خرید و قیمت شارژ کارتریج ترب

بطور مثال در پرینتر های لیزری رنگی 4 عدد کارتریج با رنگ های مشکی ، قرمز ، آبی و زرد وجود دارد که می بایست هر یک از آنها را با تونر یا پودر شارژ مختص خود شارژ کرد . تونر سازگار به همان تونری اطلاق می‌شود که توسط شرکت سازنده چاپگر به خط تولید می‌رسد. برای مثال اگر شما از پرینتر hp استفاده میکنید، تونر OEM یا همان تونر سازگار برای چاپگر شما، آن نمونه از پودر شارژی است که توسط شرکت hp تولید و در هنگام پر کردن کارتریج های اورجینال مورد استفاده قرار میگیرد. در کارتریج رنگی ، به محض اتمام اولین رنگ ، کارتریج را بسته بندی کنید .

تهیه لوازم و نرم افزارها درصورت نیاز پس از مشورت با مشتری انجام می شود و همیار موظف می باشد فاکتور خرید را به مشتری ارایه نماید. دستگاه خود را به تیم متخصص و مجرب “شرکت اداریز کالا” بسپارید. در این مرحله درپوش جانبی را در سر جای خود قرار داده و پیچ آن را بندید. با دستمال مرطوب تمام قسمت ضایعات را تمیز می‌کنیم تا تونرهای خشک‌شده بر روی سطح آن پاک شود و مانع خط انداختن در هنگام پرینت شود. در این مرحله شما باید فوم رولر که در زیر درام قرار دارد را جدا کرده و با دستمال مرطوب تمیز کنید.

نوع پرینتر شما عاملی تاثیرگذار بر هزینه های شارژ کارتریج آن است، رنگی و یا سیاه و سفید بودن پرینتر روی هزینه ها موثر اتست و می تواند آنها را کم یا زیاد کند. کارتریج لیزری یکی از انواع کارتریج هایی است که در پرینتر های لیزری مورد استفاده قرار می گیرد. این دسته از کارتریج ها به صورت لیزری کار می کنند که از لحاظ کیفی از کارتریج های جوهری بهتر می باشند. این قضیه نیز بر روی قیمت این دو اثر گذار بوده و موجب افزایش قیمت کارتریج های لیزری گردیده است. اما کیفیت تصویر در کارتریج های جوهری معمولا بسیار بیشتر از کارتریج های لیزری است. شارژ کارتریج را می توان جزو مهم ترین عوامل در تعمیر و نگهداری از پرینتر در نظر گرفت.

شارژ کارتریج و تعداد دفعات آن بستگی به میزان کیفیت دلخواه شما دارد. کارتریج های اورجینال معمولا تا 20 بار هم قابل شارژ شارژ کارتریج جوهرافشان اچ پی شدن هستند. اگر کیفیت بالای چاپ را می خواهید، بهتر است بیشتر از 10 مرتبه کارتریج را شارژ نکرده و پس از آن به فکر تعویض کارتریج اچ پی باشید. در مرحله هفتم آموزش شارژ کارتریج hp، باید جوهر را داخل سرنگ بریزید.

بدیهی است نبود دانش و تخصص کافی در این زمینه و استفاده از ابزارهای عمومی (مثل انبردست، پیچ‎گوشتی و چکش) به جای ابزارهای تخصصی و احیاناً ضربه زدن بی‎مورد، باعث خرابی کارتریج می‎شود. در این میان کارتریج پرینترهای لیزری رنگی بسیار ظریف تر و حساس تر است و نیازمند توجه و دقت بالایی است. پرینترهای پیشرفته امروزی، دارای تکنولوژی هایی هستند که در صورت اتمام کارتریج، پیغامی جهت تعویض کارتریج به شما نمایش می دهند. اما در صورتی که از پرینترهای قدیمی که نمایشگر ندارند استفاده می کنید، باید به کیفیت برگه های چاپ شده دستگاه توجه کنید.

در این مرحله ی آموزش شارژ کارتریج پرینتر اچ پی ، لازمه که با استفاده از آب گرم و یه دستمال، هد کارتریج رو تمیز کنین. فقط توجه داشته باشین که این کار رو حتما با دستمال و آب انجام بدین چون استفاده از محلول های پاک کننده، به مرور زمان به هد آسیب میرسونه و کیفیت چاپ رو به شدت کاهش میده. دوره آموزش شارژ کارتریج یکی از دوره های جامع و کامل مجتمع فنی ملی پایتخت می باشد.

خط و خش روی درام، از کیفیت پرینت کاسته و باعث افتادن خطوط افقی روی سند می‌شود. شارژ تونر و پودر تونر باعث می شود مشکلات جدی برای سلامتی به وجود آورد. ما توصیه می کنیم همواره از ماسک در هنگام پر کردن کارتریج های تونر استفاده کنید. علاوه بر این پودر تونر و پر کردن تونر با مخلوط اکسیژن قابل اشتعال است.

  • نوار کارتریج تمام شده (خالی شده) را از دستگاه پرینتر خارج نمایید.
  • انتخابکارتریجمناسب می تواند منجر به صرفه جویی در وقت و هزینه شما کند.
  • در مخزن ذخیره‌ی تونر، wiper blade و دو پیچ قرار دارند، آنها را نیز باز کنید.
  • در قسمت جوهر اضافی کارتریج، یک فنر وجود دارد که شما باید آن را خارج کنید و سپس روکش پلاستیکی موجود در این قسمت را بردارید.

خرید و قیمت شارژ کارتریج ترب

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار