شیشه ساختمانی چیست و نکاتی طلایی درباره شیشه های ساختمانی نوین الماس نوین الماس

نوع دیگر شیشه که معمولا برای ایجاد محیط خصوصی و خارج از دید درساختمان ها از آن استفاده می شود. به منظور بمنظور مشاوره رایگان و پرسیدن سوالات خود با کارشناسان شرکت ایمن جام پیروزان مشورت نمایید. گلدان ها و بطری های شیشه ای المان های بسیار جذابی هستند که می توانند نمای خاص و بسیار چشم …

این شیشه کم هزینه و بی رنگ بوده و برای پنجره‌های باکیفیت، درهای شیشه‌ای و پانل‌های ساختمان‌های مختلف کاربرد دارد. همچنین این شیشه پنجره به‌عنوان شیشه ایمنی، شیشه رفلکس و شیشه‌ای خود تمیز کن نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. شیشه های دوجداره متشکل هستند از دو پانل شیشه ای که توسط اسپیسر بین آنها فاصله ایجاد می شود و این فاصله با هوای خشک و یا گازآرگون پر می شود.

شیشه دکوراتیو

زیرا شیشه های سوپر کلیر، سکوریت شده امنیت بالایی را در محیط فراهم می کنند و از مقاومتی 5 برابر شیشه معمولی برخوردارند. برای ضد آتش نمودن شیشه به مواد اولیه آن اکسید بوریک اضافه می شود. البته مقدار سیلیس به کار رفته در تولید آن نیز در مقایسه با شیشه های معمولی بیشتر است. از این شیشه ها در مکان هایی که شیشه در معرض حرارت است، استفاده می شود؛ از قبیل بخاری ها و شومینه ها. انواع شیشه‌ های دوجداره، سکوریت و لمینت، معمولا 5 سال ضمانت فروش دارند.

  • شیشه لمینت هم مقاومت بالایی دربرابر شکستن دارد و هم بدلیل وجود لایه PVB میانی، در هنگام شکستن با الگویی عنکبوتی شکسته و قطعات شیشه شکسته فرو نمی ریزد.
  • شیشه های هوشمند به نوعی از شیشه گفته می‌شوند که با استفاده از جریان برق شیشه مات یا روشن‌ شده و در واقع میزان جذب نور در شیشه های هوشمند را می‌توان به‌ صورت دستی و تنها با فشردن یک کلید تغییر داد.
  • اشاره کرد که در ساز و کار بهترین قیمت ها و بالاترین کیفیت به شما ارائه خواهد شد.
  • البته مقدار سیلیس به کار رفته در تولید آن نیز در مقایسه با شیشه های معمولی بیشتر است.

این عمل باعث افزایش مقاومت شیشه (حدود 3 الى 5 برابر) در مقابل ضربه و نیز شوک‌های حرارتی می‌گردد. شیشه‌های کریستال در ساختمان اشیایی که با شیشه تزئین می‌شوند مانند صفحه‌های شیشه‌ای، درهای کشویی، ویترین‌ها و همچنین برای قفسه‌های اتاق پذیرایی و غیره مصرف می‌شود. DD یا 8/4 که ضخامت این نوع شیشه‌ها از 3/6 تا 4 میلیمتر است و به شیشه‌های با ضخامت دوتایی معروف‌اند.

شیشه ساختمانی چیست و نکاتی طلایی درباره شیشه های ساختمانی نوین الماس نوین الماس

شیشه پنجره مات ممکن است خود به تنهایی دارای انواع الگوی طرح‌دار باشد که می‌توان برحسب علاقه و موقعیت استفاده هر کدام را انتخاب کرد. در بین انواع شیشه پنجره، این نوع محبوب‌ترین مدل برای شیشه حمام، اتاق‌های دوش و درب ورودی مراکز تجاری و شرکت‌های zymaco.net بزرگ است. به طور کلی، شیشه مات معمولاً برای هر فضایی که نیاز به کاهش دید از بیرون دارد مورد استفاده قرار می‌گیرد. شیشه فلوت یا شیشه تخت، اولیه ترین حالت شیشه تولید شده می باشد.

قیمت شیشه ماشین کلاسیک | قیمت شیشه ماشین خارجی | فروش عمده شیشه اتومبیل کلاسیک

در انتخاب شیشه ساختمانی باید ویژگی هایی از قبیل عایق صوتی، عایق حرارتی ، نما و زیبایی بصری ، استحکام و امنیت را در نظر گرفت و با توجه به محل استفاده شیشه، کاربرد و ویژگی هر نوع شیشه ساختمانی باید اقدام به تهیه شیشه کرد. شیشه های رنگی با افـزودن و کم کردن بعضی مواد شیمیایی در مصالح اولیه تهیه شیشه به دست می آید. به روشی دیگر شیشه سفید را در شیشه مذاب رنگی فـرومی کنند تا دو روی آن رنگی شود. شیشه های رنگی بیشتر در ویترین مغازه ها، نمایشگاه ها، آزمایشگاه ها، ساختمان های صنعتی و ساختمان های مسکونی با طراحی خاص به کار می روند. این شیشه ها در مقایسه با شیشه های معمولی بخش اعظمی از نور را جذب و بخش کمتر را از خود عبور می دهند .

استفاده از فلدسپار که باعث مقاومت بهتر در مقابل مواد شیمیایی می شود. گروه صنعتی کاوه که در زمینه شیشه های فلوت – ظروف شیشه ای فعالیت می کند. امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و امکانات روزافزون دیگر امکان استفاده از شیشه به عنوان یک المان سازه ای وجود دارد. زیرا علاوه بر زیبایی، حداکثر نور و زاویه دید را برای پروژه به ارمغان می آورد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار