راهنمای مبتدی برای جمع آوری اسباب بازی های ژوراسیک

هزینه و سود

اول، نادر بودن یک عامل مهم است. اسباب‌بازی‌هایی که در مقادیر محدود تولید شده‌اند یا فقط برای مدت کوتاهی در دسترس بوده‌اند، اغلب از اسباب‌بازی‌هایی که به‌طور انبوه تولید شده‌اند، ارزشمندتر هستند. دوم اینکه وضعیت اسباب بازی نیز مهم است. اسباب‌بازی‌هایی که سالم هستند و هنوز در بسته‌بندی اصلی خود هستند، ارزش بیشتری نسبت به اسباب‌بازی‌هایی دارند که با آن‌ها بازی شده یا باز شده‌اند. باز کردن اسباب بازی های (وینتیج) خود ارزش آن را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

اگر شما یک کلکسیونر اولیه اسباب‌بازی‌های پارک ژوراسیک و دنیای ژوراسیک هستید، ممکن است از خود بپرسید که چه اقلامی ارزش سرمایه‌گذاری را دارند. در حالی که نمی‌توان پیش‌بینی کرد که کدام اقلام ارزش بیشتری دارند، چند عامل وجود دارند که می‌توانند اسباب‌بازی را با ارزش‌تر کنند. در طول زمان.

وقتی صحبت از هزینه این اقلام می شود، بسته به نادر بودن و وضعیت اسباب بازی می تواند بسیار متفاوت باشد. برخی از اقلام ممکن است نسبتاً مقرون به صرفه باشند، در حالی که برخی دیگر ممکن است صدها یا حتی هزاران دلار قیمت داشته باشند. این مهم است که تحقیقات خود را انجام دهید و برای یافتن بهترین معاملات خرید کنید.

مجموعه میراث و هموند دنیای ژوراسیک متل شامل چهره هایی از سه گانه اصلی پارک ژوراسیک و فیلم های جدیدتر دنیای ژوراسیک است. این ها اغلب در کیفیت های محدود یا برای موقعیت های خاص مانند Comic-Con منتشر می شوند. برخی از سخت‌ترین فیگورها و مجموعه‌ها عبارتند از مجموعه اخیر Hammond Collection Outhouse Chaos، بسته داستانی Ian Malcolm & Velociraptor 2019 و خط مبهم Destruct-a-saurs 2018 که پس از انتشار محدود لغو شد. در حالی که نمی توان گفت که آیا این اسباب بازی های Mattel از نظر بازگشت سرمایه در آزمون زمان مقاومت خواهند کرد، بسیاری از طرفداران از هیجان ردیابی این اسباب بازی ها لذت می برند.

  بهترین 37 سنتی که در طول سال خرج کردم!

علاوه بر فیگورهای اکشن، بسیاری از طرفداران ژوراسیک برای وسایل نقلیه ای که در فیلم ها ظاهر شده اند، نقطه نرمی دارند. آنها اغلب به اندازه خود دایناسورها نمادین هستند. کاوشگر جنگل ژوراسیک پارک در بسته بندی اصلی خود معمولاً در سایت های حراجی به تعداد بالا به فروش می رسد، اما مجموعه های کاملی مانند مرکز فرماندهی موبایل از دنیای گمشده و هاموی نیز به دنبال آن هستند.

اسباب بازی های اخیر دنیای ژوراسیک

وسایل نقلیه پارک ژوراسیک

در مورد سود نهایی، پیش بینی ارزش آینده هر اسباب بازی یا کلکسیونی غیرممکن است. در حالی که برخی از اقلام ممکن است ارزش خود را در طول زمان افزایش دهند، برخی دیگر ممکن است اینگونه نباشند. جمع آوری مواردی که از آنها لذت می برید و برای شما ارزش شخصی دارند، مهم است، نه اینکه فقط بر ارزش بالقوه آنها در آینده تمرکز کنید.

سرمایه‌گذاری در مجموعه‌های لگو چند سالی است که در حال افزایش بوده است، زیرا بسیاری از این مجموعه‌ها پس از توقف فروش مجدد، ارزش فروش بالایی دارند. تعدادی مجموعه لگو وجود دارد که در طول سال ها بر اساس فرنچایز ژوراسیک منتشر شده اند. بسیاری از این مجموعه‌ها شاهد افزایش ارزش سال‌ها بوده‌اند، به‌ویژه مجموعه‌های بزرگ‌تر که بر اساس صحنه‌هایی از فیلم‌ها ساخته شده‌اند.

در پایان، جمع آوری اسباب بازی های پارک ژوراسیک و دنیای ژوراسیک می تواند سرگرمی سرگرم کننده و مفیدی باشد. در حالی که آیتم های خاصی وجود دارند که ممکن است ارزش سرمایه گذاری روی آنها را داشته باشند، جمع آوری اقلامی که از آنها لذت می برید و برای شما ارزش شخصی دارند مهم است. تحقیقات خود را انجام دهید، خرید کنید، و مهمتر از همه، از آن لذت ببرید!

  10 Best Pokémon Games for Nintendo Switch

منبع: https://www.jurassictoys.net/2023/04/27/a-beginners-guide-for-collecting-jurassic-toys/

با در نظر گرفتن این موضوع، در اینجا چند اسباب بازی پارک ژوراسیک و دنیای ژوراسیک وجود دارد که ممکن است ارزش سرمایه گذاری در آنها را داشته باشد:

اسباب بازی های اصلی Kenner Jurassic Park

ست های لگو

سری بازی‌های کنر از اسباب‌بازی‌های پارک ژوراسیک همزمان با اکران اولین فیلم منتشر شد. این اسباب بازی ها در آن زمان بسیار محبوب بودند و امروزه نیز مورد توجه کلکسیونرها هستند، به خصوص در بسته بندی اصلی آن. برخی از با ارزش ترین اقلام در این خط عبارتند از Electronic Tyrannosaurus Rex و بیشتر دایناسورهای سری II مانند Gallimimimus و Carnotaurus.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با