سری طبقه بندی شده GIJoe ادوارد "اژدر" عشق

منبع: http://comeseetoys.blogspot.com/2023/05/gijoe-classified-series-edward-torpedo.html

گیره را می توان در مسلسل قرار داد.

پک اکسیژن یک بسته مدرن است. مخازن در بسته مستطیلی قرار دارند. دریچه ها در پایین قابل مشاهده هستند. لوله های تنفسی باید در دو طرف در بالا وارد شوند. وقتی سر او را می‌چرخانید، ممکن است لوله‌ها از بین بروند. من فکر می کنم بالشتک خاکستری تیره مانند چیزی یک جبران کننده شناوری است؟ من یک گوگل سریع انجام دادم تا آن را پیدا کنم. یک گیره در پایین وجود دارد که می توان تفنگ نیزه یا مسلسل را در آن قرار داد.

اژدر دور!

عکس های مقایسه

باله ها منعطف هستند و به راحتی روی آن قرار می گیرند. او قادر است در کنار آنها بایستد. در هر دو طرف تعدادی طرح حجاری شده روی آنها وجود دارد. من دوست دارم که قسمت بالایی را قرمز رنگ کردند. کمی رنگ به او می دهد.

اژدر احتمالا بهترین فیگور این موج برای من است. او عالی به نظر می رسد! فکر نمی کنم از او شکایتی داشته باشم … اوه صبر کنید شاید یکی. اما واقعاً یک مسئله کوچک است. سر او براق است در حالی که بقیه بدنش مات است. قابل توجه است. ما فقط باید آن را طوری بپذیریم که انگار او تازه از آب بیرون آمده یا چیزی دیگر. کت و شلوار او شبیه به کت و شلوار اصلی او است. همان رنگ های مشکی و خاکستری روشن را دارد. او تعدادی ابزار اضافی مانند ردیاب مچ دست، مهار، غلاف چاقو و کیسه‌هایی به پایش بسته است.

مفصل بندی. او دارای گردن مفصل دمبلی، گردن پایینی مفصل دمبل، شانه‌های لولای توپی، مفاصل پروانه‌ای، چرخش دوسر بازو، آرنج‌های دو مفصل‌دار، مچ‌های چرخان و بالا و پایین، کرانچ شکم، کمر توپی، باسن توپ روی لولای کشویی، چرخاننده ران ، زانوهای دو مفصلی، چرخان چکمه و لولا مچ پا و محور.

ماسک به خوبی روی سرش می‌نشیند و به خوبی روی سرش می‌ماند. عینک یک رنگ خاکستری روشن است. جزئیات خوبی برای دستگاه تنفس وجود دارد.

در اینجا او کاملاً مجهز است.

لباس غواصی او تنگ است. هنوز هم می‌توانید چین و چروک‌های ظریف آن را تشخیص دهید. من دوست دارم که برخی از جزئیات رنگ برای مهار وجود دارد. اژدر کاملا برنزه است. رنگ پوست او را بررسی کنید. اجزای صورتش خیلی خوب کار شده بود.

تجهیزات جانبی. او با یک بسته اکسیژن، یک ماسک غواصی، یک تفنگ نیزه ای، یک مسلسل، گیره مهمات، یک چاقو و یک جفت باله می آید.

نگاهی دقیق تر به چاقو. رنگ دسته قهوه ای و تیغه آن مشکی است.

چهره بزرگ! امیدوارم به زودی تعدادی مارماهی کبری آزاد کنند! با تشکر برای مشاهده!

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با