیم. هر ملیتی ، هر قومی و هرکشوری برای احراز هویت میتواند مدارک خودرا ارسال کند . طبق این قانون هر صرافی متمرکز حجم مشخص و محدودی را برای استفاده از خدمات خود بدون نیاز به احراز هویت در دسترس کاربران قرار میدهند.

  چین به دنبال تعامل با هند در حوزه افغانستان است
نکته: اگر نتوانستید وارد سایت صرافی کوینکس شوید فیلتر شکن خود را روشن صرافی coinex کنید. ۳- در قسمت Password یک پسورد قوی (رمز عبور) وارد کنید. قبل از ادامه مراحل باید اپلیکیشن گوگل آتنتیکیتور را در گوشی موبایل دانلود کنیم. با توجه به نوع گوشی خود، نسخه اندروید یا «ios» برنامه «Google Authenticator» بارگیری و نصب کنید. این در حالی است که بیشتر صرافیهای دیگر از جمله کوینکس بیش از صد نوع بیت کوین را پشتیبانی نمیکنند. تعهد کوینکس به ارائهٔ محصولات عالی و تجربهٔ کاربری رضایتبخش به حضور این صرافی در اقصاءنقاط جهان و پذیرش آن از سوی کاربران بینالمللی در مدت زمانی کوتاه منجر شده است. حجم معاملات صرافی باینناس به عنوان بهترین صرافی متمرکز جهان بیش از ۱۵ میلیارد دلار است.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار