خرید و فروش میلگرد مفتول مس ایران ضایعات | foulka

این نوع سیم ها از نظر سطح مقطع اندازه گیری می شوند و از مدل های کوچک برای ساخت زیورآلات تا انتقال جریان برق در ابعاد صنعتی صنایع مفتولی نیز کاربرد دارند. این نوع سیم ها تفاوت زیادی با سیم افشان یا کابل افشان مسی دارند و تنها شباهت آنها در جنس هادی آنها می باشد. سیم مفتول مسی یک محصول کاملا جذاب و بسیار نازک است که در تولید زیورآلات یا وسایل خانگی کاربرد فراوانی دارد، این محصولات کیفیت بسیار بالایی دارند و به دلیل عمر طولانی از آنها برای ساخت مجسمه یا تجهیزات غیر برق نیز استفاده میشود.

دویست و پانزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات‌آنلاین منتشر شد

اگر سایر ویژگی های این نوع مفتول ها را بگوییم احتمالا شما نیز متوجه خواهید شد که چرا قیمت سیم مفتول مسی بالاتر از سایر مفتول هاست. مفتول مسی ۸ میلیمتری تولیدی صنایع مس کاوه که از ماده اولیه کاتد یا ضایعات تولیده شده است، در صورت نیاز به شرکت بافه رعد کاوه تحویل داده می‌شود تا به سیم های کشیده شده و استرند شده در سایزهای مختلف تبدیل گردد. خرید سیم‌های مفتول با هادی مسی در دو سطح مقطع امکان پذیر است. ادامه این مقاله را از دست ندهید تا اطلاعات مفیدی در مورد سیم مفتول مسی، کاربرد و ویژگی‌های آن کسب کنید.

دویست و چهل و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات‌آنلاین منتشر شد

خرید و فروش میلگرد مفتول مس ایران ضایعات | foulka

سیم های مسی روکش دار در دو نوع افشان و مفتول تولید و عرضه میشوند.سیم مفتول های روکش دار مسی کاربردهای زیادی در صنعت دارند؛ از این مفتول های مسی روکش دار برای صنایعی ریلی، وسایل خانگی، ساخت انواع یخچال و آرماتوربندی استفاده میشود. اگرچه قیمت سیم مفتول مسی روکش دار در مقایسه با سایر سیم مفتول ها اندکی بالاتر است اما وجود روکش در این مفتول ها باعث میشود که اختلالات الکترومغناطیسی به حداقل برسد. سیم مسی در بازار تنوع و گوناگونی بسیاری دارد که بر حسب خاصیت و اندازه برای صنایع مختلف ساخته می‌شوند.

  سفر پلوسی به تایوان طرحی به منظور ایجاد یک چالش جدی برای چین است

دویست و هفتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

از به هم تنیدن چندین رشته سیم مفتول مسی، کابل مفتول مسی و از کنار هم قرار گرفتن جداگانه سیم‌های مسی کابل افشان مسی تولید می‌شود. تعداد و کیفیت سیم‌های بکار رفته در کابل مفتول، سبب تفاوت در قیمت کابل مفتول مسی و قیمت خرید کابل افشان مسی می‌شود. هنگام برش سیم، همان طور که در تصویر نیز نمایش داده شده است، باید هادی در وسط مفتول‌های به هم تابیده شده قرار داشته باشد. همچنین عایق به خوبی تمامی سطح سیم را باید پوشش داده باشد. برای انجام خرید سیم مفتول با هادی مسی این نکات را مد نظر داشته باشید. محصول پیش رو دارای عایقی به رنگ زرد است که نام شرکت افلاک خراسان به صورت انگلیسی بر روی بدنه آن چاپ گردیده است.

  • عوامل دیگری از جمله میزان تقاضا، شرایط اقتصادی کشور و… در تعیین قیمت موثر هستند.
  • در مواد تشکیل‌دهنده این محصول، 85 درصد قلع، 5 تا 10 درصد آنتیموآن، 2 درصد مس و نقره استفاده می‌شود.
  • لازم به ذکر است که مفتول مسی در دو نوع مختلف برحسب ولتاژ در بازار، دسته‌بندی می‌شوند.
  • با توجه به اینکه سیم مفتول های مسی تنها از یک رشته سیم دارند، شکل دادن به آن ها ثبات بیشتری دارد، این ویژگی برای وسایلی که نیاز به شکل دهی دارند بسیار مناسب است.
  • این نوع سیم ها در بازار بسیار زیاد است و از ابعاد کوچک برای تولید زیورآلات و ابعاد بزرگ آن برای کارهای برق رسانی موجود است.
  • مس موجود در این آلیاژ سبب بهبود ویژگی سخت‌کنندگی را دارد.
  چین بزرگترین کریدور انرژی پاک جهان را می‌سازد

این نوع سیم ها در بازار بسیار زیاد است و از ابعاد کوچک برای تولید زیورآلات و ابعاد بزرگ آن برای کارهای برق رسانی موجود است. بهتر است برای خرید این نوع سیم و کابل از فروشگاه سیم و کابل مجاز استفاده کنید، زیرا رعایت استاندارد در طراحی این محصولات و همچنین ابعاد صحیح بخشی هادی سیم می تواند سبب راحتی کار شما شود. همانطور که گفته شد، سیم‌ها و مفتول مسی به طور کلی می‌توانند به جز مس از جنس آلومینیوم و استیل باشند که جنس آن با توجه به نظر تولیدکننده و نیاز مصرف‌کننده تعیین می‌گردد. اگر جنس سیم‌های ‌مفتول استیل باشد، خواص رسانایی بالا و عدم وجود خاصیت آهن‌ربایی را مانند مس حفظ می‌کند اما خاصیت نرمی و منعطف بودن مس را دارا نیست. به همین علت اولویت تولیدکنندگانی که می‌خواهند محصولشان با کیفیت باشد، استفاده از مس است. از جمله وسایل ساخت زیور الات نخ و مفتول است که برای رشته کردن سنگ و مهره و منجوق از آن ها استفاده می کنند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار