راهنمای خرید اسباب بازی پسرانه جدید ایرانی

خواسته هایش بیشتر شده و میتواند به شما بگوید چه میخواهد و چه نیاز دارد. چه اسباب بازی هایی برای پسران 9 تا 12 سال مناسب است؟ در همین سال به دلیل افزایش قدرت عضلانی، کودک وقتی خطی را رسم می کند با چشم نیز مراقب است که خط از محدوده تعیین شده خارج نگردد. بازی ها در فرم دهی و تشکیل نیاز های عاطفی و روانی کودکان تاثیر بالایی دارند .به همین دلیل به پدر و مادر ها تاکید می کنیم که زمان انتخاب و خرید بازی برای کودک خود بیشترین دقت وتوجه را به کار بگیرند تا گزینه مناسب با سن کودک را تهیه کنند اگر وسیله بازی درزمان درست خود استفاده نشود امکان دارد برعکس عمل کند و سلامت آموزشی کودک را به خطر بیندازد. کودکی که بازی بخشی از زندگی روزانه او را تشکیل می دهد، نسبت به کودک گوشه گیر و منزوی از اخلاق فردی اجتماعی بالاتری برخوردار است.

شفقنا- بازی کردن یکی از نیازهای اساسی کودکان و بهترین وسیله برای رشد و شکوفایی احساسات آنان است واین در حالی است که بازی علاوه بر پرورش هیجانها و عواطف کودک کارکردهای مهم دیگری نیز دارد که هر یک از آنها به جنبههای از زندگی کودک مربوط میشود و او را برای به زندگی بزرگسالی آماده میکند. این کارشناس حوزه کودک و نوجوان با بیان این مطلب هنگامی که کودکان تعداد کمتری اسباب بازی را در اطراف خود دارند، بیشتر با یکدیگر بازی میکنند شیطنتهای آنان افزایش مییابد میافزاید: متعددبودن اسباب بازی به صورت محرک عمل میکند و کودکان را به اکتشاف و بازیهای ساختمانی و تخیلی تشویق میکند و این در حالی است که نوع اسباب بازی نیزبربازی تأثیر میگذارد. اسباب بازی خیلی سخت و بالاتر از سن کودک نیز اعتماد به نفس او را کاهش داده و باعث ایجاد بی علاقگی کودک به حل مسئله و چالش خواهد شد. کامبیز آقایی ـ مدیر اولین نمایشگاه دنیای اسباب بازی و سرگرمی از ارائه اسباب بازیها و محصولات سرگرمی متناسب با فرهنگ و هویت ایرانی در این نمایشگاه خبر داده و میگوید: اسباب بازیها و محصولات سرگرمی با مخاطبین کودک و بزرگسال در این نمایشگاه، آخرین دستاوردهای تولیدی و خدماتی خود را به معرض نمایش فعالان و علاقمندان خواهند گذاشت.

اسباب بازیهای مختلف را شناسایی و آگاهانه انتخاب کنید. اما اگر دوست دارید فرزندتان از اسباببازیهای خود برای پوشش یا حتی رفتارهای گفتاری الهام بگیرد عروسکهایی را انتخاب کنید که دارای همان ویژگیها باشد. استفاده از اسباببازیهای جویدنی غیرمعمول نیست، این یکی از بهترین اسباب بازی ها برای کودکان اوتیسم است به ویژه زمانی که کودک در حال دندان درآوردن باشد، اما یکی دیگر از موارد استفاده از اسباببازیهای جویدنی برای کودکان مبتلا به اوتیسم است. همچنین اسباببازیهای آموزشی، نقش مهمی در رشد کودکان پیش دبستانی دارند زیرا موجب بالا رفتن هوش، مهارتهای اجتماعی و همچنین رفتارهای احساسی در کودکان میشود. وی با بیان این مطلب که اسباببازی در کنار سایر بازیها در رشد و خلاقیت کودکان نقش به سزایی را ایفا میکند میافزاید: مادران از طریق اسباببازی میتوانند موجب تحریک حواس پنجگانه کودک شوند. پرورش این حس و بها دادن به رفتار و سوالهای کودک در این سن، از جمله وظایف والدین می باشد. کودکان نیز همچون بزرگسالان که برای انجام کارهای شان نیاز به وسایل و ابزارهای مناسب دارند، به اسباب بازی هایی متناسب با سن، جثه و نوع فعالیت شان احتیاج دارند.

رئیس بخش پویانمایی در تابستان ۱۹۹۰ با اشنایدر ملاقات کردند، فضا را گیجکننده و بحثبرانگیز یافتند. از این رو این نمایشگاه به عنوان ویترین تمام عیار و آیینه خوش نمای موفقیتهای بزرگ صنعت اسباب بازی و سرگرمی تلاش خواهد کرد تا توانمندیها و ظرفیتهای تولیدی و خدماتی در این صنعت را در بالاترین سطح به مخاطبین معرفی نماید. بهترین اسباب بازی پسرانه را باید با توجه به روحیات، توانایی و شخصیت فرزندمان انتخاب کنیم. بسیاری از والدین در زمان خرید اسباب بازی برای کودکان به تنها چیزی که توجه نمی کنند این است که فرزندشان در چه سنی قرار دارد و باید چه نوع اسباب بازی هایی را در اختیار آنها قرار داد. هنگامی که کودک یاد میگیرد جسمی را از جایی خارج و یا به آن داخل کند، استفاده از سطل یا جعبه برای پر و خالی کردن اسباب بازیها، مدتها او را سرگرم کرده، مهارتهای او را افزایش میدهد. ویدون همچنین شخصیت بازلایتیر را مورد بازنگری قرار داد و او را از شخصیتی کمهوش اما شاد و خودآگاه به شخصیتی اکشن که نمیداند اسباببازی است، تغییر داد که این امر فیلم را متحول کرد. بخاطر بسپارید اگر سعی کنید بر اساس برنامه ریزی منظم و خیلی دقیق پیش بروید، کودک به سختی و ناراحتی با آن کنار می آید، و این برای شما هم سخت است.

کودک شما عاشق نحوه ی مرتب سازی ماشین های خود خواهد شد. اسباببازیهای آموزشی مثل کره هوش، جورچینها و خانهسازی برای کودکان یک سال به بالا مناسب است و از سه سالگی به بعد نقش اسباببازیهایی مانند عروسک، ماشین و بازیهای تقلیدی مثل خالهبازی میتواند قوه تخیل کود ک را افزایش دهد. این بازی فکری در دو نوع پلاستیکی و چوبی عرضه میشود که قیمت اسباب بازی جنس چوب با توجه به تعداد حلقه ها و تنوع رنگ بالاتر میباشد. دوام اسباب بازیهای پلاستیکی به مراتب بیشتر از اسباب بازیهای چوبی است و میتوان آنها را خم کرد، تاب داد و روی آنها حکاکی کرد بدون آن که صدمهی جدی به آنها وارد شود. در این پست سعی می کنیم تا مناسب ترین اسباب بازی های متناسب با سن کودکتان را معرفی کنیم تا در پرورش و رشد جسم و روح کودکتان به شما کمک کنیم. از معروف ترین تفنگ های اسباب بازی تفنگ ساچمه ای یا همان شات گان ها است، این تفنگ ساچمه ای فلزی اسباب بازی ساخت برند ایرسافت گان (Airsoft Gun ) است. بسیاری از کتابهای درسی روانشناختی شروع به تغییر عقاید و جهتهای آموزشی دربارهٔ این موضوع کردند. آنان از طریق بازی کردن بسیاری از مهارتهایی را که در بزرگسالی به آن نیاز دارند را یاد میگیرند.

یک کودک در حال بازی مثل یک کودک نشسته بر روی نیمکت سایت rainbowtoys مدرسه است! اسباب بازی هایی مثل جارو یا تلفن کوچک. در این سنین قوای ذهنی و قدرت خلاقیت کودک رشد میکند ؛ بنابراین اسباب بازیهایی که خلاقیت او را تقویت میکنند، بسیار شایان توجه هستند ؛ وسایل آشپزی، تلفن اسباب بازی و عروسکهایی با لباسهای مختلف، ایده آلترین انتخابها برای اسباب بازیهای این سنین هستند. یکی دیگر از روشهای عالی برای تقویت مهارتهای اجتماعی کودک کشف کردن فعالیتهای اجتماعی دلخواه او است. انتخاب و خرید بهترین بازی فکری برای کودکان 4 ساله فرصتی را فراهم میکند تا خودشان چیزی را کشف کنند، یا با کمی مربیگری از سوی والدین و بزرگترها مهارتهای منطقی تفکر را در آنها ایجاد شده و به کودک یاد میدهد به طور مداوم چگونه با مسائل مختلف دست و پنجه نرم کند. همبازی شدن پدر و مادرها در کامل کردن لگو و کمک به کودک و نیز ساختن لگوهایی که باید براساس دستورالعمل های مشخصی کامل شوند، تمرینیست برای گوش کردن و انجام دادن قوانین و مقرراتی که پدر و مادر برای او تعیین کرده است. اولین بار اضافه شدن جنسیت به اسباب بازیها در دهه ۱۹۶۰ و ۱۹۷۰ رخ داد.

در یک سالگی توان جسمی و فکری کودک کمکم بیشتر شده و مفهوم بقا را درک میکند و این یعنی وقتی اسباببازی جلوی چشمش نیست، تصویری در ذهن دارد و سعی میکند آن را پیدا کند. نیز می توان اشاره کرد . از بازی های فکری دورهمی می توان به بازی فکری مافیا، شب های مافیا، دوزو شطرنج، روبیک، منچ و مارپله و… آویزهای توری بهترین گزینه نگهداری اسباببازی برای اتاق فرزندتان هستند و آنها نیز به اندازه شما عاشق آن خواهند شد. در این پست چند راهنمایی ساده برای مرتب کردن اتاق کودک و نگهداری اسباب بازی ها پیشنهاد میکنم. او می تواند تصاویری را در ذهن خود شکل دهد یا متصور شود و ممکن است بتواند اسباب بازی های خود را بر حسب اندازه، رنگ و یا شکل مرتب کند.

بنابراین در خرید اسباب بازی برای کودکان دو ساله به ویژگی جذاب بودن آنها در طول رشد کودک توجه کنید و انتخاب هایی داشته باشید که در سالهای بعد هم کودک بتواند با آنها بازی کند و توانایی هایش را توسعه دهد. به طور کلی اسباب بازی های آموزشی دو هدف عمده دارند: یکی سرگرمی و دیگری توسعه مهارتهای کودکان. فعالیت های علمی ساده ای انجام دهید؛ مثل این که آهن ربا به چه چیزهایی را می رباید، یخ زدن آب، بذر گیاهان و به پرواز درآوردن بادبادک در یک روز بادی. حافظه او در حال پیشرفت است و ممکن است بتواند در پایان روز به شما بگوید که برای نهار چه چیزی خورده است. هدف استفاده از این فلش کارتها نیز کمک به تحصیل و افزایش اعتماد به نفس کودک است. اسباب بازی ساختنی و انواع پازل میتوانند بهترین انتخاب برای خرید اسباب بازی دخترانه باشند، چرا که به او کمک میکند که چالش چیدمان پازلها و قطعات متفاوت در کنار هم را تجربه و برای آن راه حالی پیدا کند و هم میتواند او را برای لحظاتی او را از خستگی دور و سرگرم کند. این روانشناس خاطر نشان میکند: کودکی که مسایل مختلفی را به شکل بازی یا معما حل میکند، در برخورد با مسایل زندگی، مسایل علمی و غیره به همین شکل عمل میکند زیرا که یاد گرفته است که مسأله را از زاویههای مختلف نگاه کند و راه حل مناسب برای آنها بیابد.

خیره شدن به دستها موجب تفریح کودک است و وقتی که وسیلهای را در دسترس کودک قرار میدهید، با خوشحالی آن را میگیرد. در کارخانه ها فوتبال دستی هایگلاس خلق می کنند یک مدل میزی که به چند روش می توان از آن استفاده کرد در فروشگاه ها وجود دارد که ظرفیت مبدل شدن به صفحه شطرنج، میز پینگ پنگ و فوتبال دستی دارا می باشد. در این سن دوست شدن با کودکان دیگر بسیار مهم است. یکی دیگر از اقداماتی که میتوانید برای انجام یک خرید موفقیتآمیز اسباببازی دخترانه انجام دهید، استفاده از کمک پدر و مادرهایی است که تجربه کافی بزرگ کردن کودک دختر را دارند. در توی سان میتوانید با پایین ترین قیمت و اطمینان از اصل بودن کالا ها، به خرید اسباب بازی برای کودک دلبندتان بپردازید.

به عنوان مثال: بعضی از اسباب بازیها باعث میشود که کودک در هنگام بازی با آنها صحبت کند. تاب ننو که ایده مجموعه آنیل با گواهی ثبت اختراع تاب کودک است با ترکیبی از ننو و تاب طراحی شده است؟ اسباب بازی برای بچه ها در این سن شامل: بازی های رایانه ای و ویدیویی، کیت های صنایع دستی، کیت های علمی دقیق تر، تجهیزات ورزشی در فضای باز، مجموعه های ساختمانی پیچیده، می باشد. تناسب اسباب بازی با سن کودک نیز نکته ی دیگری است که باید در انتخاب اسباب بازی رعایت شود. اسباب بازی هایی که قطعات مجزا دارند و برای ساختن شکل نهایی باید آن ها را سرهم کرد، هوش فانتزی و خلاقیت کودک را افزایش میدهند و هماهنگی بین دست و چشم را بالا میبرد. به عنوان مثال استفاده از اسباب بازیهایی که موسیقی پخش میکنند، پازل و لگوهایی که با سرهم کردن اشکال مختلفی را میتوانند درست کنند. به عنوان مثال بورد گیمها و پازلها از جمله این مدل اسباب بازیها هستند. را در این فروشگاه بیابید، با هم مقایسه کنید و بهترین اسباب بازی را اینترنتی بخرید.مجموعه ای از برترین تولید کنندگان اسباب بازی کودکان در این بخش گردآوری شده است تا بتوانید از بین آن ها انتخاب نمایید.

پازل به عنوان یک اسباب بازی برای کودک دو ساله می تواند گزینه مناسبی باشد. در سن دو تا چهار سالگی، آگاهی کودک نسبت به وقایع اطراف خود بیشتر می شود، بنابراین می توان بازی کودکانه جدید را برای کسب مهارت های هوشی و یادگیری در موضوعات مختلف انتخاب کرد. اسباب بازی مناسب برای کودکان زیر دو سال شامل چه مواردی است؟ اسباب بازی های الکتریکی برای کودکان ۵ سال به بالا کاربرد دارند چون برای کودکان نوزاد این اسباب بازیها اصلا جذاب نیستند و کودک درک درستی از آن ها ندارد. یکی از نیازهای مهم و اساسی کودک، نیاز به بازی و اسباب بازی است. اما در واقع چالش او ناشی از اشتیاق او به مستقل بودن و از طرفی ادامه نیازش به کمک والدین است. مطمئنا شما دایرهای از اسباببازیها را برای فرزندانتان تهیه کردهاید یا به فکر انتخاب اسباب بازی فکری برای کودک خود هستید. متاسفانه، اغلب کودکان اهمیتی نمیدهند که اسباببازیها کجا میروند، و فقط آنها را به اطراف اتاق پرت میکنند تا برای مدتی یک ظاهر « تمیز » ایجاد کنند.

والدین عزیز می توانند نام رنگ ها را به فرزند دلبدنشان آموزش دهند. بازی هایی با مضمون آموزش خواندن و نوشتن از 3 سالگی شروع می شود. به همین دلیل برای شروع باید اشکال و اشیاء گوناگون را به او نشان دهید تا توجه او به سمت آنها جلب شود. ماشین فلزی ، از دسته اسباب بازی های محبوب بین تمامی گروه های سنی به ویژه پسران نوجوان و بزرگسال است و از متریال باکیفیت و ظرافت بسیار بالایی در ساخت آن استفاده شده است. از اینرو اسباب بازیهای کودک برایش اهمیت زیادی دارد. اگر کوچولوی شما صد ها ماشین اسباب بازی دارد، احتمالا زمان آن رسیده است که یک گاراژ کوچک دیواری برایش بسازید تا آنها را مرتب کند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار